Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Poszukuję aplikacji do Olympusa

  1. #11

    Dołączył
    May 2015
    Mieszka w
    Kielce
    Posty
    33
    Siła reputacji
    9
    Moja galeria
    Napisałem do Olympusa-zobaczymy co powiedzą
    OM-D10, G80, GM1 (+ dedykowana obudowa wodoszczelna), GF5
    Olympus: 12-40/2,8, 12/2,0, 45/1,8, 75/1,8, 30/3,5 makro, 14-42/3,5-5,6 pancake, 15/8 dekielek
    Panasonic:12-32/3,5-5,6, 12-60/3,5-5,6, Samyang 7,5/3,5.
    Ale w pracy dalej Canon

  2. #12

    Dołączył
    May 2015
    Mieszka w
    Kielce
    Posty
    33
    Siła reputacji
    9
    Moja galeria
    Odpowiedź z Olympus Polska. Im chyba można zaufać
    "Uprzejmi informuję, że istnieje możliwość sterowania aparatem PEN E-PL6 poprzez Wifi dokładnie tak jak jest to z aparatem OM-D E-M10.
    Jednak w aparacie PEN E-PL6 jet brak wbudowanego modułu Wifi.
    Wifi złącze pozyska Pan poprzez zastosowanie bezprzewodowej karty pamięci typu Eye-Fi."
    OM-D10, G80, GM1 (+ dedykowana obudowa wodoszczelna), GF5
    Olympus: 12-40/2,8, 12/2,0, 45/1,8, 75/1,8, 30/3,5 makro, 14-42/3,5-5,6 pancake, 15/8 dekielek
    Panasonic:12-32/3,5-5,6, 12-60/3,5-5,6, Samyang 7,5/3,5.
    Ale w pracy dalej Canon

  3. #13
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar droplet
    Dołączył
    Nov 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.359
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez pawelfoto Zobacz posta
    Odpowiedź z Olympus Polska. Im chyba można zaufać
    "Uprzejmi informuję, że istnieje możliwość sterowania aparatem PEN E-PL6 poprzez Wifi dokładnie tak jak jest to z aparatem OM-D E-M10.
    Jednak w aparacie PEN E-PL6 jet brak wbudowanego modułu Wifi.
    Wifi złącze pozyska Pan poprzez zastosowanie bezprzewodowej karty pamięci typu Eye-Fi."
    To chyba bzdury bo sterowanie aparatem można zrobić tylko wbudowanym modułem Wi-Fi.
    Taką kartą to można tylko przesyłać zdjęcia, co moim zdaniem jest nie wygodne.

    Za japońską stroną Olympusa:


  4. #14
    | OlyJedi Awatar Jack
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Błonie
    Posty
    2.461
    Siła reputacji
    129
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez pawelfoto Zobacz posta
    Cytat ze strony Cyfrowe.pl
    "Olympus E-PL6 powstał aby robić perfekcyjne zdjęcia i umożliwić łatwe dzielenie się nimi w sieci. Dlatego też został wyposażony w Wi-Fi FlashAir, która pozwala na szybkie przesłanie plików do smartfona (za pomocą aplikacji Olympus Image Share)"
    I właśnie dlatego pytam
    Moi przedpiścy już to zreferowali, ale wolę na wszelki wypadek powtórzyć. Zdjęcia zapisane na karcie pamięci FlashAir (posiadającą WiFi) można tylko przetransferować na urządzenia mobilne za pomocą aplikacji OIS - czyli "łatwo podzielić się nimi w sieci". Jeżeli sam aparat konstrukcyjnie nie posiada wbudowanego w korpus modułu WiFi, to nie jest możliwe sterowanie nim za pomocą aplikacji. Zatem informacja, jaka została przysłana z Centrum Obsługi Klienta jest zdecydowanie nieprecyzyjna.

  5. #15

    Dołączył
    May 2015
    Mieszka w
    Kielce
    Posty
    33
    Siła reputacji
    9
    Moja galeria
    No i macie Panowie rację. Jestem pod wrażeniem-naprawdę znacie system. BRAWO!
    Kolejna odpowiedź z Olympusa:
    "Uprzejmie informuję, że wykonywałam dodatkowe testy na aparatach PEN E-PL5 oraz PEN E-PL6 z kartą Eye-Fi.
    Bardzo mi przykro, ale dzięki tej karcie wyłącznie przerzuca się zdjęcia poprzez Wifi."
    OM-D10, G80, GM1 (+ dedykowana obudowa wodoszczelna), GF5
    Olympus: 12-40/2,8, 12/2,0, 45/1,8, 75/1,8, 30/3,5 makro, 14-42/3,5-5,6 pancake, 15/8 dekielek
    Panasonic:12-32/3,5-5,6, 12-60/3,5-5,6, Samyang 7,5/3,5.
    Ale w pracy dalej Canon

  6. #16
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez pawelfoto Zobacz posta
    No i macie Panowie rację. Jestem pod wrażeniem-naprawdę znacie system. BRAWO!
    Kolejna odpowiedź z Olympusa:
    "Uprzejmie informuję, że wykonywałam dodatkowe testy na aparatach PEN E-PL5 oraz PEN E-PL6 z kartą Eye-Fi.
    Bardzo mi przykro, ale dzięki tej karcie wyłącznie przerzuca się zdjęcia poprzez Wifi."
    Kilka razy też miałem kontakt mailowy z helpdeskiem Olympusa i niestety powyższe potwierdza, że cięcie na kosztach dało negatywne efekty.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 3.01.08, 04:18

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.