Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: byli uzytkownicy C4000 laczcie sie ;)

  1. #1
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Śląsk
    Posty
    1.053
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria

    byli uzytkownicy C4000 laczcie sie ;)

    z ciekawosci zapytam... jak dlugo poprawnie focil Wasz aparat (C4000)?
    Bo moj, po prawie 4 latach ewidentnie sie konczy...
    Nie dosc ze tam gdzie Canon A610 wymaga czasu rzedu 1/60 sek Olek teskni za czasem nawet dluzszym od 1/10 sekundy to ostatnio bylem w Alpach, pogoda ladna, powietrze czyste, przejrzyste a 1/3 fotek nieostra... pomimo ze czasy byly krótkie... no a rece az tak mi sie nie trzęsą...
    Jak uwazacie, warto probowac takie cos naprawiac w nieautoryzowanym serwisie (w serwisie aby zarobic na pewno chetnie by sie podjeli nawet jesli efekt koncowy nie bylby pewny) czy zaczac sie juz rozgladac za innym sprzetem?
    Pzdr.

  2. #2
    | OlyJedi Awatar marecki
    Dołączył
    Aug 2004
    Mieszka w
    Kielce
    Posty
    1.766
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    A mój Olek działa super cały czas. Mam go już 5 rok. Był czas że ostrzył o kilkanaście cm za blisko ale ktoś mi doradził żeby wyjąć baterie na cały dzień to się zresetuje i faktycznie. Jak ręką odjął. Do dzisiaj ten dziadek foci świetnie.
    mente et malleo

  3. #3
    Awatar mathu
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    466
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Mój skończy 4 lata w czerwcu ;>

    Nie mam zamiaru się go pozbywać.
    Fuji S5 Pro

  4. #4
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Śląsk
    Posty
    1.053
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    jak juz kiedys wspomnialem mialem Olka w naprawie no i mam wrazenie ze od wtedy wymaga wiecej swiatla... ale sprobuje tez wyjac baterie na dzionek - dzieki za pomysl

  5. #5

    Dołączył
    Jan 2008
    Mieszka w
    Rzeszów
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    ja używam swojego od ok 4 lat i nie napotkałem problemów, a obecnie próbuję przesiąść się na SP-510, choć mam mieszane uczucia ... co do jakości zdjęć tego nowego

  6. #6
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Śląsk
    Posty
    1.053
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    zapytam: co jakosci zdjec samych w sobie czy w porownaniu do C4000?

  7. #7
    Awatar kag
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    23
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Mój działa około 4 lata, minimalne problemy z ostrzeniem ale nie mam na co narzekać. W tej chwili rozglądam się za jakimś ultrakompaktem ale to już w innym wątku wkrótce.
    Olympus C4000 + 128
    Let the Hope burn in your eyes

  8. #8

    Dołączył
    Jan 2008
    Mieszka w
    Rzeszów
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    moje obserwacje głównie dotyczą zdjęć w pomieszczeniach i tak w C 4000 szum na ISO 400 niewiele przewyższa ISO 200, natomiast w SP-510 UZ to jest jak na moje oko duża różnica na grosze rzecz jasna przy większej światłoczułości. Porównując oba aparaty szum przy ISO 200 w C 4000 jest porównywalny przy tej samej wielkości zdjęcia (2304x172 co w SP-510, przy zwiększeniu rozmiaru zdjęcia do 7 mega pixeli w SP-510 szumy oczywiście rosną. Natomiast ISO 400 w C 4000 jest o niebo lepsze od SP-510 oczywiście w porównywalnej rozdzielczości.

  9. #9
    Awatar mathu
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    466
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Czy C4000 zasługuje już na miano Dziadka kompaktów? :>

    A pamiętacie ten szał kiedy w lecie 2004 cena C4000 spadła do 1500 zł?
    Fuji S5 Pro

  10. #10
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Śląsk
    Posty
    1.053
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    jasne ze pamietam - wtedy kupilem drugiego C-4000 po tym jak mi ukradziono pierwszego...
    Pierwszy byl Made in Japan i bylem niemile zaskoczony ze drugi byl "zaledwie" Made in Indonesia. Jednak pomimo nieufnosci, wkrotce okazalo sie ze nastepca nawet w czyms tam sprawial wrazenie lepszego (nie pamietam juz szczegolow) wiec pozniej bylem zadowolony

Podobne wątki

  1. Czy są jeszcze użytkownicy E-1
    By kaammiil in forum Korpusy 4/3
    Odpowiedzi: 187
    Ostatni post / autor: 13.11.22, 22:19
  2. Użytkownicy Olympusa C150 zaglądnijce tu...
    By Black in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27.11.04, 13:22

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.