Strona 52 z 102 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 1015

Wątek: Pełne wersje oprogramowania za free

  1. #511
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.864
    Siła reputacji
    384
    Moja galeria
    Dziś dla miłośników darmowych okazji - Photomatix Essential 4 (program do HDR-ów) - http://www.topsoftbargains.com/w/pho...-100-discount/ (aktualne do końca piątkowego dnia) i Photo Stamp Remover (program do usuwania dat, watermarków i innych podobnych niechcianych elementów ze zdjęć - nie sprawdzałem, ale zapewne skutki brudów na matrycy i hot pikseli też usunie) - http://www.giveawayoftheday.com/phot...p-remover-7-1/ (aktualne do jutra do 9 rano).
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  2. #512
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria
    WOW Dostałem punkty ujemne za swój poprzedni post za cyt. "Robienie zamieszania". Ów zamieszanie to wypowiedź cyt. "Hmmm.. wydaje mi się, że ta wersja jest mocno okrojona i nie ma funkcji do fishki jak chociażby ta przedstawiona tutaj".

    Oczywiście osoba się nie podpisała a i w moim przekonaniu nie popisała, dając za coś takiego ujemne punkty. No cóż mogę jedynie temu anonimowi pogratulować osobowości.
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  3. #513
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.569
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez osiem1984 Zobacz posta
    WOW Dostałem punkty ujemne za swój poprzedni post za cyt. "Robienie zamieszania". Ów zamieszanie to wypowiedź cyt. "Hmmm.. wydaje mi się, że ta wersja jest mocno okrojona i nie ma funkcji do fishki jak chociażby ta przedstawiona tutaj".

    Oczywiście osoba się nie podpisała a i w moim przekonaniu nie popisała, dając za coś takiego ujemne punkty. No cóż mogę jedynie temu anonimowi pogratulować osobowości.
    W każdym razie nie były te ujemne punkty o de mnie, choć nieco skrytykowałem to niby "okrojenie"
    Te ujemne punkty pomnóż przez 2 i będziesz wiedział kto ma taką siłę reputacji. Tak to chyba działa w ujemnych punktach.
    Na plus jest cała "siła" "reputacji", przy minusie połowa.
    O demnie mógłbyś dostać albo -22 lub -23, jest jeszcze taka ewentualność, że od kogoś innego z podobną "reputacją"
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 25.12.14 o 23:12
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  4. #514
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    W każdym razie nie były te ujemne punkty o de mnie, choć nieco skrytykowałem to niby "okrojenie"
    Te ujemne punkty pomnóż przez 2 i będziesz wiedział kto ma taką siłę reputacji. Tak to chyba działa w ujemnych punktach.
    Na plus jest cała "siła" "reputacji", przy minusie połowa.
    O demnie mógłbyś dostać albo -22 lub -23, jest jeszcze taka ewentualność, że od kogoś innego z podobną "reputacją"
    Dzięki za informację. Różnica jest taka, że Ty punktów nie dałeś tylko wyjaśniłeś skąd ta różnica wynika komuś, kto nie zauważył, że rozchodzi się o inną wersję a łoś super ktoś zrobił co zrobił.
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  5. #515
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez osiem1984 Zobacz posta
    Dzięki za informację. Różnica jest taka, że Ty punktów nie dałeś tylko wyjaśniłeś skąd ta różnica wynika komuś, kto nie zauważył, że rozchodzi się o inną wersję a łoś super ktoś zrobił co zrobił.
    Jestem w tej (nie)doskonałej sytuacji, że bez względu na to w którą stronę zrobię łomot, to nie muszę się podpisywać. Od razu wiadomo, że to ja
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  6. #516
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Jestem w tej (nie)doskonałej sytuacji, że bez względu na to w którą stronę zrobię łomot, to nie muszę się podpisywać. Od razu wiadomo, że to ja
    Noo .

  7. #517
    | OlyJedi Awatar marek7001
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Posty
    905
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Fajny program do powiększania zdjęć, używam od kilku lat i w pewnych sytuacjach daje dobrze radę.
    PhotoZoom Express 4 - rejestracja https://www.benvista.com/promotions/ct2013 wysyłaja kod w mailu, program po Polsku.
    Do pobrania: http://files.benvista.com/PhotoZoomExpress4.zip

    Nawet w Święta nie uszanują człowieka
    Ostatnio edytowane przez marek7001 ; 27.12.14 o 11:19
    Były: 3 Canony PS, 2 Lumixy FZ, 2 Olympusy E-System /14-54II, 40-150/, Nikon D5000 /18-105/, E-PL2, E-PL3, E-PL5 /14-42, 14-150,12-50, 40-150, 14/2.5, 20/1.7, 45/1.8, Nokia LUMIA 920, 930 GOLD, LG G4, G5,G6, G7, Huawei P30 Pro jest ​Huawei Mate 50 Pro
    Galeria Olympusclub: http://galeria.olympusclub.pl/index.php?cat=21795




  8. #518
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.864
    Siła reputacji
    384
    Moja galeria
    Dzięki! Miałem kiedyś okazję używać starszej wersji innego ich produktu - Photo Zoom PRO - i był bardzo przydatny. Czekam na kod odbloikowujący i gdy tylko przyjdzie mailem - biorę się za sprawdzanie co ten Photo Zoom Express potrafi
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  9. #519
    | OlyJedi Awatar piaseczek
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    717
    Siła reputacji
    51
    Moja galeria
    Bawię się Zonerem Pro 16 i bardzo mi się podoba.
    Pytanie tylko czy Zoner potrafi odczytać korekty szkieł i aberacji zapisane w RAW i zrobić z nich użytek? Sorry za pewnie głupie pytanie...

  10. #520
    | OlyJedi Awatar jck
    Dołączył
    May 2013
    Mieszka w
    u stóp Beskidu Małego
    Posty
    814
    Siła reputacji
    99
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez piaseczek Zobacz posta
    Bawię się Zonerem Pro 16 ...
    A wcześniej czym się bawiłeś?

Podobne wątki

  1. Czarne wersje Olympusów 12 mm f/2,0 oraz 45 mm f/1,8
    By Tomek_K in forum Obiektywy micro 4/3
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 30.09.12, 10:33
  2. czy mogę zainstalować polską wersję językową do Mjm 5.0
    By cuba2009 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15.01.10, 14:09
  3. 1,8/50mm różne wersje
    By beeble in forum Analogi Olympus i nie tylko
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26.03.08, 20:21

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.