ostatnia wrzutka - jak dla mnie kapitalna - bardzo ładna delikatna tonacja - no i dzieciaczki które na zdjęciach wychodzą prze-uroczo![]()
![]()
![]()
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..
gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22
dla mnie 2ka - dlaczego
bo
1 IMO za ciasno
3 jakoś tak nie leży mi
4 bylo by git - bo fajny kolor wody ale chłopca z kółkiem przesunęłabym jeszcze bardziej w prawo w kadru - wtedy też byłoby fajnie
lepiej wytłumaczyć nie umiem dlaczego - to się po prostu widzi i wie co najbardziej się podoba memu oku![]()
![]()
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..
gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22
a może mneijsza GO?
E-trójka z gripem wygląda bardzo fajnie. Co do zdjęć, to bardzo mi sie podobają kolorki. Nie wiem czy dużo kręciłeś przy kolorach czy nie? I jeszcze jedno pytanie: Wygładzałeś skórę modelom na ostatnich fotkach?
1-ka - bardzo fajne foto.
Pozdrawiam.
Kolorki mówisz: zwłaszcza w 2 pierwszych
A co do wygładzania skory to od dłuższego czasu się w to nie bawię a dzieciom to z reguły się nie wygładza - gładkość ewentualna może być efektem suwaka przejrzystości w ACR - generalnie ostatnio moja obróbka z braku czasu kończy się głównie na ACR
Pozdrawiam i zachęcam również do krytycznych wypowiedzi - byle konstruktywnych