Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Wątek: Awaria E1

  1. #21
    qbic
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez dorian
    Żona zabroniła mi kupować jakiegokolwiek drogiego sprzętu
    wow...chyba zmieniłbym żonę....

    Swoja droga co padło w tym E-1, nie mogli napisać?

  2. #22
    | OlyJedi Awatar leodan
    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    W-WA
    Posty
    619
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Dlaczego w Czechach , spróbuj w Warszawie.
    Pozdrawiam LEO
    E-1 , 40-150 , Helios MC 44M-4 , Pentacon 4/200 , Metz 48AF-1 ,
    statyw Hakuba S-4500

  3. #23
    | OlyJedi Awatar raven66
    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    KRáK/oFF
    Posty
    310
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Bo serwis jest w Czechach?

  4. #24

    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Tomaszów Maz.
    Posty
    256
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Z Warszawy E-system jedzie do Czech. Tam wycena ale nie mogę w to uwierzyć wkładasz aparat do szafki i wyjmujesz ruinę wydaje mi się że robią mnie w balona nie mogła sie zepsuć cała elektronika. Serwisem e-system zajmuje się Daniel Pawłowski 022 3660146 do którego dzwoniłem we wtorek i wyceny jeszcze nie było. Aparat wysłali w piątek. Mówił że to on zadzwoni do mnie z informacją. Dziś sprawdzam skrzynkę i w środe były dwa meile z wyceną netto ,..brutto 2530pln kosmos nawet tyle nie kosztował dwa lata temu. Dziś nie było go w pracy i nie mogę sie dowiedzieć co się zepsuło powinni z wyceną informować jakie części do wymiany. Wogóle w pierwszej rozmowie mówił że kwota naprawy w Polsce jest zryczałtowana i np. za jakąś pierdołę osłonkę lub coś mniejszego można zapłacić nawet 500pln co dotyczy innych aparatów. Nie wiem co dalej robić napewno nie będę naprawiał za 2500pln. Muszę wiedzieć co mogło być przyczyną i co się popsuło jak idę naprawiać cokolwiek bo moze być że wymienią uszczelkę pod głowicą w samochodzie a powiedzą że płacisz za wymianę silnika.

  5. #25
    | OlyJedi Awatar Warmik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    451
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    lepiej dowiedz się przez telefon, może w mailu ktoś dopisał jedna cyfrę za dużo



  6. #26
    qbic
    Gość
    Dokładnie...

    Sa 2 możliwości, albo ktoś sie pomylił w mailu albo padło coś tak nieszczęśliwie ze trzeba wymieniać jakaś duża płytkę...

  7. #27
    | OlyJedi Awatar irek50
    Dołączył
    May 2005
    Mieszka w
    Zamość
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria
    dorian: odpowiedziałem na priv, nie wiem kiedy zdołasz przeczytać, ale u mnie także bez przyczyny aparat nie odpalił tylko się nagrzał po włożeniu drugiego aku --czyli błyskawiczne rozładowanie . Czekałem potem na wycenę po wysłaniu do serwisu i się nie doczekałem... aparat wrócił naprawiony, wyczyszczony i z nową gumą --nie wysyłałem dowodu zakupu!!!

  8. #28

    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Tomaszów Maz.
    Posty
    256
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Może to był błąd że wysłałem z paragonem. Za tą kwotę to już bym wolał kupić E510. Mają do mnie przedzwonić w poniedziałek to moze będę wiedział więcej nie chce mi się wierzyć że nagle tak poważna awaria chyba że powoli coś padało a ja ni zauważyłem. Trzeba było mi wysłać przed końcem gwarancji to by wszystko sprawdzili i tak teraz nie opisałem awarii. Tak radzę wszystkim którym kończy się gwarancja. Sprawdziłem po numerach plików od pierwszej fotki do ostatniej było koło 9tyś czyli jeszcze z 5-6lat focenia E1. Teraz nie wiem czy jakiś korpus będzie tak dobry jak E1 oprucz E3 na którego nigdy nie uskładam bo pewnie poniżej 4-5tyś nigdy nie zejdzie.

  9. #29
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Kaz de Wro
    Dołączył
    Dec 2006
    Mieszka w
    Wroc
    Posty
    1.740
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    A według mnie to pomylili sie w walucie podali 2500 zł zamiast 2500 koron, tj. ok. 340 zł

  10. #30
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    polska północna
    Posty
    2.514
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    oprucz E3 na którego nigdy nie uskładam bo pewnie poniżej 4-5tyś nigdy nie zejdzie
    zejdzie, zejdzie bo nie będzie się sprzedawał...

    E-1 kupiłeś tanio, ale faktyczna wartość tego sprzętu to wciąż 3-4k pln. to że cenowo poleciał, niz znaczy że podzespoły potaniały. jeśli koszt naprawy będzie większy niż 1k pln, to na Twoim miejscu kupiłbym inny egzemplarz, np. od c+.

    a nad żoną chyba za słabo pracujesz - skocz po jakieś winko, zapal świeczki i zaraz monetę wynegocjujesz...

Podobne wątki

  1. awaria E-500
    By cholek in forum Korpusy 4/3
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 7.09.09, 12:13
  2. Awaria 510
    By dragonfly108 in forum E-System
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 2.01.09, 14:47
  3. Awaria ZD 14-54 ?
    By Hal in forum E-System
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14.07.07, 10:47

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.