Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Mój pierwszy klip - KONSTRUKTYWNA krytyka mile widziana :)

  1. #21
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria

    Odp: Mój pierwszy klip - KONSTRUKTYWNA krytyka mile widziana :)

    Pisaliśmy o nudzie w kadrze, ale fakt, że można to różnie interpretować. Zapełnienie szerszego kadru wymaga budżetu.

  2. #22
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria

    Odp: Mój pierwszy klip - KONSTRUKTYWNA krytyka mile widziana :)

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Pisaliśmy o nudzie w kadrze, ale fakt, że można to różnie interpretować. Zapełnienie szerszego kadru wymaga budżetu.

    Dobra. Czas zakonczyc ta dyskusje
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

  3. #23
    | OlyJedi Awatar Sapphiron
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    w lesie, za krzakiem.
    Posty
    569
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria

    Odp: Mój pierwszy klip - KONSTRUKTYWNA krytyka mile widziana :)

    I jedni i drudzy mają rację, tak samo jak jedni i drudzy gadają lekkie bzdury

    Tak, jest to materiał z imprezy żywcem robionej w lokalu, wszystkie osoby są to klienci tegóż przybytku. Dlaczego skupiłem sie na pewnych laskach wywijających na scenie (białoczarna sukienka i włosy ombre)? Dlatego że jako jedyne stwierdziły że chcą "zapozować" czyli użyczyć do klipu swojego wizerunku nie jako tłum ale jako one.

    Tak, budżet był prawie zerowy, oprócz paru zł dla mnie za moją robotę. Jakakolwiek waszym zdaniem by nie była klientowi się spodobało i zapłacił. Ale o tym może później.

    Co do wpływu budżetu na jakość wykonania klipu? Sorry K@czy, ale miałby wpływ nieziemski na to jakby wyglądał, a te 1mln$ którzy rzuciłeś to już w ogóle kosmos na miarę Sunrise połączonego z Victoria Secret Zacznijmy od prostych rzeczy, mając nawet mały budżet zakupiłbym nawet prosty flycam który wyeliminowałby jedną wadę czyli niestabilne ujęcia. Mając ciut większy budżet zapłaciłbym paru koleżankom które by przyjechały i zrobiły dobrą robotę tańcząc z pasją a nie drętwo jak kłody Można wyliczać w nieskończoność

    Co do bujania w obłokach, no cóż niektórzy nadal to robią i nie jestem w tym zacnym gronie. Ja podchodzę do sprawy na trzeźwo, był to mój pierwszy raz, zadowoliłem kogo trzeba i tu powinno niby leżeć sedno. Zdaje sobie sprawę że nie jestem i przez jakiś czas nie będę dobrym ani kamerunem ani montażystą. Ale nie zamierzam się z tego powodu poddawać. Jestem nastawiony na ciągłą naukę i samodoskonalenie. Nie każdy jest Mozartem czy Beethovenem którzy od dzieciaka rozwalali system
    Darmowy serwer FTP na zdjęcia i inne potrzebne rzeczy: KLIK!

    Mój świat: Klikniesz?

  4. #24
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria

    Odp: Mój pierwszy klip - KONSTRUKTYWNA krytyka mile widziana :)

    Skoro klient prawie nic za to zaplacil, to nie widze powodu, zeby nie byl zadowolony- nie powinno to byc jednak twoim wyznacznikiem jakosci.
    Skoro tez film jest taki dobry i nie moglo byc lepiej, to nie rozumiem po co ta dyskusja?
    Nie obraz sie, ale mysle tak samo bys zagral "Wlazl kotek na plotek" na chinskim tekturowym pudle za $25 jak i na Stradivariusie za $1.000.000.
    Przynajmniej za pierwszym razem.
    Pozniej pewnie bedzie lepiej
    pzdr
    Ostatnio edytowane przez k@czy ; 12.10.13 o 23:31
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

  5. #25
    | OlyJedi Awatar Sapphiron
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    w lesie, za krzakiem.
    Posty
    569
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria

    Odp: Mój pierwszy klip - KONSTRUKTYWNA krytyka mile widziana :)

    nie chodziło może o budżet na sam sprzęt oprócz stabilizacji ale bardziej na zaaranżowanie reszty

    ale nieważne, może jak będe robił następny to się poprawię
    Darmowy serwer FTP na zdjęcia i inne potrzebne rzeczy: KLIK!

