Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 113

Wątek: Moje portrety.

  1. #21
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.612
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria
    ... i generalnie rzecz biorąc nikt z nas nawet nie pomyślał żeby się na Ciebie obrazić! Natomiast wszyscy szczerze Tobie życzymy sukcesów.

  2. #22
    | OlyJedi Awatar szamaniec
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Poręba
    Posty
    1.401
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DzejPi Zobacz posta
    ... i generalnie rzecz biorąc nikt z nas nawet nie pomyślał żeby się na Ciebie obrazić! Natomiast wszyscy szczerze Tobie życzymy sukcesów.
    Mów za siebie 98% zdjęć na tym Forum mi się podoba, czy coś ze mną nie tak ?
    Uważam że w/w "portrety" to teściowa naszego artysty

  3. #23
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Sawa
    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski
    Posty
    1.637
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez barmichal76 Zobacz posta
    Ja zdecydowanie lubię "czytać" postaci ze zdjęć stasio88 - też nie przedstawiają pustki, a wolę jego podejście do portretu.
    Też lubię portrety innych twórców, wymieniony przez Ciebie oddaje piękno kobiet znakomicie, nie skąpiąc również pewnego charakteru fotografiom.
    Ten autor - hellbike - jest konsekwentny w swoim podejściu do rejestrowania rzeczywistości, wg mnie rejestruje ją w sposób blogowo-nastrojowy, a mnie zawsze zaciekawia fakt, że stara się przenosić emocje - i mimo braków w technice rejestracji kadru - zatrzymuję się przy tych zdjęciach.

    Zdecydowanie możemy i powinniśmy porównywać różne prace, to czy nam się podobają czy nie - na szczęście wybór jest zdecydowanie szeroki, każdy znajdzie coś dla siebie - co też mnie raduje, że tego typu fotografia - znajduje tutaj miejsce.

    ---------- Post dodany o 13:25 ---------- Poprzedni post był o 13:18 ----------

    Cytat Zamieszczone przez szamaniec Zobacz posta
    Uważam że w/w "portrety" to teściowa naszego artysty
    Czy używasz słowa/określenia/rzeczownika "teściowa" literalnie czy też stereotypowo?
    Nie wiem, czy twoim celem jest podkreślenie młodego wieku autora, że ma równie młodą teściową, czy może rozbawienie gawiedzi, dogadywanie czy obrażenie tegoż autora, lub może postaci na zdjęciu? Nie rozumiem zwłaszcza tego uśmieszku na końcu, może miał zmiękczyć szyderczy ton a może wręcz go podsycić?
    Jakbyś mógł mi pomóc zrozumieć swoją wypowiedź, będę wdzięczny.


    Cytat Zamieszczone przez urzyszkodnik Zobacz posta
    Dajlibyście juz na luz.
    Arthysta photographer sie rodzi, a Wy se jaja robicie.
    No wstyd.
    Jak juz sławny bedzie (czyli gdZies tak za tydzien, ja dostanie ze dwadzieścia lajkow na fejsie)
    będziecie zazdrościć jeszcze bardziej niz dzis
    tego - talentu
    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    Już zazdroszczę, pluję jadem, piję krew, wyję do księżyca i toczę pianę z pyska, ale to nic.
    Zrobię nowy "portret lekarza" van Gogha, Religi i wypłynę.
    Cytat Zamieszczone przez voovoo2 Zobacz posta
    Jestem poruszony, wstrząśnięty............pierwszy raz jestem świadkiem narodzin gwiazdy!
    Cytat Zamieszczone przez Lolita Zobacz posta
    Ja też. Do takiego stopnia mnie ten artyzm wzruszył, że mi się łezka zakręciła Jestem uradowana, że się na łzach skończyło, a nie na puszczenie pawia
    Szyderstwo, zamiast przyzwoitej komunikacji i informacji zwrotnej - czy to jest najlepsze, co możecie zaoferować po tylu latach na forum? Czy takim świadectwem możemy się przedstawić szerszej publiczności? Tylko dlatego, że się wam coś nie podoba, nie jest zgodne z objętą linią, to trzeba to wyszydzić, wyśmiać?

    Każdy ma prawo do swojego zdania, każdy ma prawo do swojego smaku, percepcji fotografii - ale nie musi przy tym obrażać adwersarza, Nie jest to potrzebne.

    pozdrawiam,
    Ostatnio edytowane przez Sawa ; 6.07.15 o 13:32

  4. #24
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar macieknr1
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    DUBLIN ( Polakowo )
    Posty
    1.235
    Siła reputacji
    32
    Moja galeria
    No i dziewczyna polegla na samym poczatku. Jakt to mowia " Wyzej **** nie podskoczysz" Powodzenia w przyszlosci,czekamy na kolejne foty nie ma cos sie zniechecac :P
    Ostatnio edytowane przez macieknr1 ; 6.07.15 o 14:08

  5. #25
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Sawa Zobacz posta
    Szyderstwo, zamiast przyzwoitej komunikacji i informacji zwrotnej - czy to jest najlepsze, co możecie zaoferować po tylu latach na forum? Czy takim świadectwem możemy się przedstawić szerszej publiczności? Tylko dlatego, że się wam coś nie podoba, nie jest zgodne z objętą linią, to trzeba to wyszydzić, wyśmiać?
    pozdrawiam,
    Szyderstwo, a tak szyderstwo a to:
    Cytat Zamieszczone przez hellbike Zobacz posta
    Pisząc w dość kontrowersyjnym tonie - myślę, że się nie znacie. Myślę, że zdjęcia te są lepsze od 98% zdjęć ukazujących się na forum. Zdjęć takich jak wasze - nie tylko nie opublikowałbym, ale po prostu usunąłbym z pamięci w momencie importowania na komputer.
    Jak się nazywa? I proszę nie myl reakcji na takie coś z najeżdżaniem na fotografa początkującego.
    edit:
    komunikacja zwrotna: wide post #11
    edit':
    Cytat Zamieszczone przez Sawa Zobacz posta
    Każdy ma prawo do swojego zdania, każdy ma prawo do swojego smaku, percepcji fotografii - ale nie musi przy tym obrażać adwersarza, Nie jest to potrzebne.
    I tego się trzymajmy, jak obosiecznego miecza.
    Amen.

