Strona 102 z 105 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.011 do 1.020 z 1050

Wątek: Gatki popRAWkowe gadki truizmy wszelakie

  1. #1011
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    ... Chodzi o podział na kategorie edycji- "Nasze wizje", "Klasyka" i "Czy umiemy lepiej".
    Czy taki podział ma sens, jeżeli w każdej kategorii, uczestnik obrabia zdjęcie zgodnie ze swoją wizją?
    Moim zdaniem lepszy jest regulamin mniej ścisły, a pozostawiający uczestnikom więcej swobody w kreatywności.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  2. #1012
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Moim zdaniem lepszy jest regulamin mniej ścisły, a pozostawiający uczestnikom więcej swobody w kreatywności.
    No i zgadzam się. W wielu dawnych poprawkach można było popuścić "wodze fantazji", a w tych dziedzinach czułem się bardzo dobrze, co skutkowało kilkoma wygranymi poprawkami...
    Ale ja tyko tak... Ckni mi się za fantazją czy jak to nazywano inaczej.
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  3. #1013
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    I o to chodzi. Nasze wizje, jeśli pamięć mnie nie myli, to już jazda bez trzymanki, dopuszczalne fotomontaże itp.

    Jeśli to ma być zabawa w oddawanie tego, co autor widział, to proponuję nową formułę. Autor zamieszcza raw i swoje obrobione zdjęcie. Mamy rozwiązany problem wizji. Uczestnicy mają już konkretnie wytyczony kierunek i starają się wycisnąć więcej z surówki, lepiej odszumić, lepiej wydobyć detale itp.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  4. #1014
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Moim zdaniem lepszy jest regulamin mniej ścisły, a pozostawiający uczestnikom więcej swobody w kreatywności.
    Od dawna uważam, że regulamin powinien mówić: zrób z tego rawa fajną fotkę.
    Jeżeli uznajemy głosy oceniających za decydujące, powinniśmy im pozostawić wybór na co chcą głosować. Tym bardziej, że mają zawsze kilka głosów. Oceniającemu może spodobać się zarówno ortodoksyjna obróbka jak fotomontaż. Wygra jak zwykle ta praca, która uzyska najwięcej głosów.
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

  5. #1015
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Jeśli to ma być zabawa w oddawanie tego, co autor widział, to proponuję nową formułę. Autor zamieszcza raw i swoje obrobione zdjęcie. Mamy rozwiązany problem wizji. Uczestnicy mają już konkretnie wytyczony kierunek i starają się wycisnąć więcej z surówki, lepiej odszumić, lepiej wydobyć detale itp.
    Ale to już było. @paparapa zamieścił wcześniej to zdjęcie zrobione pi razy oko jako południowe. Taka wskazówka dla ludzi nie patrzących w exifa zrobiłaby wielki misz masz.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  6. #1016
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Sugerujesz, że autor sam nie wiedział, co widział? To trochę komplikuje sprawę...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  7. #1017
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Ale to już było. @paparapa zamieścił wcześniej to zdjęcie zrobione pi razy oko jako południowe. Taka wskazówka dla ludzi nie patrzących w exifa zrobiłaby wielki misz masz.
    Nie przesadzałbym, była już podobna forma sprawdzona w praktyce, a sądzę, że niekoniecznie podawana w lekko drażniącej formie. https://forum.olympusclub.pl/threads...C5%9Bki+chceta
    Ostatnio edytowane przez apz ; 4.05.21 o 18:50
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  8. #1018
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    To co - robimy przerwę wakacyjną ??
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  9. #1019
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    To co - robimy przerwę wakacyjną ??
    Może ankieta?
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  10. #1020
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.591
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Prowadzący niech decyduje. Można wydłużyć terminy, można zrobić przerwę, wg woli.

Podobne wątki

  1. ABIR - zdjęcia wszelakie
    By abir in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 3303
    Ostatni post / autor: 9.01.23, 12:01
  2. -- popRAWkowe Recepty --
    By Saboor in forum Konkurs popRAWka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24.03.12, 15:28

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.