Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 123

Wątek: Photoshop dodatki, wtyczki i dobro wszelakie

  1. #1
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria

    Photoshop dodatki, wtyczki i dobro wszelakie

    Żeby nie ganiać po forum z obłędem w oku, poszukując
    różnych rzeczy pędzli,gradientów, linków do wtyczek etc. które wzbogacają i ułatwiają pracę w Photoshop
    Wątek tan zakładam i o wrzucanie tu dóbr photoshop'owych proszę.

    Pozdrawiam
    Saboor
    Ostatnio edytowane przez Saboor ; 13.10.16 o 18:51
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  2. #2
    Centus
    Gość

    Odp: Photoshop dodatki, wtyczki i dobro wszelakie

    ja jestem dopiero poczatkujacy w szopie , ale mam zamiar sie rozwijac

    mysle ze to dobry pomysl na taki watek , wogole fajnie jakbysmy na forum rozwijali watki obrobki zdjec

    ja przyznam sie ze Saboor zarazil mnie szopem , kiedys rok temu pierwszy tydzien robilem foty w jpg

    pozniej rawy i OV2 od Olympusa , pozniej dzieki Helmuthowi byl Gimp (dzieki Helmuth)

    a teraz jest CS5 , nie mowie ze trzeba zrobic ze zdjecia choinke , ale daje super mozliwosci korekty fotki

    moim skromnym zdaniem lepsze niz typowe programy do obrobki rawow

    same suwaczki to troszke malo , dopiero mozliwosc zaznaczania fragmentow zdjecia i praca z warstwami i maskami daje potege obrobki

    ktora mam nadzieje kiedys opanuje

  3. #3
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria

    Odp: Photoshop dodatki, wtyczki i dobro wszelakie

    gracjas Amigo! jak powrócę z pleneru "pod Zygmuntem" podrzucę ok. 3000 pędzli i wszystkie profile obiektywów do olka.
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  4. #4
    | OlyJedi Awatar majeczek78
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Oława
    Posty
    944
    Siła reputacji
    100
    Moja galeria
    Pewnie wiele osób zna i korzysta z produktów Nik Software :Silver Efex Pro i Color Efex Pro.http://www.niksoftware.com - link do strony producenta dla tych którzy chcą się zapoznać z tymi programami które zarówno działają jako dodatki do PSa i Lightrooma. Niestety na razie nie znalazłem dobrze działających pełnych wersji więc nie podaję żadnych linków. jak ktoś znajdzie to niech wrzuci.Pozdrawiam.

  5. #5
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: Photoshop dodatki, wtyczki i dobro wszelakie

    Cytat Zamieszczone przez majeczek78 Zobacz posta
    Pewnie wiele osób zna i korzysta z produktów Nik Software :Silver Efex Pro i Color Efex Pro.http://www.niksoftware.com - link do strony producenta dla tych którzy chcą się zapoznać z tymi programami które zarówno działają jako dodatki do PSa i Lightrooma. Niestety na razie nie znalazłem dobrze działających pełnych wersji więc nie podaję żadnych linków. jak ktoś znajdzie to niech wrzuci.Pozdrawiam.
    No przecie jak kupisz i zainstalujesz to to dziala dobrze.Ja bynajmniej nie mam problemow z zadnym programem od Nik-a,nawet z wersjami ktore sa jeszcze nie dokupienia i tylko w wersjach testowych.
    Wystarczy,ze podasz strone producenta-tam sa linki dobrze dzialajace,innych nie musisz podawac.

  6. #6
    | OlyJedi Awatar kurokial
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    755
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    lol lol lol Centus polecam również LightZone, RawTherapee i BiblePro do RAWów

  7. #7
    Centus
    Gość

    Odp: Photoshop dodatki, wtyczki i dobro wszelakie

    Cytat Zamieszczone przez kurokial Zobacz posta
    lol lol lol Centus polecam również LightZone, RawTherapee i BiblePro do RAWów
    dzieki za info ale zostane z szopem , trial co prawda za 2 tyg sie skonczy ale planuje na dniach zakup wersji edu wiec cena nie jest az tak zabojcza

    wole cos z pelna mozliwoscia edycji , zaznaczaniem , kopiowaniem , warstwami i maskami , mozliwoscia wysteplowania jakiegos dziadostwa ze zdjecie

    chociazby moja kaczka z galerii , na wodzie bylo sporo paprochow ktore psuly kadr , wysteplowane i zniknely bez sladu

    napewno bedzie to wymagalo wiecej nauki na poczatku ale z czasem mozliwosci bede mial wieksze

    pozna jesienia i zima pewnie bede robil malo zdjec , praktycznie zostana wekendy o ile pogoda dopisze

    wiec bedzie sporo czasu na nauke szopa

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    200
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Centus - dzięki za ten temat. Również mam triala, ale już zamówiłem CS5 w wersji EDU (ok. 900 zł); tak więc ten (i inne podobne wątki) są dla mnie cenne

  9. #9
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    No to przy Was to i ja sie poducze,tylko,ze ja na CS3 jeszcze jestem.

  10. #10
    Centus
    Gość

    Odp: Photoshop dodatki, wtyczki i dobro wszelakie

    Cytat Zamieszczone przez sdsi Zobacz posta
    Centus - dzięki za ten temat. Również mam triala, ale już zamówiłem CS5 w wersji EDU (ok. 900 zł); tak więc ten (i inne podobne wątki) są dla mnie cenne
    no to witaj w klubie

    a nie mnie dziekuj ale Saboorowi on zalozyl ten watek

    fajnie ze spolecznosc szopowa bedzie nam sie rozrastac

    im wiecej madrych glow tym wiecej bedzie sie mozna nauczyc

    ---------- Post dodany o 22:43 ---------- Poprzedni post był o 22:39 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    No to przy Was to i ja sie poducze,tylko,ze ja na CS3 jeszcze jestem.
    no wiesz , mysle ze tak niesmialo niektorzy liczyli ze bedzie odwrotnie , my nauczymy sie od Ciebie

    a poduczac mozemy sie wszyscy, ja spraw podstawowych a Ty spraw bardzo zaawansowanych

    nauki nigdy za wiele

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17.01.10, 01:42
  2. dodatki do SP-560
    By fotoamator2891 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 9.11.08, 21:41
  3. Jakie dodatki do C-725 UZ
    By jacek441 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 9.08.05, 09:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.