No wlasnie nie ma nie podbierają sie ... Musze to jeszcze sprawdzić ale nie widzę ich ... Można podebrać te on-linę użytkowników ale to nie to ..
https://helpx.adobe.com/x-productkb/...ghtroom-4.html
Jest tylko sigma dla Olympusa
No wlasnie nie ma nie podbierają sie ... Musze to jeszcze sprawdzić ale nie widzę ich ... Można podebrać te on-linę użytkowników ale to nie to ..
https://helpx.adobe.com/x-productkb/...ghtroom-4.html
Jest tylko sigma dla Olympusa
Ostatnio edytowane przez wojteh ; 4.04.15 o 18:33
No właśnie są i pobierają się.
Są zaszyte w firmware każdego obiektywu i czytane przez soft Adobe podczas otwierania każdego pliku. Przejechała się na tym pięknie optyczna redakcja podczas testu 14/2.5. Koniec końców poszli do wróżki i ta, czytając z gwiazd, pomogła im zrozumieć sens m43.
Nie ma profili na listach Adobe bo są to profile Oly czy Panasa a Adobe tylko je odczytuje i nanosi w tym ułamku sekundy podczas otwierania plików.
Kurcze, człowiek cały czas dowiaduje się czegoś ciekawego.
Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
zabawki: OM-1 + 12-100/f4 +100-400+ 12/2 + 20/1.4 . Czasem S 23Ultra
Profile się lądują same autentycznie. Inaczej miałbyś gigantyczną beczkę na każdym zdjęciu. A to, że ich nie widać, to inna sprawa. Adobe nie dało możliwości ich włączenia ani zmiany, więc się nie chwali, że je stosuje.
www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb
Ok jesli tak ..choć to dla mnie dziwne
Widziałem 35/1.4 pod Nexa FF. Dzięki, wolę M5 z 17/1.8 z wszystkimi plusami dodatnimi i ujemnymi. Jakbym chciał tyle nosić na mieście to kupiłbym sobie kilogram lodów w kubku.
http://m43photo.blogspot.com/2010/11...orrection.html
Ostatnio edytowane przez gietrzy ; 4.04.15 o 23:23
Ciekawy eksperyment bardzo fajnie pokazujący jak bardzo potrzebny jest mZD12-60/2.8-4.0.
http://www.stevehuffphoto.com/2015/0...lad-georgescu/
Zdjęcia koszmarne. Niedoświetlone o dobry 1 EV i z fatalnie ustawionym WB.
Polska, cóż, to nie Śląsk, ale też tam ładnie, A. Sapkowski, "Boży wojownicy"
Ostatnio edytowane przez And.N ; 8.05.15 o 13:37
G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg