Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 53

Wątek: Książka dobasa - Fotowyprawy czyli 9 opowieści

  1. #41
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria
    Dziś zawitał listonosz z książką. Podobno dzwonił tylko raz.
    Dzięki Marcin
    The question is, who cares?

  2. #42
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    A ja już cała przeczytałem
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  3. #43
    | OlyJedi Awatar hadan
    Dołączył
    Aug 2009
    Mieszka w
    pomorskie
    Posty
    1.239
    Siła reputacji
    63
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jck Zobacz posta
    Mnie interesowały odpowiedzi. Pytań jakoś nie pamiętam. Zresztą odpowiedzi też już znałem. Ale co tam. Kurtuazja nie często zagląda na forum. Chciałem dobrze, wyszło jak zawsze...
    Dobrze, że to zamieściłeś. Mnie to zainteresowało i przeczytałem uważnie. Dzięki.

    Pozdrawiam

    ---------- Post dodany o 11:27 ---------- Poprzedni post był o 11:23 ----------

    Cytat Zamieszczone przez luc4s Zobacz posta
    A ja już cała przeczytałem
    Szczęśliwcy. Ja niestety czekam na swoją kolej. Może w przyszłym tygodniu dotrze.

    Pozdrawiam

  4. #44
    | OlyJedi Awatar GDA
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Gliwice
    Posty
    240
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Po długich bojach, wielu nocach nieprzespanych.
    Dostałem dziś książkę
    ...

  5. #45

    Dołączył
    May 2014
    Mieszka w
    Poznan
    Posty
    59
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    książka już przeczytana, teraz pora na spotkanie z autorem na targach w Poznaniu...
    Em1-mkII, m12-40, m40-150, MMF2, E-5, 12-60, EX-25,50-200, Raynox

  6. #46
    | OlyJedi Awatar hadan
    Dołączył
    Aug 2009
    Mieszka w
    pomorskie
    Posty
    1.239
    Siła reputacji
    63
    Moja galeria
    Wspaniała książka. Nawet mnie starego foto-wygę z czterdziestoletnim stażem ( zaczynałem w 1976 od OM 1 z trzema obiektywami ) potrafiła zadziwić i czegoś nauczyć. Mam w swojej foto-biblioteczce 68 książek w znakomitej większości napisanych przez uznanych i utytułowanych fotografów o międzynarodowej sławie. Książka Marcina w niczym im nie ustępuje. Napisana ciekawie i zaopatrzona we wspaniałe zdjęcia pozostanie jedną z moich ulubionych książek. Pokazuje też jak wspaniałe zdjęcia można robić aparatami marki Olympus. Na spotkanie z autorem 2 lutego w Sopocie przybyło około 300 osób z trudem mieszczących się w wynajętej przez organizatora ( Cyfrowe.pl )sali. Tak duża frekwencja była zaskoczenie dla organizatorów, którzy na następne spotkanie obiecali wynająć Ergo-Arenę . Ciekawa prelekcja autora była parokrotnie przerywana hucznymi brawami. Cały przywieziony karton książek rozszedł się błyskawicznie. Ja już się nie załapałem. Książkę otrzymałem 16 lutego i zostałem nią oczarowany. Mogę z czystym sumieniem ją polecić tak początkującym jak i doświadczonym fotografom. Wielkie uznanie dla autora. Czekam na następną Twoją książkę.

  7. #47
    | OlyJedi Awatar jarod69
    Dołączył
    Apr 2014
    Mieszka w
    FWS
    Posty
    375
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Niestety, ale po ósmym i dziewiątym rozdziale-opowieści nie ma przepisu kulinarnego chociaż może to i dobrze, bo po wypróbowanym pierwszym przepisie modliłem się, aby nie było akcji "trzeźwy poranek" Świetna książka otrzymana na walentynki...
    https://forum.olympusclub.pl/attachm...9&d=1455518667
    Ostatnio edytowane przez jarod69 ; 23.02.16 o 22:56
    Najlepszy aparat fotograficzny to ten, który masz przy sobie.

