Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: dyktafon/rejestrator dla studentki śpiewu

  1. #1

    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    dyktafon/rejestrator dla studentki śpiewu

    Witam,
    mam ogromną prośbę do osób które znają się na sprzęcie i mogłyby polecić mi któryś z produktów olympusa.
    Jak w temacie chodzi mi o prezent dyktafon lub rejestrator dźwięku dla dziewczyny studiującej wokal (śpiew operowy, sopran koloraturowy czy jakoś tak... bynajmniej bardzo wysokie dźwięki), na którym mogłaby nagrywać swoje lekcję, ćwiczenia, występy etc.
    Póki co zastanawiałem się nad modelem:
    - olympus ls12
    - olympus ls14
    - olympus l3
    Naprawdę jestem laikiem jeśli chodzi o te sprawy wiem tylko, że natężenie dźwięku zmienia się bardzo szybko przejścia między wysokimi i średnimi dźwiękami.

    Bardzo proszę was forumowicze o pomoc i radę nie tylko odnośnie tych modeli.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    | OlyJedi Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    Kielcach
    Posty
    5.013
    Siła reputacji
    105
    Moja galeria

    Odp: dyktafon/rejestrator dla studentki śpiewu

    Cytat Zamieszczone przez kazusu Zobacz posta
    Witam,
    Uderz na PW z użyszkodnikiem Janko Muzykant, pomoże wybrać sprzęt odpowiedni do potrzeb w sposób przyjazny kieszeni.
    Z osób, które bardzo mi pomogły w temacie dyktafonów polecić mogę Jack a przez niego Pan Przemek z Oly PL.
    Tak, słuchaj mój też to ma.
    Cholera pojechałam specjalnie do nich w sobotę, gdzie tam nawet nie zszedł na dół przywitać się z babką, tylko
    cały dzień Plejstejszyn.

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    RP
    Posty
    1.898
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria

    Odp: dyktafon/rejestrator dla studentki śpiewu

    Z zakupami typu dyktafon / rejestrator dźwięku radzę się pospieszyć, bo po ostatnich wypadkach można się spodziewać wprowadzenia wysokiej akcyzy na tego rodzaju wyroby, a kto wie może jeszcze jakieś koncesje na użytkowanie

  4. #4
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar easy_rider
    Dołączył
    Jan 2012
    Mieszka w
    Rybnik
    Posty
    1.193
    Siła reputacji
    106
    Moja galeria

    Odp: dyktafon/rejestrator dla studentki śpiewu

    Każdy z tych rejestratorów będzie odpowiedni.
    LS-12 ma dwa mikrofony, pozostałe mają po 3 - ale w praktyce nie ma to większego znaczenia.
    LS-3 nie ma dodatkowych funkcji (typu metronom czy strojenie gitary) - też mało potrzebne zwykłemu kowalskiemu.
    Za to LS-3 jest dużo mniejszy od pozostałych - i to właśnie w moim przypadku zadecydowało o jego wyborze.
    Nagrywa doskonale, odtwarza również (jako mp3'ka mi czasami służy), baterii zjada niewiele (2 szt AAA - można ładować przez USB) - mogę z czystym sumieniem polecić

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    Jun 2019
    Mieszka w
    United Kingdom
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    dyktafon/rejestrator dla studentki spiewu

    Moze sie wybiore, ale nie mam partnera. Musze poszukac kogos w rodzinie albo popytac przyjaciol

  6. #6

    Dołączył
    Jun 2019
    Mieszka w
    Polska
    Posty
    180
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Sorki za polecenie innej firmy na tym forum ale w dziedzinie rejestracji audio najlepszy stosunek cena/jakość ma zoom. Zoom H1 używany trafia się za 250 zeta Nowy poniżej 400. Wart każdej złotówki.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15.12.11, 07:17
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23.05.11, 13:40
  3. Dyktafon do 150 zł
    By poi in forum Dyktafony
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18.02.11, 10:29
  4. Dyktafon
    By mechnik in forum Dyktafony
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 1.02.11, 11:42

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.