No właśnie opinie nie napawają optymizmem :/
No właśnie opinie nie napawają optymizmem :/
EM-1 II + Oly 7-14, Pan 20mm, Oly 60,75, Pan 100-300, Helios 58mm, Konica 40mm
Domena sklepu zarejestrowana przez jakiegoś chińczyka a firma ma niby siedzibę w Londynie na 34-35 Eastcastle Street, W1W 8DWLondon - z goggle maps wynika że nie ma tam nic co przypomina ten sklep.
Dodatkowo opinie o eglobalcentral.eu i co.uk w dużej mierze negatywne.
Spasuje
EM-1 II + Oly 7-14, Pan 20mm, Oly 60,75, Pan 100-300, Helios 58mm, Konica 40mm
Jak kupisz na amerykańskim Amazonie już nie masz gwarancji w Europie. A poza tym dobrze Ci się wydaje - wszystkie produkty Olympus dostarczone do sieci handlowych dowolnego miejsca Świata do października 2014, miały ogólnoświatową gwarancję. Może się zdarzyć, że jeszcze dziś może coś leżeć zapomniane w magazynie, coś, co zostało dostarczone do sprzedaży przed październikiem 2014, wtedy taki produkt nadal posiadałby gwarancję ogólnoświatową. W przypadku takiego molocha, jakim jest Amazon, jest bardzo wątpliwe, że mają w magazynie jeszcze coś ze starych zapasów.
Zapomniałem jeszcze dodać, że zakup w amerykańskim Amazonie nie zawsze jest łatwy. Wiele artykułów, a w tym aparaty, od razu widać, że tańsze, mają status dostawy międzynarodowej: "This item is not eligible for international shipping." A więc można kupować, albo w trakcie osobistego pobytu, albo na rodzinę/przyjaciół, albo korzystając z serwisów typu KurierUS. Niezależnie od sposobu, uprawnienia gwarancyjne i tak pozostaną na ziemi amerykańskiej.
Wie ktoś może jak wyłączyć ekran? W pierwszej wersji po przełączeniu na wizjer naciskając 'info' można było ekran wygasić. W drugiej wersji nie widzę takiej możliwości pomijając odwrócenie ekranu do korpusu.
OM-D E-M5 I/II + kilka słoików. Łowię nimi oblechy.
Kiedy wychodzę w góry wracam do domu; Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz mieć dwa dni wolnego.
Szwarc, mydło i powidło || Z Tater ||Bieszczady || Słowacja
OM-D E-M5 I/II + kilka słoików. Łowię nimi oblechy.
Kiedy wychodzę w góry wracam do domu; Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz mieć dwa dni wolnego.
Szwarc, mydło i powidło || Z Tater ||Bieszczady || Słowacja
Mam tak samo w E-M1, dopiero jak wyłączę w menu czujnik oka, wtedy to działa, pewnie jest identycznie...