Strona 97 z 105 PierwszyPierwszy ... 47879596979899 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 1050

Wątek: Gatki popRAWkowe gadki truizmy wszelakie

  1. #961
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Pisząc "dobre zdjęcie" masz na myśli zdjęcie do obróbki czy prace uczestników?
    .Mam na myśli to, że z kompletnie nieudanego zdjęcia "zleconego" do obróbki powstaje zdjęcie mieszczące się w ogólnych ramach fotografii. Mam trochę niedosytu wiedzy z używania programów i narzędzi które pozwoliły na taki efekt. ( nie dotyczy prostowania za co jestem Ci Helmuth ogromnie wdzięczny).
    Jednocześnie przepraszam za tak późną odpowiedź bo nie jestem wyłącznym dysponentem swojego czasu.
    Ostatnio edytowane przez apz ; 9.12.20 o 23:45 Powód: zamknięty cytat
    pozdrawiam Wiejo

  2. #962
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.593
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Miło mi poinformować wszystkich, że Bodzip zgodził się (pod pewną Waszą presją, świadcząca o sympatii jak sądzę ) przyjąć stanowisko prowadzącego wiadomy konkurs
    Gratulacje

    Jako prowadzący możesz oczywiście zmodyfikować regulamin dostosowaując np terminy zbierania prac i głosowań tak by były najdogodniejsze dla Ciebie (czyli wtedy gdy masz resztki czasu wolnego ) Albo gdy widzisz, że jakaś zmiana mogłaby uatrakcyjnić formułę tej zabawy.

    Można powiedzieć - umarł król, niech żyje król Mamy ciągłość konkursu, co mnie cieszy.
    Aktualna popRAWka kończy się 13 grudnia (co za data, swoją drogą). Nie wiem czy chcesz ruszyć w święta, czy od Nowego Roku
    Święta bywają okresem gdy sie jest bardzo zapracowanym, np żona zaciąga do domowych robótek ale z drugiej strony jest to pretekst by sie od tych robótek wykręcić
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 11.12.20 o 21:34

  3. #963
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.569
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    ...Można powiedzieć - umarł król, niech żyje król ...
    Można tak powiedzieć.
    Życzę powodzenia nowemu prowadzącemu popRAWkę i służę ewentualną pomocą na początku.
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  4. #964
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Miło mi poinformować wszystkich, że Bodzip zgodził się (pod pewną Waszą presją, świadcząca o sympatii jak sądzę ) przyjąć stanowisko prowadzącego wiadomy konkurs
    Gratulacje

    ...
    Miło mi przeczytać taką informację
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #965
    Zwycięzca popRAWki Awatar Cru
    Dołączył
    Jan 2019
    Mieszka w
    3city
    Posty
    273
    Siła reputacji
    44
    Moja galeria
    Fajnie, że się popRAWka będzie kręcić dalej, dziękuję Bodzip za podjętą diecezję i życzę cierpliwości

  6. #966
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Miło mi poinformować wszystkich, że Bodzip zgodził się (pod pewną Waszą presją, świadcząca o sympatii jak sądzę ) przyjąć stanowisko prowadzącego wiadomy konkurs
    Gratulacje

    ...
    Mnie również miło bylo to przeczytać. Wytrwałości Bogdanie!