    P.S.
    Sawa, do zaoferowania jest sporo, choć z roku na rok coraz mniej.
    Ostatnio edytowane przez Saboor ; 6.07.15 o 14:34
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  6. #26
    | OlyJedi Awatar szamaniec
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Poręba
    Posty
    1.401
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Sawa Zobacz posta
    Też lubię portrety innych twórców, wymieniony przez Ciebie oddaje piękno kobiet znakomicie, nie skąpiąc również pewnego charakteru fotografiom.
    Ten autor - hellbike - jest konsekwentny w swoim podejściu do rejestrowania rzeczywistości, wg mnie rejestruje ją w sposób blogowo-nastrojowy, a mnie zawsze zaciekawia fakt, że stara się przenosić emocje - i mimo braków w technice rejestracji kadru - zatrzymuję się przy tych zdjęciach.

    Zdecydowanie możemy i powinniśmy porównywać różne prace, to czy nam się podobają czy nie - na szczęście wybór jest zdecydowanie szeroki, każdy znajdzie coś dla siebie - co też mnie raduje, że tego typu fotografia - znajduje tutaj miejsce.

    ---------- Post dodany o 13:25 ---------- Poprzedni post był o 13:18 ----------



    Czy używasz słowa/określenia/rzeczownika "teściowa" literalnie czy też stereotypowo?
    Nie wiem, czy twoim celem jest podkreślenie młodego wieku autora, że ma równie młodą teściową, czy może rozbawienie gawiedzi, dogadywanie czy obrażenie tegoż autora, lub może postaci na zdjęciu? Nie rozumiem zwłaszcza tego uśmieszku na końcu, może miał zmiękczyć szyderczy ton a może wręcz go podsycić?
    Jakbyś mógł mi pomóc zrozumieć swoją wypowiedź, będę wdzięczny.











    pozdrawiam,
    Już dopowiadam. Użyłem słowa teściowa w kontekście " uosobienie zła" - Te dzieła dla mnie - taką wizję przedstawiają. Uśmieszek jako dodatek informujący że moje słowa nie zawierają jadu, jak autor w swej ocenie zdjęć na Forum.

  7. #27
    urzyszkodnik
    Gość
    Ło matko i córko !!!
    Niech sie człowiek bawi. Niech foci.
    Poklasku nie zdobył. I to juz wie.
    A jakie sa te foty ? No widac...
    Mz zabawa i gnioty jakich wiele.

    Różnią sie tym, od innych gniotów z netu, ze autor pokazał i podpisał je jako "photographer".
    Tak ma na fejsie. W kazdym razie tak było.
    Pewny siebie tez wypowiada sie sam o sobie...
    No coz. Skromność to dzisiaj na wage złota cecha.

    Foć autorze dalej.
    Droga to długa jak widac przed toba.
    Albo kup wędkę i zmień hobby.
    To juz tylko twoja decyzja.

    Tak wiec luzik- teges majonessss...

  8. #28
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria
    Eee tam, zara: "majonez"... Co tak ostro?
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  9. #29
    | OlyJedi Awatar voovoo2
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Olsztyn
    Posty
    2.638
    Siła reputacji
    121
    Moja galeria
    Najbardziej żałuję tego, że nie umiem zdobyć się na taki dystans jak Sawa. Sawa Tyś chyba dobrym pedagogiem jest? Piszę to bez szyderstwa i autentyczną radością.
    Fujifilm X100, mju II, panasonic sx1, Fujifilm Wide 210 Instax.

  10. #30
    urzyszkodnik
    Gość
    Sawa nadinterpretować raczył troszke...i tyle
    Tu nie o to idzie, ze jak sie komu co nie podoba, to moze se pozwolić na pisanie co ślina na jezyk przyniesie.
    Tu chodzi przeciez o butę autora tematu i jego fotki.
    Buta, brak wiedzy, pewność siebie - oraz - jego ocena zdjec (bezpardonowa) innych osob.

    Dziecko i tyle.

    Pozwólmy jednak mu dorosnąć hehe
    A ze polewka za darmo jest - no bo jest - to juz nie wina forum.
    Sam wątek założył. Sam zaczal pisac atakując.
    Wiec kontratak lub po prostu mowiac - szczerość - dostał w odzewie.


Podobne wątki

  1. Portrety
    By luc4s in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 28.05.14, 20:32
  2. moje pierwsze portrety
    By Gizz in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21.08.08, 19:10
  3. moje pierwsze portrety
    By Gizz in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20.08.08, 12:52
  4. Portrety
    By Leon13th in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 6.03.05, 01:05
  5. pierwsze moje amatorskie portrety O-4000
    By bartmika in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 1.06.04, 23:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.