Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53

Wątek: Książka dobasa - Fotowyprawy czyli 9 opowieści

  1. #1
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dobas
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Kiełpin / Karkonosze
    Posty
    2.756
    Siła reputacji
    86
    Moja galeria

    Książka dobasa - Fotowyprawy czyli 9 opowieści

    Hej zapodałem takowy temat u siebie na blogu, choć zdaję sobie sprawę z faktu, że na samym blogu "bywa" tylko odsetek z Forumowej społeczności. Zatem wrzucę prośbę też tu. Prośbę czy może propozycję - jak zwał tak zwał...

    Pytanie moje jest bezczelne ale co tam Raz kozie śmierć. Póki co zacząłem na blogu jednak na najbliższych tygodniach będę chciał przebrnąć przez portal polakpotrafi, albo wspieramkulturę albo jakiś podobny... Na razie jeszcze nie ogarniam tego do końca i czytam regulaminy.

    Ale do sedna pytanie brzmi...

    Czy bylibyście skłonni wesprzeć projekt nad którym pracuję przez ostatnie kilka miesięcy ?
    Piszę książkę. Ciężko mi powiedzieć czy ciekawą czy nie - bo jestem mało obiektywny występując w roli autora To zweryfikuje rynek.

    Generalnie w zamian za przekazanie mniej lub bardziej drobnej sumy mam do zaoferowania "nagrody" Wszystko to po to aby umożliwić mi wydanie książki ? Jeśli ktoś z Was w to wejdzie będę wdzięczny za każde nawet najmniejsze czy symboliczne wsparcie.
    Na forum jestem już "o zgrozo " prawie dekadę... Niestety jak to w życiu bywa dano już mam za sobą fazy aktywności takiej jak w szczycie formy Tym nie mniej jest to chyba pierwsza społeczność internetowa do której dołączyłem i jeszcze mi się nie znudziło
    Piszę zatem „po prośbie” Czyli jeśli sama koncepcja i idea wyda Wam się ciekawa to chciałbym Was zachęcić do wsparcia projektu…

    Nie chcę też powielać tego co na blogu - bo opisałem to tam w miarę zwięźle.

    Gdybyście mieli jakieś pytania do mnie tutaj - to postaram się odpisać lub rozwiązać wątpliwości

    Generalnie książka ma mieć charakter albumowy. Jeśli ktoś zna format książki Jacka Boneckiego to tak ma toto docelowo wyglądać i tekst do poczytania i zdjęcia do pooglądania.



    Nie będzie to podręcznik - bo takich jest pełno. Będzie troche o backstafge, o przygodach, ale i fotografowaniu. Chcę zawrzeć tam trochę z informacji jakie przewijają się w moich warsztatach.

    Mam najważniejsze rzeczy. Zielone światło wydawcy "National Geographic Polska " i większośc tekstów oraz zdjęć. Trochę jeszcze brakuje ale nie mogę o tym głośno pisać

    Tak wygląda konspekt :


    Proponowane przeze mnie nagrody są pod tym linkiem na moim blogu. Kto nie zna - to zapraszam coby tam od czasu do czasu zerkać.



    http://dobas.art.pl/blog/ksiazka_wsparcie/


    Pod powyższym linkiem są też guziki Transferuj.pl i Paypala.



    Ufffff... udało się Generalnie prośba bez żadnej spiny. Jeśli ktoś uzna projekt za ciekawy - zapraszam. Jeśli ktoś wpłaci 70 PLN to de facto wychodzi na to że kupił książkę w przedsprzedaży. Półkowa cena książki plus wysyłka będzie właśnie na poziomie 70 PLN...


    Z góry serdecznie dziękuję za uwagę

    A tak wyglądają wstępne pomysły na okładkę :







  2. #2
    | OlyJedi Awatar rados
    Dołączył
    Jun 2015
    Mieszka w
    W-wa
    Posty
    941
    Siła reputacji
    101
    Moja galeria
    A ja spróbuję. A co mi tam... Życzę powodzenia. Po południu, jak będę miał dostęp do kompa załatwię sprawę.

  3. #3
    | OlyJedi Awatar rados
    Dołączył
    Jun 2015
    Mieszka w
    W-wa
    Posty
    941
    Siła reputacji
    101
    Moja galeria
    Poszło.

    I propozycja: jeśli nie możesz się zdecydować na okładkę, zrób sondę wśród wspierających...

  4. #4
    Awatar shary
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    130
    Siła reputacji
    32
    Moja galeria
    Ta czerwona najbardziej mi sie podoba.
    Ostatnio edytowane przez shary ; 27.06.15 o 22:01

  5. #5
    | OlyJedi Awatar Careme
    Dołączył
    Jun 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    1.626
    Siła reputacji
    81
    Moja galeria
    Jestem za. Poszło to co miałem na PP.
    XZ-2; O-MD E-M10, mZ: 9-18mm, 25mm, 45mm, 75-300mm | Moje fotki - zapraszam do oglądania, komentowania, krytyki.

  6. #6
    jerzy67
    Gość
    wsparcie poszło,pozdrawiam

  7. #7
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dobas
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Kiełpin / Karkonosze
    Posty
    2.756
    Siła reputacji
    86
    Moja galeria
    Hej, serdecznie wszystkim dziękuję. Na finalny kształt okładki duży wpływ będzie miał Wydawca.

  8. #8
    | OlyJedi Awatar hadan
    Dołączył
    Aug 2009
    Mieszka w
    pomorskie
    Posty
    1.239
    Siła reputacji
    63
    Moja galeria
    Fantastyczny pomysł z wydaniem książki.
    Wsparcie wyślę 10.07.br
    Zastanawiam się tylko który wariant wybrać. Trzy ostatnie są bardzo kuszące.
    Propozycja okładki : 1 albo 3 , ale to moje zdanie.

    Pozdrawiam

  9. #9
    | OlyJedi Awatar hadan
    Dołączył
    Aug 2009
    Mieszka w
    pomorskie
    Posty
    1.239
    Siła reputacji
    63
    Moja galeria
    Wsparcie poszło. Powodzenia.

    Pozdrawiam

  10. #10
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dobas
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Kiełpin / Karkonosze
    Posty
    2.756
    Siła reputacji
    86
    Moja galeria
    Serdecznie dziękuję.

    Prace trwają - tekstu przybywa, Zaczynamy pomału walczyć z okładką ale już wiem, że będzie zupełnie inna niż przymiarki
    Inna nie znaczy gorsza bo jest pare argumentów przemawiających za tym dlaczego ma wyglądać tak a nie inaczej
    Jak coś się zrodzi dam znaka

Podobne wątki

  1. Opowieści dziwnej treści :)
    By CzaRmaX in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 153
    Ostatni post / autor: 7.07.14, 07:51
  2. Norwegia Dobasa - Czyli slajdowisko w kinie Luna
    By dobas in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21.10.12, 00:43
  3. Ptasie opowieści
    By sławekb in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 12.05.08, 22:43

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.