Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Futerał dla aparatu Olympus C4000

  1. #1

    Dołączył
    Apr 2004
    Mieszka w
    BD
    Posty
    39
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria

    Futerał dla aparatu Olympus C4000

    Jaki futerał moglibyście polecić do aparatu Olympus C4000 z tuleją i filtrami założonymi na stałe - najlepiej by było bez szaleństw cena tak MAX do 100 zł.
    OLYPUS E-1 , ZD 14-54 , ZD 50-200 , 2 x OLYPUS FL-50R , E-300 , E - 420 , OLYPUS FL-36 , ZD 14-45 , ZD 40-150, PEN E-PL3 , MZD 14-42, Sigma 50 DG EX HSM

  2. #2
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    bylo juz na forum...

    ja mam torbe firmy Vanguard (cena ok. 50zl). Wyglada jak mala torba do kamery ....
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2003
    Posty
    30
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    bylo juz na forum...

    ja mam torbe firmy Vanguard (cena ok. 50zl). Wyglada jak mala torba do kamery ....
    Pytanie jak najbardziej trafne, bo wybór i jest duży i go nie ma .
    Jeronimo mówisz o Vanguardzie i jak dobrze pamiętam był to model Vegas 21 (w moim poście tak mówiłeś). Tyle, że nie ma go już chyba w sprzedaży. Chyba, że mówimy np. o modelu Bali 21...
    Olympus C-4000 Zoom, SM 16 MB + 128 MB, Hama Delta 2/4, 4xEnergizer 2300mAh, 4xSanyo 2100mAh, Vanguard Thira 13
    tuleja + filtr UV + filtr Polar...wkrótce - czekam na kasę

  4. #4

    Dołączył
    Apr 2004
    Mieszka w
    białystok
    Posty
    46
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    polecam torbę Case Logic CBV-1(jest to torba przewidziana glownie dla kamer ale rónież aparatów fot)
    kosztowała 62,90, mieści aparat z przykręconą tulejką, ładowarke, zapasowy komplet aku, kabelki, kartę
    C4000z, http://plfoto.com/uzytkownik.php?authorid=17463
    c4000, Dane Elec SM 128MB+ Kingston 128MB, Olympus SM 16MB. Emos 8168, 4x Camelion 2300, 4xHahnel 2100, tulejka 52, Hama UV 52, Case Logic CBV1

  5. #5
    Awatar pritchard
    Dołączył
    Dec 2003
    Posty
    80
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Ja mam Vanguard model 21. Z tego co pamietam, to ja o niej pisalem))) Wiem, ze sa tez wieksze modele, moze beda Ci bardziej odpowiadaly...
    -=: Olympus C-4000 ZOOM + Tuleja + UV, CPL @52mm + Velbon CX-440 + Adapter D (M52*0,75/M52*0,75) + Helios 2/58 POWERED:=-

  6. #6

    Dołączył
    Apr 2004
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    http://www.fotozakupy.pl/?page=product&product=763

    wlasnie taka nabylem do mojego c-4000+tulejka+king polaryzacyjny+dekielek, w tylnej kieszeni jest schowana oslona przeciw deszowa do torby (wbrew pozorom przydatna) a w przedniej kieszeni spokojnie mozna pomiescic zapasowe akumulatory, kabelek TV, 2-3 filtry i sporo kart pamieci

    torba jest na tyle duza ze pomiesci aparat z zalozona tuleka i kilkoma filtrami i dodatkowo nie potrzeba odpinac smyczy.

    jest bardzo mocna a scianki maja grubos ok 1cm, miekkie od srodka i twarde na zewnatrz - mysle ze upadek z wysokosci 1m nie powninien uszkodzic aparatu. no i jak na te jakosc uwazam ze jest piekielnie tania - naprawde polecam.

  7. #7

    Dołączył
    Apr 2004
    Mieszka w
    Sląsk
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    A ja mam oprócz jakiejś małej, torebkę do której C4000 wraz z tuleją 52mm wchodzi na styk. Mowa o Samsonite Biskaya DV35, 2 boczne torebki na zamek,np. akurat na aku...fajna sprawa, ok 59zl w media.
    Pozdrawiam.
    C-770 .....

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2003
    Posty
    30
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez pritchard
    Ja mam Vanguard model 21. Z tego co pamietam, to ja o niej pisalem))) Wiem, ze sa tez wieksze modele, moze beda Ci bardziej odpowiadaly...
    może i Ty to pisałeś . Tyle, że nie ma takiej torby. Producent lub marka to Vanguard a model np. Bali 21, a nie samo 21. Sprawdź to jeśli możesz, będę wdzięczny.
    Olympus C-4000 Zoom, SM 16 MB + 128 MB, Hama Delta 2/4, 4xEnergizer 2300mAh, 4xSanyo 2100mAh, Vanguard Thira 13
    tuleja + filtr UV + filtr Polar...wkrótce - czekam na kasę

  9. #9
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2003
    Posty
    30
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez liamk
    http://www.fotozakupy.pl/?page=product&product=763

    wlasnie taka nabylem do mojego c-4000+tulejka+king polaryzacyjny+dekielek, w tylnej kieszeni jest schowana oslona przeciw deszowa do torby (wbrew pozorom przydatna) a w przedniej kieszeni spokojnie mozna pomiescic zapasowe akumulatory, kabelek TV, 2-3 filtry i sporo kart pamieci

    torba jest na tyle duza ze pomiesci aparat z zalozona tuleka i kilkoma filtrami i dodatkowo nie potrzeba odpinac smyczy.

    jest bardzo mocna a scianki maja grubos ok 1cm, miekkie od srodka i twarde na zewnatrz - mysle ze upadek z wysokosci 1m nie powninien uszkodzic aparatu. no i jak na te jakosc uwazam ze jest piekielnie tania - naprawde polecam.
    i na ten model też zwróciłem uwagę. Wykonanie i cena, Nie byłem pewny jej wielkości, ale widzę, że pojemność jak najbardziej własciwa. Jeśli da się do niej upchnąc ładowarke do aku, to już odlot
    Olympus C-4000 Zoom, SM 16 MB + 128 MB, Hama Delta 2/4, 4xEnergizer 2300mAh, 4xSanyo 2100mAh, Vanguard Thira 13
    tuleja + filtr UV + filtr Polar...wkrótce - czekam na kasę

  10. #10

    Dołączył
    Apr 2004
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Dares
    i na ten model też zwróciłem uwagę. Wykonanie i cena, Nie byłem pewny jej wielkości, ale widzę, że pojemność jak najbardziej własciwa. Jeśli da się do niej upchnąc ładowarke do aku, to już odlot
    po odpieciu paska od apratu moja ladowarka na 4 aku sie ledwo co ale miesci . jak masz jakas malutka albo na 2 aku nie bedze klopotu.

Podobne wątki

  1. C4000
    By GieKa in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 28.09.03, 15:27
  2. Typowy problem: Co wybrać Oly c4000 czy 740?
    By boryz in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 2.07.03, 16:48
  3. Filtry do olka c4000
    By bart in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 9.05.03, 21:57
  4. Zgrywanie z aparatu
    By apamiki in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25.04.03, 18:31
  5. Problem z zasilaniem aparatu Olympus C-350 Zoom
    By Marso in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20.04.03, 14:39

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.