Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Strona fotograficzna młodego zapaleńca.

  1. #1
    Awatar KOKO
    Dołączył
    Dec 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    30
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria

    Strona fotograficzna młodego zapaleńca.

    Zapraszam do obejrzenia strony młodego fotografa amatora.
    Napewno udzielicie mu wielu rad i wskazówek.

    http://berdynek.lodrobin.pl/

  2. #2
    | OlyJedi Awatar Prysiu
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    27
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Pierwsze wrażenie, jak to mówią, najważniejsze, a w przypadku tej strony nie jest dobre. Po pierwsze nie lubię stron tytułowych, po drugie co to za okienko próbowało mi wyskoczyć? (FF zablokował). Po trzecie co to za Canon :P (żart)

    Właściwa strona graficznie jest OK (może dlatego, że minimalna ilość grafiki) Zdjęcia mi się nie podobają, ale tutaj - że tak powiem - autorytetem nie jestem...
    E-500 + ZD1445 + ZD3535
    BLOG # piszę o kursach językowych

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    313
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Jeśli chodzi o szatę graficzną strony to jest nieciekawie. Za to nadrabia prostą nawigacją. Zawartość "zdjęcia" ciekawe. Można pooglądać . Kod - tableki

    no i właśnie, co to za canon?

  4. #4
    Awatar KOKO
    Dołączył
    Dec 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    30
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    O wszelkich nieprawidłowościach piszcie do niego. On dopiero zaczyna przygode i potrzebuje paru rad.
    Ja niestety fachowcem nie jestem ,ale znam chłopaka i wiem ze warto mu pomóc.

  5. #5
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    560
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Znaczy się, że mam tam pisać, że strona przypomina zbiorową galerię? Chciałbym zobaczyć więcej indywidualizmu w tym projekcie.

  6. #6
    Awatar KOKO
    Dołączył
    Dec 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    30
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Mam na myśli głównie jego fotografie. Czy są dobre ,czy nie i jak je poprawic albo co zmienić w samym sposobie fotografowania. Nikogo nie zmuszam. Pozdro.

  7. #7
    | OlyJedi Awatar Warmik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    451
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    powinien zacząć od zmiany czarnego charakteru swojej strony
    nie rozumiem też dlaczego sam nie daje swoich zdjęć do oceny



  8. #8
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar kali999
    Dołączył
    Dec 2006
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Posty
    731
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Sama strona jest słaba, za duży rzeczy. Strona ze zdjęciami powinna być jak najbardziej przejrzysta. No i po co ci ten Canon, czyżby płacili mu za reklamę
    A co do zdjęć, sporo nieostrych zdjęć(najwięcej chyba w krajobraz), sporo słabych kadrów w tym dużo centralnych. Nie może być również takich rzeczy żeby w portretach osoba ma czerwone oczy, no chyba że robi się sesje z wampirami. Ogólnie sporo pracy przed tym panem. A i z tego co czytałem radzę mu raczej wrócić do Zenita

  9. #9
    | OlyJedi Awatar rodia
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Koszalin
    Posty
    883
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    IMO: chłopak ma jakąś wizję. Pewnie nie miał zbytniego kontaktu z fotografami bo widać, że nikt na tą jego wizję nie wpływał jeszcze. Uważam, że chłopak ma trochę fajnych pomysłów jednak widać, że robi wszystko "na swoje oko". Pewnie nie wie co to jest złoty podział czy mocne punkty. Sporo nauki przed nim, ale myślę że coś ciekawego może z tego wyjdzie.

    Strona rzeczywiście nie najciekawsza, ale to nie jest najważniejsze. Lepiej niech sie kupi na fotografowaniu bo stronę to można bardzo szybko zmienić.
    A do zenita to bym go nie odsyłał.

    Tylko czemu to trafiło na forum olympusa akurat?

  10. #10
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar kali999
    Dołączył
    Dec 2006
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Posty
    731
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    I znowu ta sam gadka. No jeśli twoim zdaniem CANON A610 zwykła shitowa cyfrówka jest lepsza od jakiejkolwiek lustrzanki to bardzo fajnie, a właśnie dlatego jest tam sporo zdjęć które są marne ze względu na słabą jakość obrazu. Mogę zapewnić iż Zenitem ze sprawnym światłomierzem i sprawnymi podstawowymi rzeczami da się osiągnąć dużo lepsze jakościowo obrazy i łatwiej jest się uczyć podstaw fotografii(ogniskowa, przysłona, czas, kadrowanie).

Podobne wątki

  1. Prasa fotograficzna.
    By kondi in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15.03.13, 21:52
  2. Galeria fotograficzna
    By dlugi1 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30.11.10, 23:21
  3. Dyktafon dla młodego dziennikarza
    By Mano in forum Dyktafony
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 7.12.09, 17:43

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.