Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Fotografia ślubna - znacie jakieś ciekawe galerie?

  1. #1
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria

    Fotografia ślubna - znacie jakieś ciekawe galerie?

    Witam.
    Polećcie proszę jakieś internetowe galerie zdjęć ślubnych - takich, które Waszym zdaniem na to zasługują - są niepowtarzalne, cudne - zdjęcia takie, jakie byście chcieli z Waszego ślubu... Albo przynajmniej takie, które są solidnie i dobrze zrobionym rzemiosłem, usługą, za którą warto było zapłacić...
    Chętnie żeby to nie było kilka fot - super klat, które komuś wyszły ale w miarę kompletny reportaż - przygotowania, ceremonia, przyjęcie, plener itp.
    Zresztą jak ktoś ma przykłady knotów, efektów "profesjonalistów" o zawyżonej samoocenie to też można luknąć - pouczyć się na błędach...
    Z góry dzięki...
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  2. #2
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    było sobie życie

  3. #3
    | OlyJedi Awatar rafrog
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    lubelskie
    Posty
    1.421
    Siła reputacji
    31
    Moja galeria
    ktotek: wchodzisz w foto ślubne?
    jedna fotografia jest więcej warta niż tysiąc słów...
    BLOG

  4. #4
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria
    Rafrog - Spodziewałem się raczej pytania czy zmieniam stan cywilny
    A tak na poważnie to ślubów zrobiłem kilka - głównie znajomym, ostatnio dwa za które wziąłem jakieś tam pieniądze - jeden bo młodzi w ostatniej chwili zechcieli jednak fotografa, drugi trochę po znajomości bo panna młoda widziała gdzieś moje foty z poprzedniego ślubu (jej koleżanki) i była głucha na argumenty, że się tym nie zajmuję itd...
    Ostatnio do myślenia mi trochę dały propozycje młodych focenia na ich ślubie - bo u kogoś widzieli moje zdjęcia. Dziś zadzwoniła jakaś panna, która zadała pytanie - czy mam wolny termin X a ja - skąd ma mój nr i o co chodzi... Gadała wcześniej z jakimś fotografem ale jego foty niespecjalnie się jej podobały, ponoć moje lepsze, za usługę chciał tyle za ile ja byłbym w pełni zadowolony biorąc 50% z tego...
    Stąd moje dylematy, z tym, że zdaję sobie sprawę z własnych ograniczeń - zarówno sprzętowych jak i chociażby umiejętności obróbki RAWów... itd.
    Dotychczas robiłem E-330 + ZD 14-54 + ZD 50/2 i FL-36... - sprzęt ok ale niekoniecznie do ślubów, tu chciałbym 5D+szkła+lampa - koszty spore...
    Tak sobie więc myślę czy odpuścić temat ślubów czy robić to na zasadzie samofinansującego się hobby a więc jak do tej pory czy może zgłębić temat - zainwestować w siebie i sprzęt...
    Zawodowo zajmuję się czymś zupełnie innym, fotografia to hobby - nie jedyne zresztą...
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  5. #5
    | OlyJedi Awatar suchar
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Wa-wa
    Posty
    3.192
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Moim zdaniem, jeśli Ci to w miarę wychodzi (sądzę, że tak jest), młodzi są zadowoleni, nie golisz ich tylko tak jak pisałeś bierzesz 50% stawki i masz na to trochę wolnego czasu to... czemu nie? Zawsze trochę kaski wpadnie na nowe zabawki
    Strona WŁASNA | Blog Portret Ulicy
    "Fotografujemy rzeczy, by usunąć je z umysłu" - Franz Kafka

  6. #6
    | OlyJedi Awatar leodan
    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    W-WA
    Posty
    619
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Uważam , że jeśli do Ciebie sami dzwonią i Twoje zdjęcia się podobają , to rób je i koniec . Kaska się przyda i nowe doświadczenia.


    Pozdrawiam.
    Pozdrawiam LEO
    E-1 , 40-150 , Helios MC 44M-4 , Pentacon 4/200 , Metz 48AF-1 ,
    statyw Hakuba S-4500

  7. #7
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Za dwa tygodnie w Kraku są targi ślubne. Ja zamierzam się wybrać, może Ty tez się zjawisz?
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  8. #8
    | OlyJedi Awatar rafrog
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    lubelskie
    Posty
    1.421
    Siła reputacji
    31
    Moja galeria
    Mam podobną sytuację. Zawodowo robię coś innego, a czasami wpadnie jakieś foto zarobkowo, więc moje hobby czasami się samo finansuje.

    Później poszukam w swoich linkach kilka galerii, które mi się bardzo podobają.

    Na początek polecam mojego ulubionego mistrza YERVANT
    jedna fotografia jest więcej warta niż tysiąc słów...
    BLOG

  9. #9
    | OlyJedi Awatar Sabina
    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    łodygowice
    Posty
    34
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    mi sie podoba tutaj
    http://www.2kwiaty.com/index.php

  10. #10
    | OlyJedi Awatar rodia
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Koszalin
    Posty
    883
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    ktotek ty sie nie szczyp tylko bierz za śluby. Jakie ograniczenia? Wiesz czym robili śluby 5-10 lat temu i foty były ładne? Ludziom się podobają zdjęcia więc rób. Ja znajomym robilem imprezki z e500, 14-42 i fl36, dla mnie foty byly nei do przyjęcia a znajomi się zachwycali. Bierz robotę.

Podobne wątki

  1. C-8080WZ a fotografia ślubna
    By fotoglaf in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 4.07.06, 09:57

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.