Strona 1481 z 1482 PierwszyPierwszy ... 4819811381143114711479148014811482 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14.801 do 14.810 z 14817

Wątek: [humor]

Mieszka w
    Białystok
    Siła reputacji
    57
    Moja galeria
    Ostatnio edytowane przez dcs ; 8.10.22 o 11:27

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Też lubię tę piosenkę
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Mieszka w
    Białystok
    Siła reputacji
    57
    Moja galeria

Awatar Hiszpan63
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Myśliwy Marian słynny gawędziarz opowiada wśród grona przyjaciół jedną ze swoich licznych przygód.
    - Sarna, którą upolowałem była wielka i ciężka, wokół nikogo nie było, więc musiałem sam sobie z nią poradzić.
    Zarzuciłem jedną nogę sarny na lewe ramię, drugą na prawe...
    W tym momencie Marian musiał odebrać pilny telefon. Odszedł i po chwili wraca pytając:
    - Na czym to ja skończyłem?
    - Jedna noga na prawe ramię, druga noga na lewe ramię... - podpowiadają przyjaciele.
    - A, już wiem - przypomina sobie Marian - ach te Helenka, cóż to za kobieta!!!

Mieszka w
    Białystok
    Siła reputacji
    57
    Moja galeria

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

Mieszka w
    Białystok
    Siła reputacji
    57
    Moja galeria
    Przywiózł prezent pociągiem specjalnym do Przemyśla. Nie został skontrolowany ani przez celników, ani Straż Graniczną.
    "Komendanta głównego się nie sprawdza, oficjalnych delegacji też się nie sprawdza. Osoby postronne będą sprawdzane, przechodzą przez bramkę jak na lotnisku, ale nie komendant."
    Z oświadczenia resortu wynika, że winna jest strona ukraińska, która podarowała granatnik, który – nie wiadomo dlaczego – wystrzelił.

-przemyt broni i posiadanie bez pozwolenia, narażenie życia innych osób -w pociągu i na komendzie...
    Kowalskiego by posadzili.

Ciekawa historie
    https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...ml#s=BoxOpImg6

https://plus.dziennikbaltycki.pl/czy...ar/c3-15313901
    Ostatnio edytowane przez dcs ; 16.12.22 o 14:21

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dcs Zobacz posta
    Przywiózł prezent pociągiem specjalnym do Przemyśla. Nie został skontrolowany ani przez celników, ani Straż Graniczną.
    "Komendanta głównego się nie sprawdza, oficjalnych delegacji też się nie sprawdza. Osoby postronne będą sprawdzane, przechodzą przez bramkę jak na lotnisku, ale nie komendant."
    Czyli mógł dostać w prezencie walizkową bombę atomową i też byłoby ok? Później by sobie ją odpalił dla jaj w gabinecie. To są niewiarygodny debilizm, kocham miłościwie nam panujących Smoleń z Laskowikiem by tego nie wymyślili...

To nie jest robota dla celników, przecież ten debil nie pojechał tam prywatnie, gdzie były służby?

Mieszka w
    Białystok
    Siła reputacji
    57
    Moja galeria
    Mam nadzieję, że Straż Graniczna będzie kontrolować wszystkich tak samo -nawet tych z małym rozumkiem na stanowiskach.

To spora rura https://en.wikipedia.org/wiki/File:IDF-Matador-02.jpg

Jakby eksplodował w pociągu to byłaby afera z zamachem.