Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: taki konkurs dla tych co focą dzieciaki (nagroda: Olympus Stylus TOUGH TG-850)

  1. #1
    | OlyJedi Awatar zosia
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    192
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria

    taki konkurs dla tych co focą dzieciaki (nagroda: Olympus Stylus TOUGH TG-850)


  2. #2
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria

    Odp: taki konkurs dla tych co focą dzieciaki (nagroda: Olympus Stylus TOUGH TG-850)

    1. Organizatorem konkursu jest portal Fotografuj.pl, zwany dalej "Organizatorem".
    5. Przesłanie zdjęcia na konkurs oznacza także udzielenie Organizatorowi przez uczestnika konkursu nieodpłatnej licencji na bezterminową prezentację fotografii na stronach serwisu fotografuj.pl, a w przypadku otrzymania nagrody lub wyróżnienia także na nieodpłatną publikację w materiałach promocyjnych i marketingowych, wydawnictwach i stronach internetowych Organizatora.


    Rozdwojenie jaźni?
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #3
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria

    Odp: taki konkurs dla tych co focą dzieciaki (nagroda: Olympus Stylus TOUGH TG-850)

    Nie wiem co Ci nie pasuje.
    The question is, who cares?

  4. #4
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria

    Odp: taki konkurs dla tych co focą dzieciaki (nagroda: Olympus Stylus TOUGH TG-850)

    Cytat Zamieszczone przez ahutta Zobacz posta
    Nie wiem co Ci nie pasuje.
    Może to:
    5. Przesłanie zdjęcia na konkurs oznacza także udzielenie Organizatorowi przez uczestnika konkursu nieodpłatnej licencji na bezterminową prezentację fotografii na stronach serwisu fotografuj.pl, a w przypadku otrzymania nagrody lub wyróżnienia także na nieodpłatną publikację w materiałach promocyjnych i marketingowych, wydawnictwach i stronach internetowych Organizatora.
    Cfaniactfo i tela.
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  5. #5
    | OlyJedi Awatar zosia
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    192
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria

    Odp: taki konkurs dla tych co focą dzieciaki (nagroda: Olympus Stylus TOUGH TG-850)

    dajo aparat i w zamian chcą się popromować w swoich materiałach że są fajni i dajo powiedziałabym że to transakcja wiązana Więkoszść konkursów z nagrodami działa w ten sposób, nie?

  6. #6
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria

    Odp: taki konkurs dla tych co focą dzieciaki (nagroda: Olympus Stylus TOUGH TG-850)

    Cytat Zamieszczone przez ahutta Zobacz posta
    Nie wiem co Ci nie pasuje.
    Elita nigdy nie wie, co społeczeństwu nie pasuje
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  7. #7
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria

    Odp: taki konkurs dla tych co focą dzieciaki (nagroda: Olympus Stylus TOUGH TG-850)

    Cytat Zamieszczone przez zosia Zobacz posta
    dajo aparat i w zamian chcą się popromować w swoich materiałach że są fajni i dajo powiedziałabym że to transakcja wiązana Więkoszść konkursów z nagrodami działa w ten sposób, nie?
    Wpisz w wyszukiwarce słowo: tantiemy i poczytaj o płatnej publikacji. Jednorazowe przekazanie praw do publikacji po wsze czasy to głupota.
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4.770
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria

    Odp: taki konkurs dla tych co focą dzieciaki (nagroda: Olympus Stylus TOUGH TG-850)

    niestety, większość działa gorzej - nawet jak NIC nie wygrasz to i tak musisz udzielić zgody na nieodpłatną publikację w materiałach promocyjnych i marketingowych

    bo oczekiwanie nieodpłatnej licencji na bezterminową prezentację fotografii na stronach serwisu to rzecz oczywista - choćby po to by móc zgodnie z prawem zamieścić zdjęcia w serwisie by mogli zagłosować internauci

    ---------- Post dodany o 16:51 ---------- Poprzedni post był o 16:44 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    Wpisz w wyszukiwarce słowo: tantiemy i poczytaj o płatnej publikacji. Jednorazowe przekazanie praw do publikacji po wsze czasy to głupota.
    dlatego takie konkursy to miejsce dla amatorów którzy na tantiemy i tak nie mają co liczyć a czasami robią niezłe zdjęcia. Zresztą nagroda chyba niezła... Gorzej bo w regulaminie jest zapis:

    . W konkursie przyznane zostaną dwie nagrody główne:
    – za zajęcie I i II, miejsca aparat Olympus Stylus TG-850. Jury zastrzega sobie prawo do innego podziału nagród.
    czyli że niby Jury może przyznać nagrody za miejsce 3 i 4 albo jeszcze inaczej
    Szukam linka do "Autobana"
    ---
    "Do Zobaczenia"

  9. #9
    | OlyJedi Awatar zosia
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    192
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria

    Odp: taki konkurs dla tych co focą dzieciaki (nagroda: Olympus Stylus TOUGH TG-850)

    hahahaa...z prawem do innego podziału nagród mnie rozwaliło...

    Saboor, myślę że ten konkurs nie jest targetowany na profesjonalnych fotografów którzy zarabiają na swoich fotach.

  10. #10
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria

    Odp: taki konkurs dla tych co focą dzieciaki (nagroda: Olympus Stylus TOUGH TG-850)

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Elita nigdy nie wie, co społeczeństwu nie pasuje
    Poczułem się dowartościowany

    Tak wygląda prawie każdy regulamin. W tym przypadku plusem (małym, ale jednak) jest fakt, że nikt nie wpadł na durny pomysł wprowadzenia zapisu o przekazaniu praw autorskich, a takich konkursów widzieliśmy już wiele.
    Wracając do Twojego pierwotnego posta, dale nie rozumiem, co owe zapisy mają wspólnego z "rozdwojeniem jaźni". Może chciałeś coś innego napisać, a akurat użyłeś tego zwrotu, bo fajnie brzmi. Tak czy siak, już wiemy że chodziło Ci o te nieodpłatne, wieczyste prawo do publikacji.
    The question is, who cares?

Podobne wątki

  1. OLYMPUS STYLUS Tough TG-2
    By apz in forum [K] Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14.11.13, 00:13
  2. [OPL] Olympus Stylus Tough TG-2
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 4.09.13, 12:40
  3. [DPR] Olympus Stylus Tough TG-2 iHS
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 8.01.13, 05:02
  4. OLYMPUS Stylus Tough TG-320
    By apz in forum [K] Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 1.01.13, 09:46
  5. OLYMPUS Stylus Tough TG-610
    By apz in forum [K] Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 1.01.13, 09:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.