Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Olympus E30

  1. #1
    Awatar DIONIZY
    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    Kraków + Bilsko
    Posty
    131
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Olympus E30

    Witam, dołączę do tego wątku bo też mam problemy z E30. Po włączeniu aparatu słychać takie dźwięki jakby była ustawiana ostrość i mruga niebieska dioda, tak jak przy zapisywaniu zdjęcia, dźwięki te powtarzają się różnie, jeden po drugim, po kilku chwilach albo gdy ruszę aparatem (czasami). Wykonałem już reset aparatu, uaktualniłem wszystko co mam (korpus i obiektywy), odpiąłem obiektyw od korpusu i też są te dźwięki.
    Proszę, może ktoś miał podobny przypadek i podpowie co robić, może jest jakiś domowy sposób na taki feler.
    Pozdrawiam
    Dionizy

  2. #2
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria

    Odp: Olympus E30

    Wygląda na jakiś problem sprzętowy wewnątrz, obawiam się, że żadne domowe sposoby nie pomogą. Sugeruję serwis - np. krakowski Fotoserwis z ul. Zapolskiej.
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  3. #3
    Awatar DIONIZY
    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    Kraków + Bilsko
    Posty
    131
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Odp: Olympus E30

    Witam Karol
    Raczej nie pocieszyłeś mnie, zrobiłem jeszcze jedną rzecz, mianowicie odpiąłem gripa od aparatu wsadziłem baterię do jej gniazda popstrykałem trochę zdjęć i jakby przestał się aparat wzbudzać. Spirytusem przemyłem wszystkie styki w gripie i aparacie, grip założyłem do aparatu i na razie jest wszystko ok. Powalczę dzisiaj ostro z robieniem zdjęć, może wina leżała w gripie, zobaczymy.
    W Krakowie jest jeszcze serwis na Chocimskiej, jeden z dwóch ma podobno nie najlepszą opinię, ale jak będę w Krakowie to sprawę wybadam.
    A przy okazji to pozdrawiam z lasów nad jeziorem Rożnowskim i Łososińskim lotniskiem.
    Może będziesz zainteresowany, prawdopodobnie w przyszłą sobotę na lotnisku w Łososinie Dolnej ma być pokaz zabytkowych samolotów.
    Jeszcze wybadam sprawę dokładnie, ale podobno z ambony w Łososińskim kościele ksiądz zapraszał na tą imprezę tak mi relacjonował mój sąsiad.
    Pozdrawiam Dionizy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.