Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 237

Wątek: Wybór laptopa

  1. #21
    | OlyJedi Awatar caymer
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Lesko
    Posty
    450
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Kisi źle mnie zrozumiałeś.
    Jeśli Lapek jest sprzedawany tylko z Vista to kto ma ci zapewnić współpracę z Xp wszystkich sterów.
    Nie pisałem o laptopach co mają napisane że XP a nie ma sterów. Napisałem o takich że do niektórych już pod XP sterów nie robią i możliwe że nie bedą. I są to słowa z infolinii technicznej ASUSA, po tym jak kumplowi chciałem wgrać XP do jednego modelu ASUSA, patrz niżej.

    Wejdź na stronę asusa i ściagnij mi stery pod XP lapka z seri F3U. Możliwe że ktoś te stery przepisze, tylko czy komuś się będzie chciało. To tak ja z pewnym ugradeami softów do aparatów. Do niektórych już nigdy nie wyjdą.

  2. #22
    | OlyJedi Awatar dziobolek
    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    Dublin - Ireland
    Posty
    466
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Rodia, z softem to jest tak że przeważnie jest on w wersji preinstalowanej tzn., masz legalnie zainstalowany soft bez nośników.
    A płytki dodawane do lapków zawierają obrazy partycji odtwarzane przez odpowiednie instalatory.

    Co innego jeśli kupisz bez systemu i sam zainstalujesz jaki chcesz - np. możesz posiadać własny.
    W takim wypadku producent musi zapewniać odpowiednie stery.
    Jeśli nie ma... to zmień firmę.
    "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
    Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

  3. #23
    | OlyJedi Awatar mateuss
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    Warszawa-Gocław
    Posty
    326
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    generalnie nie rozumiem polityki producentów...

    kupowałem laptopa dla znajomego fujitsu siemens (generalnie są słabe mechanicznie)
    z systemem vista home coś tam... ale koleżka chciał xP.... i zaczęło się szukanie sterów w sieci po chipsetach viaa (dzięki Ci panie za viaarena.com). było ciężko ale na stronie producenta po prostu sterowników do XP nie ma... tak samo trzeba uważać, bo niektóre sprzęty są z linuxem sprzedawane...


    laptopy HP.... godne polecenia.. no chyba że zależy Ci na oryginalności i stabilności mac booka ale to droga zabawka niestety

  4. #24
    | OlyJedi Awatar torwald
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    14
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    a ja polecam Appla sam mialem mozliwosc porownania i powiem ze zaden PC nie daje tyle frajdy z pracy co Apple a ceny sa podobne MacBook 13 mozna juz nabyc za 3600 z C2D sam mam 2 Maki starego PowerBooka G4 i spokojnie daje rade nawet z CS3 i Rawami a MacBook C2D wymiata i bije wszystkie pc na glowe.

    Starego PowerBooka mozna nabyc juz za 2500 z 15'2 a nowego MB tak jak wyzej napisalem poza tym ten sprzet jest na lata a PC dzis kupiony jutro juz jest stary
    W jabluszkach zawsze wszystko dziala a na dowod tego powiem ze mam juz sysytem 2 lata i nie ma czegos takiego jak zwalnianie badz bledy tu sie po prostu pracuje polecam
    (...)i siedzę tu jak mała glista to jestem ja a to jest telewizja (...)

  5. #25
    | OlyJedi Awatar dog_master
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.265
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Dziwne... Ja do Toshib dostalam CD z Windowsem [normalny WinXP, tylko plytka z inna etykieta], rescue CD [jakies narzedzia do odzyskiwania, na szczescie nie sprawdzalam ] i utility CD [plytke ze wszystkimi malymi programikami, ktore w wiekszosci byly preinstalowane]. Aaa i raz jakieś DVD M$ - Works, Encarta etc...
    Alicja & E-330/14-45/40-150/FL50R & D7000/18-200/70-200f2.8/50f1.4
    My life is brilliant (-: But it's time to face the truth... Umiesz liczyć? Licz na siebie.

  6. #26
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Jak mi ktoś kiedyś wciśnie toshibe to mu gębe obije. badziew nieziemski
    było sobie życie

  7. #27
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    3.228
    Siła reputacji
    45
    Moja galeria
    Przez moje ręce przeszło naście lapków (aktualnie nie posiadam komputera stacjonarnego od 3 lat) i jednak w przedziale 3-6k pierwsze miejsce u mnie zajmuje Asus, potem FS sprzęt <13" i następnie HP które potrafią szwankować. Oczywiście nie piszę o różnych innych cudakach od Sony, ChiliGreen czy Della bo to inna półka i jakość.

  8. #28
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez celebrity plus
    Przez moje ręce przeszło naście lapków (aktualnie nie posiadam komputera stacjonarnego od 3 lat) i jednak w przedziale 3-6k pierwsze miejsce u mnie zajmuje Asus, potem FS sprzęt <13" i następnie HP które potrafią szwankować. Oczywiście nie piszę o różnych innych cudakach od Sony, ChiliGreen czy Della bo to inna półka i jakość.
    trudno się będzie z Tobą zgodzić, za kwotę 6k można kupić zajebistego IBM/Dell.
    było sobie życie

  9. #29
    | OlyJedi Awatar rodia
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Koszalin
    Posty
    883
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Oki, dzięki wszystkim za opinie. Temat można już zakończyć. Wybór padł na ASUS F5R-AP172C - heh stoi już na biurku. Ten sprzęt spełnia z nadwyżką moje wymagania a i klawiatura dla mnie wygodna (bo wybredny jestem w klawiaturach a w laptopach na malo ktorej dobrze ręce mi leżą).

  10. #30
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    3.228
    Siła reputacji
    45
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fotomic
    Cytat Zamieszczone przez celebrity plus
    Przez moje ręce przeszło naście lapków (aktualnie nie posiadam komputera stacjonarnego od 3 lat) i jednak w przedziale 3-6k pierwsze miejsce u mnie zajmuje Asus, potem FS sprzęt <13" i następnie HP które potrafią szwankować. Oczywiście nie piszę o różnych innych cudakach od Sony, ChiliGreen czy Della bo to inna półka i jakość.
    trudno się będzie z Tobą zgodzić, za kwotę 6k można kupić zajebistego IBM/Dell.
    Przedział 3-6k to dla mnie również przedział czasowy ostatnich 4 lat

Podobne wątki

  1. E-420 sterowanie z laptopa
    By skiper83 in forum E-System
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15.01.10, 00:59
  2. Ostrzenie przez laptopa
    By Czaroz in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13.12.09, 13:55

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.