Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: [dka] Serie zdjęć do oceny

  1. #11
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    bardzo interesujaca jedna i druga prezentacja. Niby banalne motywy ale świetnie wypatrzone, przedstawiające fragment niby gorszego świata a wstawienie zdjęć osób uwspółcześnia i uwiarygodnia cały cykl. Pozdrawiam.

  2. #12
    Oleryk
    Gość
    Bardzo ciekawe fotografie, zrobiły na mnie duze wrażenie.
    Tak naprawdę, to trudno mi skupic się na ktorymś z kadrów bo wszystkie trzymają wyrównany poziom.
    Chyba najbardziej podoba mi się fotografia grających w piłke chłopców. naturalnośc i dynamika aż bije z tego kadru.
    Poza tym bardzo dobre portrety, zwłasza dziewcząt.
    Gratuluję Ci, to świetne prezentacje

  3. #13
    Awatar Peniek242
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    KRK
    Posty
    539
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    DKA, bardzo mi sie podoba prezentacja w sensie motywu, pracuj nad nastepnymi coraz bardziej wyszukanymi. Bardzo dobry pomysl!!

  4. #14
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Galicja
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    Podobaja mi sie te zdjecia.
    czesc.ch.
    P.s. troszke dolujace w pierwszej serii. Schody lepsze. Te stare poniszczone wnetrza to bardzo "przechodzony" motyw.

  5. #15
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    dzieki za opinie. ja tam sobie chyba bede tak ukladal te fotki.
    chomski to co napisales to istotna wypowiedz, jednak ja jeszcze wpelni tematu poniszczonych wnetrz nie przechodzilem. dlatego sobie na to pozwolilem.

    druga sprawa, to wiesc, ze prawie kazde zdjecie z tej kolekcji bylo zrobione w innym budynku/miejscu, a zlozenie ich w calosc daje (mi sie zdaje) wrazenie, ze pochodza z budynku z pierwszego slajdu, polozonego miedzy drzewami, za narosnieta ląką. podchodzac blizej widzimy drzwi zamkniete na klodke - a rzeczywiscie to zdjecie zrobilem u siebie na podworku zas budynek stoi nad warta, 10km od mojej miejscowosci.

  6. #16
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    7.334
    Siła reputacji
    202
    Moja galeria
    W obu seriach najbardziej podobają mi się te z LUDŹMI. Świetnie fotografujesz ludzi, już nieraz Ci o tym pisałam (głównie o dziewczynach). Ale teraz mówię LUDZIE.
    W związku z tym uważam, ze np. seria ze schodami jest taka se - jesli chodzi o SAME schody. Schody jak schody - dużo podobnych motywów i kladrów. Natomiast wszędzie gdzie na tych schodach postawiłeś/posadziłeś człeka - jest bosko.
    Podobne zdanie mam na temat pierwszej serii. Te wnętrza bez ludzi są, jak to już ktoś napisał, dosć wyeksploatowane, samo zdjęcie rudery to dla mnie za mało. W momencie jedank kiedy dodajesz element ludzki - nabiera to wyrazu. Piękne portrety dziewczyn, naprawdę klasa.

  7. #17
    | OlyJedi Awatar Smerf Maruda
    Dołączył
    Dec 2005
    Mieszka w
    Stolyca
    Posty
    2.579
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Nie podoba mi się różna stylizacja zdjęć w ramach jednej serii. Są zdjęcia kolorowe, czarno-białe, sepia, o obniżonym wysyceniu kolorów, do tego dochodzą różne rozmiary (wysokość) fot - takie trochę pomieszanie z poplątaniem; wolałbym, osobiście, żeby wszystko było bardziej ujednolicone, może byłoby wówczas przyjemniejsze - dla mnie przynajmniej - w odbiorze.

    A poza tym - dobry pomysł, dobre wykonanie. Nawigacja w poziomie mi nie przeszkadza.

  8. #18
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria
    ufff-zaczne od drugiego linka
    primo po pierwsze-BOMBA
    primo po drugie.. no troche drobiazgowteraz cie wypunktuje )
    * za male zdjecia-ustal jakis w miare uniwersalny rozmiar i trzymaj sie tego-ew odchyly tylko w poziomie-wysokosc musi byc taka sama.
    * jesli ci szkoda (tak przeze mnie lubianej) czarnej ramki z dolu i z gory-to daj zdjecia na czarnym grubym pasku-wszystkie beda mialy ladan ramke
    * brakuje mi zdjecia z gosciem na schodach-tryptyk bodajze, co sie z nim stalo? to przeciez zelazna pozycja o tym mowie: Łaka maka mą

    * a to? Tu jest miejsce na tytuł
    no gdzie to jest?
    *ostatnie zdjecia mz nie pasuje jako zakonczenie-albo przedostatnie, albo to z samym rowerem przy schodach
    a link pierwszy.... hm... strasznie lubie kolory w twoich fotach, a tam mi brak.... za to rozmiary ok

    a na koniec-jak smiesz robic takie dobre zdjecia!??!?!?!?!?! no jak juz smiesz, to rob tak dalej no i jak juz bedziesz slawny i popularny jak encyklopedia popularna, to nie zapomnij o nas maluczkich i wrzuc cos na pocieche nam amatorom do naszej galerii
    pzdr i prosze o wiecej
    PS
    rowerow tez masz duzo, tez bedzie?
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

  9. #19
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    o ja cie pierdziu! kopara opada!
    k@czy - takiego pilnego studenta chyba nie ma nikt! nie no, dla mnie juz nie jestes k@czy. jestes za przeproszeniem MAGISTER! i tak sie bede do ciebie zwracal. sam tak dobrze nie zam swoich zdjec, chociaz "tryptyk" bralem pod uwage, ale gdzies go wsysło, za to o dziewczynie przy drzwiach z kolatka zapomnialem! szacunek kolego, szacunek

Podobne wątki

  1. Kilka zdjęć do oceny
    By Sylwek in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 5.05.07, 12:54
  2. Do oceny kilka sportowych zdjec
    By jakubgaw in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 22.03.06, 14:26
  3. Kilka zdjęć do oceny.
    By Sokół in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 11.01.06, 18:34
  4. Jeszcze pare zdjec do Waszej oceny
    By zloty_2000 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 3.08.04, 09:03

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.