Różnorodność robalowa i do tego pięknie podana sprawia, że zawsze z przyjemnością tutaj zaglądam![]()
Różnorodność robalowa i do tego pięknie podana sprawia, że zawsze z przyjemnością tutaj zaglądam![]()
Dziękuję za wszystkie wizyty i komentarze.
Poprzednim zdjęciem chcę otworzyć taką małą serię zdjęć z motylami dziennymi. Ostatnio wciągnęły mnie one dość mocno, niemal na tyle, że nie zwracałem na łąkach, na inne robale specjalnie uwagi. No chyba, że coś naprawdę mnie zainteresowało (np parka łowików z galerii) i szkoda było by nie zrobić zdjęcia.
Zacznę od jednego z najpopularniej występujących w Polsce motyla jakim jest
Strzępotek ruczajnik (Coenonympha pamphilus)
492
493
494
495
496
497
Bucefala jest strasznie brzyćka i niemilasta.![]()
Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA![]()
Ostatnio edytowane przez alnico ; 3.07.16 o 18:35
OM-D E-M5 I/II + kilka słoików. Łowię nimi oblechy.
Kiedy wychodzę w góry wracam do domu; Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz mieć dwa dni wolnego.
Szwarc, mydło i powidło || Z Tater ||Bieszczady || Słowacja
486 - piękna poza kwietnika, trochę ciasno w poziomie.
487, 488 - ładne kadry, zastanawiam się, czy nie za mocno rozjaśnione ciemne partie chityny modelki.
490 - sugerowałbym nieco więcej góry kosztem dołu.
Pozdrawiam!
Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)
uwielbiam światło na Twoich zdjęciach - niezależnie od tematu szukasz warunków - i samo światło pięknie operuje na Twoich kadrach
zroszone motyle fajne - nawet ćmy których nie lubię mega wyszły![]()
mimo że oblechowo w większości to lubię tu zaglądać![]()
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..
gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22
Dzisiaj cztery zdjęcia trzech motyli, bielinków.
Ulka cieszę się ze zaglądasz. Szukanie światła mam z widoczków. Zresztą najbardziej lubię wczesno poranne focenie gdy dzień zaczyna się budzić. wtedy światło jest takie jak lubię. To wieczorne też lubię ale mam za mało okazji (czasu) by z niego kożystać.
Wyszomir, witaj dzięki za uwagi.
504 Białawiec rukiewnik (Pontia edusa), najładniejszy z tej trójki, przynajmniej dla mnie
505 Bielinek rzepnik - Pieris rapae
506 Bielinek rzepnik - Pieris rapae
507 Wietek gorczycznik (Leptidea sinapis)
![]()
Światło i kolory bardzo ładne na wzystkich.
504 - zmniejszyłbym nieco dolny margines dodajac w zamian góry.
505, 506 - oba kadry bardzo dobre, gdybym miał wybierać wolałbym 505 - jego spokojniejsze tło bardziej mi pasuje.
507 - nadmiar luzu po bokach, a ciasno w pionie. Chyba lepszy byłby kwadrat, lub nawet pionowy kadr.
Pozdrawiam!
Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)