Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 260

Wątek: O broni palnej słów kilka

OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Siła reputacji
    154
    Moja galeria

O broni palnej słów kilka

Jak na jeden z niewielu egzemplarzy z 60 to jest bardzo dobra cena - zwlaszcza, ze kaliber ludzki i egzemplarz europejski...

http://www.budsgunshop.com/catalog/p...lusive+1+of+60
    Ostatnio edytowane przez k@czy ; 20.03.15 o 07:44
    Czlonek najgorszego, najstraszniejszego, najokropniejszego, najwiekszego, najgrozniejszego, najpaskudniejszego, najbrzydszego, najdluzszego Forumowego TWA jakie mozesz sobie tylko wyobrazic !!!! A po godzinach: Spammer Spicell Kommando Foken Wulf Destrojer.
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

| OlyJedi Awatar romek1967
    Mieszka w
    Bytom
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez k@czy Zobacz posta
    Jak na jeden z niewielu egzemplarzy z 60 to jest bardzo dobra cena - zwlaszcza, ze kaliber ludzki i egzemplarz europejski...
    Bez kryształków Swarovskiego? Eeeeeeeee nie.
    The question is: What is a Mahna Mahna?

OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Siła reputacji
    154
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez romek1967 Zobacz posta
    Bez kryształków Swarovskiego? Eeeeeeeee nie.
    Strasznie rozbudziles moja ciekawosc...
    Naprawde uwazasz, ze zyjesz w cywilizowanym swiecie i przemoc jest czyms, o czym sie tylko slyszy z opowiesci dziadkow?
    Ze sytuacja, w ktorej bezpieczenstwo twoje, lub twojej rodziny nie ma prawa sie zdazyc, bo mamy 21 wiek?
    Bez drwiny - naprawde chce poznac twoje zdanie.
    Czlonek najgorszego, najstraszniejszego, najokropniejszego, najwiekszego, najgrozniejszego, najpaskudniejszego, najbrzydszego, najdluzszego Forumowego TWA jakie mozesz sobie tylko wyobrazic !!!! A po godzinach: Spammer Spicell Kommando Foken Wulf Destrojer.
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

| OlyJedi Awatar romek1967
    Mieszka w
    Bytom
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez k@czy Zobacz posta
    Strasznie rozbudziles moja ciekawosc...
    Naprawde uwazasz, ze zyjesz w cywilizowanym swiecie i przemoc jest czyms, o czym sie tylko slyszy z opowiesci dziadkow?
    Ze sytuacja, w ktorej bezpieczenstwo twoje, lub twojej rodziny nie ma prawa sie zdazyc, bo mamy 21 wiek?
    Bez drwiny - naprawde chce poznac twoje zdanie.
    K@czy, bez drwiny, gdzie ty to wszystko wyczytałeś w tych moich pięciu słowach? Całkiem poważnie pytam.

A odpowiedzieć i tak odpowiem. Jestem absolutnie za wprowadzeniem wszędzie prawa jakie panuje w USA. Chcę mieć konstytucyjny obowiązek obrony swoich bliskich i swojego mienia. Chcę mieć prawo do posiadania broni do tej obrony.

Przeciwny jestem natomiast robienia z broni ozdóbek.
    The question is: What is a Mahna Mahna?

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Siła reputacji
    291
    Moja galeria

A odpowiedzieć i tak odpowiem. Jestem absolutnie za wprowadzeniem wszędzie prawa jakie panuje w USA. Chcę mieć konstytucyjny obowiązek obrony swoich bliskich i swojego mienia. Chcę mieć prawo do posiadania broni do tej obrony.

No! Czyli już nas jest trzech. Też jestem za tym!
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA

Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Mieszka w
    Markach
    Siła reputacji
    284
    Moja galeria
    /.../Przeciwny jestem natomiast robienia z broni ozdóbek.
    Taki trend panował o zawsze, od kiedy zaczęto broń tworzyć.
    Miecze, włócznie, szable i cała reszta jest pięknie zdobiona, no w końcu miała świadczyć o statusie właściciela, nie?
    Co do broni krótkiej: moim zdaniem jeżeli ma służyć(w założeniu) do obrony mienia bądź rodziny, wybieram taki model,
    z którego w stresie w celu umieszczę minimum 70% pocisków.
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

| OlyJedi
    Mieszka w
    śląsk
    Siła reputacji
    122
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    Taki trend panował o zawsze, od kiedy zaczęto broń tworzyć.
    Miecze, włócznie, szable i cała reszta jest pięknie zdobiona, no w końcu miała świadczyć o statusie właściciela, nie?
    To wszystko IMHO miało sens dopóki szable, szpady, rapiery, itp. były częścią stroju.

Co do broni krótkiej: moim zdaniem jeżeli ma służyć(w założeniu) do obrony mienia bądź rodziny, wybieram taki model,
    z którego w stresie w celu umieszczę minimum 70% pocisków.
    No to akurat Beretta może być niezłym wyborem. Mnie lepiej pasuje niż taki Glock 17.
    Zapraszam do albumu i galerii

Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    459
    Moja galeria
    K@czy, bez drwiny, gdzie ty to wszystko wyczytałeś w tych moich pięciu słowach? Całkiem poważnie pytam.

W pd-wsch Polsce i dawniejsza łemkowyna - gdyby dobrze się postarał to pod kalenicami, w stodołach, piwnicach to znalazłby całe arsenały. Nie ma takiej możliwości aby zielone ludziki coś majstrowały. Zaraz by ich odstrzelono
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Mieszka w
    Markach
    Siła reputacji
    284
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez MAF Zobacz posta
    To wszystko IMHO miało sens dopóki szable, szpady, rapiery, itp. były częścią stroju.
    No to akurat Beretta może być niezłym wyborem. Mnie lepiej pasuje niż taki Glock 17.
    Lista jest tak długa, jak wielu jest wybierających: Walther P99, HK P30L lub VP9, wszystkie Glocki, czy ww Beretta.
    Każdy z producentów oferuje model, który sprawdzi się w warunkach "domowych".
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

| OlyJedi Awatar viruuss
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    219
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    Lista jest tak długa, jak wielu jest wybierających: Walther P99, HK P30L lub VP9, wszystkie Glocki, czy ww Beretta.
    Każdy z producentów oferuje model, który sprawdzi się w warunkach "domowych".
    z czystej ciekawości, strzelałes kiedys w pomieszczeniu zamknietym ( nie mówie tutaj o strzelnicy) z broni krótkiej ?
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły