Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: 500px Czy ktos z was ma tam konto i udalo mu sie cos sprzedac ?

  1. #11
    urzyszkodnik
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Do sprzedawania to tu http://www.fineartprint.de

    Ale warto dosc dokladnie przeczytac regulamin.Np:Zanim opublikujesz zdjecie gdzie jest osoba,ktora moze sie rozpoznac to wypada miec jej zgode na publikowanie pstryka.Lub jak sfocisz podworko sasiada to tez nalezy miec jego zgode.I nie pomoze tlumaczenie,ze ja zza plotu ,ze ja z miejsca gdzie kazdy moze stanac.
    Niby piszesz fakty, ale mijasz sie z rzeczywistością...
    Wolno Ci duzo wiecej.

  2. #12
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Thomasso
    Dołączył
    Apr 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.942
    Siła reputacji
    89
    Moja galeria
    Ja mam tam konto, ale nic nie sprzedaję, ale to z powodu takiego, że nie uważam, żaby moje prace nadawały się komuś do powieszenia na ścianie
    Traktuję ten portal jako fajna galerię internetową. Szybka i taką przejrzystą. Lubię ją za sposób prezentacji fot. Kwadraty w równych rzędach i kolumnach.. fajny efekt to daje i szybko można rzucić okiem na prace danej osoby.


    T.
    "Najpiękniejszy bokeh dostaję, gdy... ściągam okulary."


    Lumix G80 + Olek E-30 + trochę szkieł ZD i mZD, trochę OM, trochę światła i sporo innych szpejów.


  3. #13
    depechowiec
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez macieknr1 Zobacz posta
    Witam zastanawiam sie czy ktos jeszcze ma tam swoje konto i czy komus tu na forum udalo sie cos sprzedac ?
    A pozatym jak ktos ma ochote zapraszam : http://500px.com/MaciekPrzeklasa Czekam na wasze opinie na temat tej strony .
    Jak chcesz zając się sensowną sprzedażą zdjęć, to warto zacząć od stocków typu: fotolia, istock, shutterstock.

  4. #14
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Thomasso
    Dołączył
    Apr 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.942
    Siła reputacji
    89
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez depechowiec Zobacz posta
    Jak chcesz zając się sensowną sprzedażą zdjęć, to warto zacząć od stocków typu: fotolia, istock, shutterstock.
    Sądzę, że niekoniecznie. To stocki.. musiałby tam cisnąć setki zdjęć, jeśli nie tysiące, żeby na tym sensownie zarobić. Różny chłam.. wszystko, od A do Z.


    T.
    "Najpiękniejszy bokeh dostaję, gdy... ściągam okulary."


    Lumix G80 + Olek E-30 + trochę szkieł ZD i mZD, trochę OM, trochę światła i sporo innych szpejów.


  5. #15
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Thomasso Zobacz posta
    ... Różny chłam.. wszystko, od A do Z.


    ...
    Takie rzeczy to na Alamy i co ciekawe, można na tym parę groszy zarobić.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  6. #16
    | OlyJedi Awatar PioRo
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    596
    Siła reputacji
    47
    Moja galeria
    Maćkowi chodziło chyba o sprzedaż swoich zdjęć już wcześniej zrobionych, nie specjalnie pod kątem stocka. Znam jednego faceta, który nawet z tego (tzn. ze stocków) żyje, ale on już dawno nie foci tego, co by chciał i nie ma z tego żadnej frajdy... U nas na forum to chyba Jolly sprzedaje swoje foty w inny sposób (np. do dekoracji wnętrz), i chyba ona jest tu najbardziej kompetentna.
    500px to rzeczywiście niezła galeria do prezentacji swojego dorobku, dodatkowo wzbogacona możliwością sprzedaży, gdyby komuś się spodobała nasza "produkcja"...

Podobne wątki

  1. Vimazing - Filmowe 500px
    By eFiX in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27.02.14, 13:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.