Strona 83 z 105 PierwszyPierwszy ... 3373818283848593 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 1050

Wątek: Gatki popRAWkowe gadki truizmy wszelakie

  1. #821
    | OlyJedi Awatar koronax
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    silesia
    Posty
    4.661
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    @koronax, to chyba raczej przypadek, że domyśliłeś się o jaka pracę chodzi. Henry1 zawsze pisze o swoim zerowym dorobku głosów i chyba się większość przyzwyczaiła.
    No to też napisałem w żartach. Henry1 zawsze pisze o tym , wiem o tym. Po prostu się domyśliłem po dyskusji w wątku

  2. #822
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Od postu 685 i strony 69 do postu 817 i strony 82 trwa dyskusja. Sorry, ale ja wyłączam subskrypcję tego wątku. Jak będzie ustalone w jaki sposób mamy się bawić w swojej piaskownicy to zdecyduję czy zabrać samochodzik i wiaderko czy też dołączyć do grupy z łopatką.
    Na razie znikam z tego wątku baaaj
    I tak długo wytrzymałeś, wcale się nie dziwię, że "znikasz", ja niejako z obowiązku jestem, ale chyba też więcej głosu zabierać nie będę. Swoje stanowisko myślę przedstawiłem dość jasno. Z nowym sposobem głosowania (na tyle co pozwala skrypt) być może spróbuję, ale raczej po zakończeniu obecnego 10 cyklu popRAWek. Na dyskusje o pracach w trakcie głosowania nie wyrażam zgody i takiej nie będzie jak będę prowadził popRAWkę. To chyba na tyle z mojej strony.
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  3. #823
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.630
    Siła reputacji
    325
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Zgadzam się w pełni z A56. Dodatkowo, ktoś może skrytykować coś niesłusznie (wykluczyć nie można, nikt nieomylny nie jest), a autor pracy nie mógłby się w zasadzie odnieść bo wiadomo byłaby czyja to praca. Głosowanie wszak powinno być na anonimowe prace, takie mamy zasady i proszę tego nie próbować zmieniać.


    Uważam, że nie ma takiej potrzeby. Praca o największych "babolach" nie zajmie dobrego miejsca, a raczej będzie pod koniec stawki. Nie doceniasz głosujących.
    Po zakończonym głosowaniu proszę pisać i wypowiadać się o pracach.
    Jestem tego najlepszym przykładem.
    Po co zmieniać, lubię być na końcu i źle bym się czuł, gdyby coś w tej materii miało się zmienić.
    Gdy na moje "dzieło" zagłosuje choć jeden user, daje mi to większą radochę, niż gdyby postawiono mnie na pudle.
    Bo im wyżej się wspinasz, tym upadek bardziej boli. A z dołu już bardziej nie można spaść.
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

  4. #824
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez henry1 Zobacz posta
    Jestem tego najlepszym przykładem.
    Po co zmieniać, lubię być na końcu i źle bym się czuł, gdyby coś w tej materii miało się zmienić.
    Gdy na moje "dzieło" zagłosuje choć jeden user, daje mi to większą radochę, niż gdyby postawiono mnie na pudle.
    Bo im wyżej się wspinasz, tym upadek bardziej boli. A z dołu już bardziej nie można spaść.
    W dużej mierze to Twoja decyzja, jak Ci to pasuje to mnie nic do tego. Chyba jednak warto byłoby podszkolić swój warsztat, nie uważasz ?
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  5. #825
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.630
    Siła reputacji
    325
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    W dużej mierze to Twoja decyzja, jak Ci to pasuje to mnie nic do tego. Chyba jednak warto byłoby podszkolić swój warsztat, nie uważasz ?
    Nadal uważam, że to zabawa. Talentów artystycznych raczej nie mam. Ja patrzę na zdjęcie jako na całość, co autor chciał pokazać.
    Nie liczę pikseli, nie szukam na siłę wad tej foty. Oceniam raczej kompozycję i temat zdjęcia. Przecież to forum, to forum amatorów a nie super zawodowców.
    Dobrze, że prezentowane są tutaj zdjęcia na bardzo wysokim poziomie, ale nie każdy ma ten talent i ja to rozumiem. Jest na kim się wzorować.
    Ale nie popełnię seppuku, zabawa nie jest tego warta. Będę dążył do doskonałości na ile pozwolą mi na to moje umiejętności.
    A na razie musicie jakoś znieść moje beztalencie. I nadal będę bawił się dobrze. Nawet na końcu tabeli.
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

