Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Macanie obiektywów m4/3

  1. #11
    | OlyJedi Awatar szamaniec
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Poręba
    Posty
    1.401
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    domadm/ nie bądź ... i daj się pobawić Epl7 No daj... ( najlepiej w Katowicach, najlepiej gdybyś miał większą lufę ) Zabiorę Cię do mojej ptaszarni

  2. #12
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.320
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez domadm Zobacz posta
    Obiektyw 45mm/1.8 zanabyłem i powiem tylko jedno: świetna portretówka, pstrykam i pstrykam a każde zdjęcie fajne choć czasem ciężko z ostrością trafić jak obiekt ruchomy np. pies

    Chętnie pożyczyłbym 17mm/1.8 bo w pomieszczeniach 45-tka jest trochę za wąska, i ta 17-tka wydaje się być w sam raz.
    Niestety 20mm/1.7 Panasonica jest chyba tylko czarna bo nie widziałem wersji silver, więc odpada.

    Ktoś na śląsku dysponuje olkowym 12-40/2.8 ? Wydaje mi się to następcą ulubionego 14-54 z dużego 4/3, tylko cena... ale chętnie bym się pobawił.
    20 panasa jest w "dziwnym" srebrnym kolorze, pierścień ostrości jest czarny
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  3. #13
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez domadm Zobacz posta
    Niestety 20mm/1.7 Panasonica jest chyba tylko czarna bo nie widziałem wersji silver, więc odpada.
    Kolor obudowy jako kryterium wyboru obiektywu?
    Jeżeli tak to 20/1.7 występuje, zależnie od wersji, w kolorze czarnym, grafitowo-czarnym i srebrnym.


    Grafika linkowana z: http://m43photo.blogspot.com/2014/04...ess-noisy.html
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  4. #14
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.569
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Karol Zobacz posta
    Kolor obudowy jako kryterium wyboru obiektywu?...
    Dlaczego nie ? Nie chciałbym nigdy srebrnego obiektywu do czarnej puszki, choćby był super pod względem optycznym. Ale oczywiście mogą być rożne opinie w tej kwestii. Traktowałbym to mniej więcej w ten sposób jakby do całego czarnego zestawu zamontował sobie srebrną osłonę przeciwsłoneczną (tulipan) ale biorę pod uwagę, że komuś może się podobać takie połączenie (na temat gustów się nie dyskutuje ).
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 25.12.14 o 21:08
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  5. #15
    | OlyJedi Awatar romek1967
    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    4.776
    Siła reputacji
    157
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Dlaczego nie ? Nie chciałbym nigdy srebrnego obiektywu do czarnej puszki, choćby był super pod względem optycznym. Ale oczywiście mogą być rożne opinie w tej kwestii. Traktowałbym to mniej więcej w ten sposób jakby do całego czarnego zestawu zamontował sobie srebrną osłonę przeciwsłoneczną (tulipan) ale biorę pod uwagę, że komuś może się podobać takie połączenie (na temat gustów się nie dyskutuje ).
    A brałeś pod uwagę że komuś podobanie nawet do głowy nie przychodzi? To ma zdjęcia robić a nie się podobać.
    The question is: What is a Mahna Mahna?

  6. #16
    | OlyJedi Awatar domadm
    Dołączył
    Nov 2007
    Mieszka w
    południowy śląsk
    Posty
    527
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Oj jak dzieci... no pewnie że ma robić zdjęcia, ale przy okazji może też wyglądać

    @szamaniec Jestem 29/30/31 grudnia w Katowicach więc mogę mieć ze sobą E-PL7 ze szkiełkiem 45mm - wtedy jest najlepsza zabawa Odezwij się na priv jeśli chciałbyś się spotkać.

    @Karol Dzięki za info o srebrnym panasie 20mm. Wolałbym szerszego olkowego 17mm, ale naczytałem się trochę że Panas lepszy i 20-tka też byłaby dla mnie ok. Muszę gdzieś oba dostać do testów to sprawa się wyjaśni.


    Pozdro
    Życie tak szybko mija, dlatego warto zapisać kilka migawek w dobrej jakości.
    Srebrne E-PL7, 45mm/1.8, kit 14-42

Podobne wątki

  1. rozdzielczość obiektywów
    By osiołek in forum E-System
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 18.06.07, 00:54
  2. Macanie Przyjazni
    By excel in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 1.11.06, 19:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.