Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: C 4000 czy C 5050 ?

  1. #11
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2003
    Mieszka w
    Trojmiasto
    Posty
    193
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    milaem c4000 teraz mam c5050 - porownanie - niebo i ziemia , inna optyka praktycznie nowy aparat moim zdaniem rewelacja jezeli chcesz dobry i pewny aparat kupuj u Tommego na allegro, mzesz kupowac w ciemno, mozliwosc ustalenia wszytskiego i nieraz stargowania POLECAM http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=321818 ja u niego robie zakupy , lacznie z c5050 i jestem zadowolony na maxa
    POzdr
    kiedys c4000,C5050- w pracy c-725 - aktualnie d50
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=310792 troche moich aukcji <-

  2. #12
    | OlyJedi Awatar Gavron
    Dołączył
    May 2003
    Mieszka w
    Busko Zdrój / W-wa
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Wielkie dzięki za adres... Swoją drogą znalazłem już gościa od którego mogę qpić aparat za 3000 zł + karta 256 CF gratis. Też z allegro (gość z Poznania). ale jakby mi z nim nie wyszedł interes to się zgłoszę do tego. Jeszcze raz THANX
    PS. A ten jego sprzęt jest fabrycznie nowy? Ila dał Ci gwarancji na aparat?

  3. #13
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2003
    Mieszka w
    Częstochowa
    Posty
    11
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Proponuje nie zastanawiać się i wybrać ol5050:
    -świetna optyka, zdjęcia wychodzą rewelacyjnie
    - zasilanie akumulatory R6, w największej dziurze dostaniesz awaryjnie takie baterie
    - 4 rodzaje nośników pamięci, obniuża to koszty eksploatacji
    - sprawdzony adres medyk_2002@poczta.onet.pl z Pabianic k/Łodzi, sprzedaje na allegro, solidny i sprawdzony dostawca, sam kupuje u niego
    Powodzenia w zakupach.

  4. #14
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2003
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    C 5050

    Cena ok 2800 z kartą 256MB. Co wy na to? Warto Czy może
    C 4000 za 1700 a moze
    C 750 za 2350

    Co najlepiej?

  5. #15
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2003
    Mieszka w
    Trojmiasto
    Posty
    193
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria

    Re: C 5050

    Cytat Zamieszczone przez Arekk
    Cena ok 2800 z kartą 256MB. Co wy na to? Warto Czy może
    C 4000 za 1700 a moze
    C 750 za 2350

    Co najlepiej?
    jezeli sa z gwarancja( nie usa) to warto dobre ceny
    kiedys c4000,C5050- w pracy c-725 - aktualnie d50
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=310792 troche moich aukcji <-

  6. #16
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2003
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Do Hansa

    Kupione w Niemczech, gwarancja też niemiecka, ale do sklepu w Niemczech mam bliżej niż do Reala w drugim końcu Szczecina. Ale który wybrać, kasy chciałem przenaczyć ok 2500 ale mogę się szarpnąć na C5050 (potem przez miesiąc chleb ze smalcem ale przeżyję), tylko niew iem czy warto, jestem amator , pierwsza cyfrówka, wcześniej Zenit, zacząłem sie wciągać w robienie ładnych fotek a nie tylko u cioci na imieninach. Czytam po necie i czytam i coraz głupszy jestem.

  7. #17
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2003
    Mieszka w
    Trojmiasto
    Posty
    193
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    wiec tak dyskusja o 740 byla heheh , ja powiem tak:
    jezeli bedziesz wykorzystywal zoom i go potrzebujesz bierz 750
    jezeli robisz troche zdjec tu i tam, w miare dobrych warunkach i nie potrzebujesz super aparatu bierz c4000
    jezeli slabe oswietlenie, zdjecia sportowe , i miesz zdjecia w duzych formatach bierz c5050 (pelen manula c 4000 i c5050 jest , nie wiem jak w c750)
    wiec wybur nalezy do CIebie
    POzdr
    kiedys c4000,C5050- w pracy c-725 - aktualnie d50
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=310792 troche moich aukcji <-

  8. #18
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2003
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Do Hansa

    Dyskusje czytałem, zaje -sta, mimo unoszenia się niektórych dyskutantów sporo z niej skorzystałem, choć żałuję że wątek z tytułu dotyczący Canona G3 nie był kontynuowany. Cały czas byłem napalony na niego ( za ok 2400), ale gdzieś zobaczyłem porównanie zdjęcia z canona g3 i olka c 5050, to z G3 było jakby brudne i szare a z olka super (może działanie celowe speców od marketingu heheh) i zwątpiłem. No a potem przeczytałem w/w dyskusję i dopiero mi się w głowie zakotłowało. Powiem szczerze że wcześniej nie chciałem olka serii 7.. bo czytałem i widziałem tą "potworną" abberację. Teraz więcej czasu poświęcam na oględanie zdjęć w necie i widzę że nie jest aż tak potwornie, czasem w ogóle jej nie widać. Tylko że pojawia się problem czy jej nie ma bo jej nie było, czy jej nie ma bo została rozpracowana na kompie. A ten zoom w 7.. to cholera fajna rzecz. Tylko czy da się z niego korzystać z ręki. Bo jak miałbym chodzić na spacer z psem ( mam wokół domu piękne tereny, dużo dzikiej zwierzyny) z aparatem i statywem to mi się za bardzo to nie uśmiecha. Zanim ustawię statyw i aparat to i pies przepłoszy zwierzynę. No i bądź tu człowieku mądry.

  9. #19
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2003
    Mieszka w
    Trojmiasto
    Posty
    193
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    wiec wybur naley do iebie hehehe w c5050 abberacja tez wystepuje, ale ja ja niweluje wieksza przyslona (jak jest taka mozliwosc i tyle ) zjawisko to wystepuje w wiekszosci aparatow i to niezaleznie od klasy- wiekszosc wystepuje w jasnych obiektywach )
    POzdr
    kiedys c4000,C5050- w pracy c-725 - aktualnie d50
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=310792 troche moich aukcji <-

  10. #20
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2003
    Posty
    301
    Siła reputacji
    62
    Moja galeria
    Oba aparaty sa z serii C Olympusa, to nie przypadek. Zajrzyj ponownie do dyskusji o 740, znajdziesz tam moj post. C-750 ma takze pelne, manualne ustawianie. Abberacja chromatyczna w C-750/740 zostala zminimalizowana dzieki nowemu typowi obiektywu ED (Extra-low Dispersion). Natomiast ich slaboscia sa zdjecia przy malej ilosci swiatla i to nie tylko z powodu mniejszej jasnosci obiektywu, ale takze braku wspomagania zrodlem podczerwieni w automatycznym ustawianiu ostrosci. Mam nadzieje, ze da sie to troche poprawic dzieki pelnej manualnej regulacji, a mozliwosc zapamietania 4 wlasych ustawien znacznie to ulatwi.

Podobne wątki

  1. 730 czy 5050
    By dodo in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 30.08.13, 21:29
  2. E-20 czy C-5050
    By RobertKrus in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 20.04.07, 09:25
  3. C-5050 Padnięty :(
    By sebbur in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 3.02.06, 15:28
  4. C-5050- HELP ME
    By ROYO in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14.01.04, 18:16

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.