  6. #826
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Też w dużej mierze traktuję to jako zabawę. Fajnie, że chcesz dalej uczestniczyć i się nie spinasz co do reguł, głosowania, itp. itd., jak co niektórzy (poproszę potraktować jako żart ostatnie słówka)
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  7. #827
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.630
    Siła reputacji
    325
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Też w dużej mierze traktuję to jako zabawę. Fajnie, że chcesz dalej uczestniczyć i się nie spinasz co do reguł, głosowania, itp. itd., jak co niektórzy (poproszę potraktować jako żart ostatnie słówka)
    Dwadzieścia parę lat temu, kiedy powróciłem z niebytu zrozumiałem, że w życiu są rzeczy ważne, mniej ważne i …… ważne.
    Zabawa jest tylko zabawą i nie należy do tych najważniejszych, choć przyjemnych.
    I nie obraziłem się.
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

  8. #828
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez henry1 Zobacz posta

    Nie liczę pikseli, nie szukam na siłę wad tej foty.
    W tej zabawie wszyscy mają do czynienia z tym samym zdjęciem. W jej wyniku powstają wersje, często bardzo trudne do oceny. Jak przyznać swoje głosy, kiedy prace są tak niewiele różnią się od siebie?
    Czasami jedyną metodą jest eliminacja, szukanie słabszych stron, które pozwolą zawęzić pole wyboru. Jednym ze sposobów jest szukanie wad na siłę.
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

  9. #829
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    W tej zabawie wszyscy mają do czynienia z tym samym zdjęciem. W jej wyniku powstają wersje, często bardzo trudne do oceny. Jak przyznać swoje głosy, kiedy prace są tak niewiele różnią się od siebie?
    Czasami jedyną metodą jest eliminacja, szukanie słabszych stron, które pozwolą zawęzić pole wyboru. Jednym ze sposobów jest szukanie wad na siłę.
    Jest w tym sporo prawdy, ale czy potrzebujesz dyskusji w trakcie głosowania, aby wiedzieć na jakie prace zagłosować ? powinieneś zagłosować ?
    Jeśli nie, dlaczego uważasz, że kto inny potrzebuje takich "wskazówek". Tak wnioskuje z Twoich wypowiedzi:
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    ... Wytykanie ewidentnych baboli to jednak coś innego jednak zgodnie z opinią, że każdy ma oczy i widzi na co głosuje, wskazywanie błędów nie powinno mieć wpływu na oczy oceniającego.
    To pogrubione to chyba żart z Twojej strony po co zatem dyskutować, wskazywać błędy, w czasie głosowania ? W jakim celu ? ( to oczywiście nie ma żadnego wpływu na oczy oceniającego)
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 25.01.20 o 22:04
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  10. #830
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    ... czy potrzebujesz dyskusji w trakcie głosowania, aby wiedzieć na jakie prace zagłosować ?
    Nie rozumiem co to ma do mojej uwagi o metodzie eliminacji?
    Jeżeli jednak ktoś zauważy jakiegoś "babola", którego ja przeoczyłem i da o tym znać, wcale się nie pogniewam.
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    ... to oczywiście nie ma żadnego wpływu na oczy oceniającego ...
    To była aluzja do stwierdzenia, że każdy ma oczy i widzi na co głosuje.
    Może zbyt cienka i przez to niezrozumiała?
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

Podobne wątki

  1. ABIR - zdjęcia wszelakie
    By abir in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 3303
    Ostatni post / autor: 9.01.23, 12:01
  2. -- popRAWkowe Recepty --
    By Saboor in forum Konkurs popRAWka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24.03.12, 15:28

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.