    @Jacek_Z Bodzip na czarnej skórce występuje w barwach nowicjusza, już kiedyś to usuwałeś.
    Powinien być na niebiesko.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  7. #967
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cześć wszystkim
    No zgodziłem się, choć Marysia pukała mi w łeb.
    Mam zamiar zacząć od nowego roku, ten należał do Andrzeja.
    Poza tym muszę zobaczyć jak od zatylca funkcjonuje to forum. Muszę się nauczyć jak robić te ankiety czy jak to się nazywa .
    Regulamin ułożę najprawdopodobniej na wzór Andrzejowego.
    Jak wiecie pracuję na Linuxie, więc zdjęcie poglądowe do kolejnych edycji będzie albo surowe z Darktable, albo surowe z RawTherapee. Co nie powinno w niczym przeszkadzać, jako że to tylko fota poglądowa.
    Opracowałem też algorytm generowania plików *.DNG w Linuxie, więc z tym też problemów nie będzie.
    I.... i liczę na Waszą pomoc
    ===
    Jest jeszcze jedna sprawa. Ważna.
    Jacek proponuje mi objęcie moderowania całego forum. Tak, wiem - moderator to świnia
    Zbyt długo się znamy, więc nie chciałbym popsuć sobie dobrych kontaktów towarzyskich z Wami. A moderator musi niekiedy wsadzić kij wdupę koledze. Nie chcę tego.
    Poza tym często wstawiam takie różne odnośniki polityczne. Dobra, obiecuję że dosłownych nie będzie, ale zawoalowane jak najbardziej.
    I jeszcze - napisałem Jackowi, że mam kręgosłup. Co wiąże się ni mniej ni więcej z tym, że nie dam sobą manipulować i nie będę podlegał naciskom - jakie by one nie były.
    Dlatego prośba do Was, jeśli mnie zaakceptujecie to się zgodzę, choć naprawdę niechętnie.
    ...
    Czy forum od tego odżyje ? pewnie nie. Ale... jest szczepionka, niedługo będziemy mogli zrobić zlot. I wtedy się spijemy jak dzikie świnie... znaczy moderatory
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  8. #968
    | OlyJedi Awatar yac
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    k/3M
    Posty
    2.387
    Siła reputacji
    286
    Moja galeria
    Zalogowałem się ?!
    Może odżyje i przeżyje
    Jacek

  9. #969
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    364
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    ===
    Jest jeszcze jedna sprawa. Ważna.
    Jacek proponuje mi objęcie moderowania całego forum. Tak, wiem - moderator to świnia
    no i gitara
    nie kazdy Mod to swinia - wiec masz szanse

    a zlota wyczekuję jak konca tej pandemii :/
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  10. #970
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    ...
    Jest jeszcze jedna sprawa. Ważna.
    Jacek proponuje mi objęcie moderowania całego forum. Tak, wiem - moderator to świnia
    Zbyt długo się znamy, więc nie chciałbym popsuć sobie dobrych kontaktów towarzyskich z Wami. A moderator musi niekiedy wsadzić kij wdupę koledze. Nie chcę tego.
    Poza tym często wstawiam takie różne odnośniki polityczne. Dobra, obiecuję że dosłownych nie będzie, ale zawoalowane jak najbardziej.
    I jeszcze - napisałem Jackowi, że mam kręgosłup. Co wiąże się ni mniej ni więcej z tym, że nie dam sobą manipulować i nie będę podlegał naciskom - jakie by one nie były.
    Dlatego prośba do Was, jeśli mnie zaakceptujecie to się zgodzę, choć naprawdę niechętnie.
    ...
    Czy forum od tego odżyje ? pewnie nie. Ale... jest szczepionka, niedługo będziemy mogli zrobić zlot. I wtedy się spijemy jak dzikie świnie... znaczy moderatory
    Moja pierwsza myśl była taka właśnie, po co przeklikiwać kolejne uprawnienia animatora na Twoim profilu, jak po prostu dać Ci uprawnienia moda. I dostajesz wszystko co jest Ci potrzebne... I trochę więcej. Jestem za.
    A o kija się nie martw , za świnię robię na razie ja.
    A przynajmniej tak właśnie niektóre odpowiedzi do mnie odbieram, Ty możesz być ten lepszy...Brat łata.
    Ostatnio edytowane przez apz ; 12.12.20 o 00:37 Powód: interpunkcja
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

Podobne wątki

  1. ABIR - zdjęcia wszelakie
    By abir in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 3303
    Ostatni post / autor: 9.01.23, 12:01
  2. -- popRAWkowe Recepty --
    By Saboor in forum Konkurs popRAWka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24.03.12, 15:28

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.