Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Opis doświadczeń z serwisem, tchnący trochę herezją...

| OlyJedi Awatar raven66
    Mieszka w
    KRáK/oFF
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria

Opis doświadczeń z serwisem, tchnący trochę herezją...

Herezją, bo opis doświadczeń z serwisem Canona. Ale mam nadzieję, że zostanie to odebrane niezbyt negatywnie i nie zostanę zlinczowany

Normalnie banana mam takiego, że za chwilę mi odpadnie górna część twarzy. A to wszystko po telefonie do serwisu Canona... Okazuje się, że nie taki wilk straszny, czy jakoś tak

Jakiś czas temu miałem ci ja sobie Canona Powershota S1 IS. Taki zaawansowany kompakcik. Z niego przesiadłem się na obecnego Olympusa. Canona kupiła ode mnie przyjaciółka za 750 zł (z całym kompletem wyposażenia, baterie, ładowarka, pokrowiec, karty). Używała go może z pół roku, siedząc w Anglii. Po tym pół roku przyjechała na urlop do Polski, bo mieliśmy się wybrać wspólnie na urlop – to był koniec sierpnia. Specjalnie w tym celu przywlokła ze sobą również i aparat, z myślą o zabraniu go na Sycylię. Pech chciał, że dosłownie dwa dni przed naszym wylotem aparacik zrobił „UPS!” i zaczął wariować z rejestrowaniem imidży, wychodziła totalna kasza. Pech straszny, bo przyjaciółka pojechała na urlop bez aparatu

Aparat został wysłany do serwisu Canon Polska. Niestety, dłuuuuugo po gwarancji. Diagnoza: uszkodzenie matrycy. Sacre bleu. Ale w tym całym nieszczęściu pozytywne okazało się jedno – wada matrycy była fabryczna (co ciekawe, ja używałem aparatu przez rok, przede mną kumpel od którego JA odkupiłem już wtedy używany aparat też około roku, no a ta rzeczona przyjaciółka przez pół roku i nie działo się nic). Canon stwierdził że z racji wady fabrycznej matryca zostanie wymieniona bezpłatnie na nową i to zupełnie gratis, nawet mimo tego, iż aparat był pogwarancyjny.

Przesyłka wyszła do Canon Polska 6 września. W międzyczasie aż do dzisiaj kilka telefonów (naprawa pierwotnie miała trwać ok. 2 tygodnie), odpowiedzi z serwisu „nie ma, jeszcze nie wiadomo, zamówiliśmy części, ale nie wiadomo kiedy przyjdą...” etc.

Dzisiaj kolejny telefon, rozmowa z baaaaaardzo miłą panią o uroczym głosiku, aż tchnącym radością, i informacja, która po prostu powaliła mnie na kolana. Okazało się, iż matryc nie ma i nie wiadomo kiedy będą, więc w związku z tym faktem Canon Polska postanowił... bezpłatnie wymienić rzeczony aparat na nowy, objęty gwarancją egzemplarz Canon Powershot S5 IS

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Mieszka w
    Toruń
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    No proszę... brawa dla serwisu Canona!

| OlyJedi Awatar ziemia01
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Siła reputacji
    72
    Moja galeria
    no to pogratulować wymiany

| OlyJedi Awatar leodan
    Mieszka w
    W-WA
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    No , no Canon się postarał.
    Pozdrawiam LEO
    E-1 , 40-150 , Helios MC 44M-4 , Pentacon 4/200 , Metz 48AF-1 ,
    statyw Hakuba S-4500

| OlyJedi Awatar grizz
    Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    161
    Moja galeria
    Brawo, ale ot nortmalna procedura

| OlyJedi Awatar Abedin
    Mieszka w
    Słupsk
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Znakomity pomysł ! Za małe pieniadze jaka reklama nawet na forum Olympusa. Szkoda ze to nie był Olek ale jak wszystkim wiadomo Olki mają matryce fabrycznie sprawne i sie nie psuja
    Abedin

ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Abedin
    Znakomity pomysł ! Za małe pieniadze jaka reklama nawet na forum Olympusa. Szkoda ze to nie był Olek ale jak wszystkim wiadomo Olki mają matryce fabrycznie sprawne i sie nie psuja
    to nie do końca prawda
    było sobie życie

| OlyJedi Awatar raven66
    Mieszka w
    KRáK/oFF
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Abedin
    Tylko dlatego, że nie siedzę na forum Canona :P