Strona 76 z 105 PierwszyPierwszy ... 2666747576777886 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 1050

Wątek: Gatki popRAWkowe gadki truizmy wszelakie

  1. #751
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.569
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Cru Zobacz posta
    Więc jest nawet przygotowana specjalna edycja. Czego chcieć więcej, jedyne co, to trzeba się dokopać do "pudła" i zastrzec kierownikowi
    Wilk syty i owca cała
    Inną ciekawą kwestią jest, dlaczego tak rzadko jest wybierana
    Najczęściej przyznaje, ja wybieram rodzaj edycji tylko dlatego, że wysyłający nie korzystają z tego prawa. Dlaczego, tak rzadko wybieram ten rodzaj edycji, ano nie chcę za bardzo ograniczać "twórczą inwencję" autorów prac. Nie każde zdjęcie moim zdaniem również "pasuje" do tego rodzaju edycji. Tu bardziej widziałbym przykładowo portret, czy coś w rodzaju tej podlinkowanej edycji. Trzecia sprawa, należy się wówczas także liczyć, że więcej prac będzie do siebie podobnych co nie jest dobrze odbierane, czy wręcz krytykowane. "Na co tu głosować, jak wszystkie prace podobne", podobne głosy się pojawiały od przeciwników głosowania w tym konkursie. Nudy jednym słowem, "co innego fotografia, miesiąca, roku, Oly Rulez, tam jest wybór"
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 21.01.20 o 17:05
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  2. #752
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.629
    Siła reputacji
    326
    Moja galeria
    Nie szukajmy dziury w całym.
    Bawmy się dalej.

    PS.
    Głosujcie na mnie i Bogdana.
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

  3. #753
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Cru Zobacz posta
    Tym czasem prosi się o ustawienie głosowania tak, aby Martyniuk nie miał szansy zaistnieć.
    Pomyliła Ci się szansa zaistnienia z promocją.
    Szansę zaistnienia ma każdy, kto zdecyduje się wziąć udział. Promocją jest nagradzanie (przyznawanie punktów) najlepszych/najpopularniejszych prac.
    Szkoda, że obecny system przyznawania puntów pozwala promować niekoniecznie najlepsze prace.


    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    To jest jedyna szansa na podnoszenie poziomu prac.
    Daj spokój!
    Masz jeszcze złudzenia, że komukolwiek zależy na poziomie? Chodzi o zabawę dla mas, coś jak Sylwester Marzeń pod Tatrami.
    Bawmy się więc i pozwólmy kierownictwu trwać w poczuciu zapewnienia dobrej rozrywki userom.
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

  4. #754
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    ... Chodzi o zabawę dla mas, coś jak Sylwester Marzeń pod Tatrami.
    Bawmy się więc i pozwólmy kierownictwu trwać w poczuciu zapewnienia dobrej rozrywki userom.
    Amen 6znaków
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #755
    Zwycięzca popRAWki Awatar Cru
    Dołączył
    Jan 2019
    Mieszka w
    3city
    Posty
    273
    Siła reputacji
    44
    Moja galeria
    W zasadzie to wszystko mi się pomyliło, wręcz napiszę, że macie świętą rację, amen amen i amen.

    Bez odbioru

  6. #756
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.629
    Siła reputacji
    326
    Moja galeria
    Pytanie, czy po tej dyskusji znajdzie się ktoś, kto wyśle swoją pracę na konkurs poprawkowy.
    Choć jak mówią : Do odważnych świat należy.
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

  7. #757
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.741
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Pomyliła Ci się szansa zaistnienia z promocją.
    Szansę zaistnienia ma każdy, kto zdecyduje się wziąć udział. Promocją jest nagradzanie (przyznawanie punktów) najlepszych/najpopularniejszych prac.
    Szkoda, że obecny system przyznawania puntów pozwala promować niekoniecznie najlepsze prace.


    Daj spokój!
    Masz jeszcze złudzenia, że komukolwiek zależy na poziomie? Chodzi o zabawę dla mas, coś jak Sylwester Marzeń pod Tatrami.
    Bawmy się więc i pozwólmy kierownictwu trwać w poczuciu zapewnienia dobrej rozrywki userom.
    ja nie stąpam mocno po ziemi .... ja bujam w obłokach.
    Marzenia trzeba mieć. Łatwiej z nimi przetrwać w lesie pełny wilków .

  8. #758
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez henry1 Zobacz posta
    Pytanie, czy po tej dyskusji znajdzie się ktoś, kto wyśle swoją pracę na konkurs poprawkowy.
    Nie bądź naiwny!
    Jesteś już na tyle długo na tym forum, żeby wiedzieć- ta (ani żadna inna) dyskusja nic nie zmieni. Następne edycje odbędą się na dotychczasowych zasadach ku obopólnemu zadowoleniu.
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

  9. #759
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Nie bądź naiwny!
    Jesteś już na tyle długo na tym forum, żeby wiedzieć- ta (ani żadna inna) dyskusja nic nie zmieni. Następne edycje odbędą się na dotychczasowych zasadach ku obopólnemu zadowoleniu.

    No! To by było na tyle...
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  10. #760
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.569
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    ...Szkoda, że obecny system przyznawania puntów pozwala promować niekoniecznie najlepsze prace.
    Nie ma żadnej gwarancji, że inny system przyznawania punktów jakoś diametralnie spowoduje, że będą promowane tylko "najlepsze" prace.
    Proste pytanie, mamy (między innymi w stawce 10 prac) dwie prace na podobnym poziomie technicznym, jedna w kolorze, druga w B&W, która jest "lepsza" ?
    Mam do dyspozycji jeden głos (po zmianach by nie promować "gorszych prac"), na którą powinienem zagłosować i dlaczego ?

    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    ...akurat w FR jest dla mnie za małoooooo głosów. Tu sprawa dotyczy chyba poprawki .....
    Nie widzę tu specjalnie różnicy.

    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Daj spokój! Masz jeszcze złudzenia, że komukolwiek zależy na poziomie? Chodzi o zabawę dla mas, coś jak Sylwester Marzeń pod Tatrami.
    Bawmy się więc i pozwólmy kierownictwu trwać w poczuciu zapewnienia dobrej rozrywki userom.
    Moje "poczucie/nie poczucie" ma tu najmniejsze znaczenie. Nic na siłę... Helmuth jeśli chcesz wprowadzić zmiany z korzyścią dla tej zabawy naprawdę nie ma problemu. Przyspawany do stołka nie jestem. Nie ma żadnego problemu z zmianą prowadzącego. Może faktycznie potrzeba kogoś z świeżym/innym spojrzeniem na ten konkurs. Krytykuje się zawsze łatwiej, trochę trudniej jest będą po "drugiej stronie", mając takie, a nie inne realia na forum dotyczące chociażby skryptu i na co pozwala. Jakby co będę trzymał kciuki za powodzenie. Jaka więc męska decyzja ? Podejmiesz się wyzwania, aby wprowadzić korzystne według Ciebie zmiany.

    PS.
    Do zmian, które były proponowane i są w realiach forum do wprowadzenia (3 Ankiety, bądź tylko jeden głos), nie jestem przekonany (nie podobają mi się - pisałem dlaczego), dlatego uważam iż powinny nastąpić wraz z zmianą prowadzącego.
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 21.01.20 o 22:05
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

Podobne wątki

  1. ABIR - zdjęcia wszelakie
    By abir in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 3303
    Ostatni post / autor: 9.01.23, 12:01
  2. -- popRAWkowe Recepty --
    By Saboor in forum Konkurs popRAWka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24.03.12, 15:28

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.