  8. #48
    | OlyJedi Awatar GoBo
    Dołączył
    Apr 2008
    Mieszka w
    Silesia
    Posty
    377
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria
    Rany boskie, takie rzeczy mnie minęły. Marcin, przepraszam. W ramach rehabilitacji odkupiłem dziś książkę od formowej koleżanki. Niestety sponsorem roku 2015 mojej rodziny był wujek Roentgen i znane zakłady gipsowe i na forum byłem może z 5 razy. Aż strach pomyśleć co mi jeszcze w clubowym życiu bezpowrotnie umknęło.
    Polecam się

  9. #49
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dobas
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Kiełpin / Karkonosze
    Posty
    2.756
    Siła reputacji
    86
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jarod69 Zobacz posta
    Niestety, ale po ósmym i dziewiątym rozdziale-opowieści nie ma przepisu kulinarnego chociaż może to i dobrze, bo po wypróbowanym pierwszym przepisie modliłem się, aby nie było akcji "trzeźwy poranek" Świetna książka otrzymana na walentynki...
    https://forum.olympusclub.pl/attachm...9&d=1455518667
    To mój ulubiony przepis i na początku myślałem, żeby iść tylko w stronę tych ciekłych przepisów.


    ---------- Post dodany o 23:49 ---------- Poprzedni post był o 23:35 ----------

    Cytat Zamieszczone przez hadan Zobacz posta
    Wspaniała książka. Nawet mnie starego foto-wygę z czterdziestoletnim stażem ( zaczynałem w 1976 od OM 1 z trzema obiektywami ) potrafiła zadziwić i czegoś nauczyć. Mam w swojej foto-biblioteczce 68 książek w znakomitej większości napisanych przez uznanych i utytułowanych fotografów o międzynarodowej sławie. Książka Marcina w niczym im nie ustępuje. Napisana ciekawie i zaopatrzona we wspaniałe zdjęcia pozostanie jedną z moich ulubionych książek. Pokazuje też jak wspaniałe zdjęcia można robić aparatami marki Olympus. Na spotkanie z autorem 2 lutego w Sopocie przybyło około 300 osób z trudem mieszczących się w wynajętej przez organizatora ( Cyfrowe.pl )sali. Tak duża frekwencja była zaskoczenie dla organizatorów, którzy na następne spotkanie obiecali wynająć Ergo-Arenę . Ciekawa prelekcja autora była parokrotnie przerywana hucznymi brawami. Cały przywieziony karton książek rozszedł się błyskawicznie. Ja już się nie załapałem. Książkę otrzymałem 16 lutego i zostałem nią oczarowany. Mogę z czystym sumieniem ją polecić tak początkującym jak i doświadczonym fotografom. Wielkie uznanie dla autora. Czekam na następną Twoją książkę.
    Serdecznie dziękuję. Spotkanie w Sopocie baaaaaaaaardzo miło wspominam. Mimo, że dla ludzi nie było zbyt komfortowo to atmosfera była świetna !

  10. #50
    | OlyJedi Awatar MaciekMG
    Dołączył
    Jan 2012
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    842
    Siła reputacji
    62
    Moja galeria
    No, ja tez po wypróbowanym pierwszym przepisie miałem bolesny dzień. Marcin, poradź, lepiej na chłodno, czy na gorąco? Bo aby rozpuścić tę ilość cukru w porterze, musiałem wesprzeć się mikrofalą. I jeszcze jedno - jaki porter preferujesz? Ja wlałem Żywiec Porter i do dziś boję się przeprowadzić kolejną próbę...

    P.S. Wizjer VF-4 wraz z E-PL6 sprawuje się doskonale!
    pozdrawiam, Maciek (E-620+ E-PL6 + parę innych rzeczy)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    'Kochana Redakcjo, chcę grać jak Mozart. Jaki fortepian powinienem sobie kupić?'

Podobne wątki

  1. Opowieści dziwnej treści :)
    By CzaRmaX in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 153
    Ostatni post / autor: 7.07.14, 07:51
  2. Norwegia Dobasa - Czyli slajdowisko w kinie Luna
    By dobas in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21.10.12, 00:43
  3. Ptasie opowieści
    By sławekb in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 12.05.08, 22:43

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.