Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: fotoksiążka/fotoalbum - miejsca

  1. #1
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria

    fotoksiążka/fotoalbum - miejsca



    Cześć,

    Chciałbym wydrukować sobie foto książkę czy też jak kto woli foto album, przy czym zależy mi na tym aby produkt który zamówię, przypominał taki normalny album jaki można kupić w księgarni (tzn. nie chcę taki „grubych” kart). Album tzn. zdjęcia + tekst, dobrze by było aby można było samemu przygotować projekt w jakimś kreatorze.

    Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Miejsca ? Firmy? Niekoniecznie to musi być w PL, Europa jeżeli chodzi o koszt przesyłki tez jest OK.


    Dzięki
    f
    było sobie życie

  2. #2
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Po pierwsze ustaw sobie w swoim profilu kolor domyślny czcionki, nie czarny.

    Polecić Ci nic nie polecę, ale dam kilka rad.
    Wiele tzw. albumów drukowanych w firmach poligraficznych, może i wygląda ładnie, jest piękna twarda oprawa, ale po kilku(!) oglądnięciach wylatują kartki, które są klejone tylko grzbietem..
    Ja drukuję wcześniej złożony w kompie album dwustronnie na satynie 130-160G, następnie oddaję do introligatora, z którym uzgadniam grubość okładki , sposób oprawy (szycie) itp.
    Dobry introligtor oprawi Ci za ok 25-40 zł album jak fabrycznie, nawet ze zdjęciem na okładce..
    Powodzenia.
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  3. #3
    | OlyJedi Awatar wuzet
    Dołączył
    Feb 2013
    Mieszka w
    Rzeszów / Maidstone
    Posty
    1.544
    Siła reputacji
    77
    Moja galeria
    fotomic, drukowałem ostatnio album w Blurbie. Wyszedł całkiem przyzwoicie. Projekt możesz robić za pomocą ich aplikacji ściąganej ze strony, lub w Lightroomie 5. Nie wiem czy w starszych wersjach jest też ta możliwość. Składając go w Lightroomie dostajesz zniżkę przy pierwszym zamówieniu. Wysyłają do Polski. Cena za sam album wychodzi taniej niż np. w CeWe. Po doliczeniu vatu i przesyłki, już może mniej atrakcyjnie. Z tego co wiem od kilku osób z kraju, to jednak jakościowo Blurb jest ok. i jest powtarzalny w tej jakości, co podobno nie udaję się zawsze krajowym producentom. Sam też szukam opcji na relatywnie tani druk tego albumu w trochę większym nakładzie (kilkanaście, może kilkadziesiąt egzemplarzy) i przyznam że nie jest łatwo.

  4. #4
    | OlyJedi Awatar abir
    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    4.001
    Siła reputacji
    341
    Moja galeria
    nie wiem czy ci pomoże, ale jest w temacie
    https://forum.olympusclub.pl/threads...LR5?highlight=
    Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują

    Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie

  5. #5
    | OlyJedi Awatar wuzet
    Dołączył
    Feb 2013
    Mieszka w
    Rzeszów / Maidstone
    Posty
    1.544
    Siła reputacji
    77
    Moja galeria
    Teraz przeliczyłem na szybko że album o tej samej ilości stron, na formacie troszke większym (nie ma dokładnych odpowiedników) w CeWe wychodzi taniej o około 55PLN/15$, przy obecnym kursie $$ oczywiście

  6. #6
    | OlyJedi Awatar frost
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Gostyń
    Posty
    304
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    Fotoradocha lub pixbook. Ceny na miarę zielonej wyspy Tuska

  7. #7
    | OlyJedi Awatar koronax
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    silesia
    Posty
    4.661
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Pomyśl nad Cewe Fotoksiążka. Masz szablony i sam sobie możesz przygotować projekt do wydruku.

  8. #8
    | OlyJedi Awatar aldii
    Dołączył
    May 2011
    Mieszka w
    Władysławowo
    Posty
    329
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Ja drukuję tutaj: www.najlepszefoto.pl
    Nikon D750, D610, N 50/1.8, S 24-35/2.0, S 70-200/2.8
    www.piekne-chwile.pl

Podobne wątki

  1. FOTOKSIĄŻKA w LR5
    By abir in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23.08.14, 23:08
  2. FotoKsiążka
    By frizz in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 8.10.06, 19:38
  3. FotoAlbum Pro
    By emiel_ in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 7.09.04, 22:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.