    Mój świat: Klikniesz?

  6. #26
    | OlyJedi Awatar Janeczek
    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Posty
    2.615
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria

    Odp: Mój pierwszy klip - KONSTRUKTYWNA krytyka mile widziana :)

    Sapphiron,

    Naucz sie wreszcie, ze robote trzeba wykonac NAJLEPIEJ jak sie potrafi i to nie jest kwestia budzetu ani technikali.
    Nie miales pomyslu na zrealizowanie klipu, przyszedles do lokalu, ponagrywales troche ludzi, w skrocie odwaliles swoje i uwazasz, ze jest ok, bo klientowi sie podobalo, a nas pytasz o szumy w cieniach??

    No prosze Cie nie kompromituj sie do cna....

    Od pewnego czasu obserwuje u Ciebie regres fotograficzny, a wziales sie jeszcze za filmowanie, co dobrze nie wrozy, swoja droga jak bym sie zachowywal przed kamera, gdybym widzial goscia z aparacikiem oraz zestawem rur do hydrauliki na plecach...

    pozdrowionka
    Member of ABCDEFG Polska. 15% miesiecznie bez ryzyka! Zapraszam.

  7. #27
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria

    Odp: Mój pierwszy klip - KONSTRUKTYWNA krytyka mile widziana :)

    Cytat Zamieszczone przez Janeczek Zobacz posta
    Sapphiron,

    Naucz sie wreszcie, ze robote trzeba wykonac NAJLEPIEJ jak sie potrafi i to nie jest kwestia budzetu ani technikali.
    ...
    Na poczcie też?

    Sapciu, następnym razem zastanów się na czym polega różnica miedzy reportażem, a klipem reklamowym. Jak nie wiesz, to kup sobie jogurt owocowy. Na opakowaniu masz klip reklamowy, a ta breja w środku, to reportaż. Taki jest lajf, że im mniej budżetu, tym więcej pomysłowości trzeba wykazać

  8. #28
    | OlyJedi Awatar kris12
    Dołączył
    Feb 2013
    Mieszka w
    KRAKÓW
    Posty
    832
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria

    Odp: Mój pierwszy klip - KONSTRUKTYWNA krytyka mile widziana :)

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    Dziękuję

    A z jakością materiału samą w sobie?
    również się jeszcze nie znam na filmowaniu i ciągle próbuję nauczyć się coś nowego. jak dla mnie trochę słabo z ostrością - ale to już chyba problem z ciemnym wnętrzem ( próbowałem ostatnio swoich sił na koncercie i z jakością muzyki na żywo był problem). jeśli chodzi o muzykę i ludzi ( ten klip był dedykowany do osób tam tańczących lub zainteresowanych tą imprezą ) z wiejskiej dyskoteki chyba żaden film nie zrobi gali w Las Vegas.
    pl3 + Panasonic 14-42 II

  9. #29
    | OlyJedi Awatar Janeczek
    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Posty
    2.615
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria

    Odp: Mój pierwszy klip - KONSTRUKTYWNA krytyka mile widziana :)

    Musisz rozdać trochę punktów innym użytkownikom zanim będzie można przyznać punkty fret.

    Za Poczte +1 w pamieci

    pozdrowionka
    Member of ABCDEFG Polska. 15% miesiecznie bez ryzyka! Zapraszam.

  10. #30
    Krystyna1975
    Gość

    Odp: Mój pierwszy klip - KONSTRUKTYWNA krytyka mile widziana :)

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Na poczcie też?
    Wszędzie! W sumie, to się trochę dziwię, że klip poddawany jest ocenie po fakcie, tj. po pokazaniu go zleceniodawcy i odebraniu zapłaty za jego wykonanie. Moim zdaniem trzeba to było zrobić przed, bo teraz to trochę bez sensu. Zleceniodawcy się spodobał, zapłacił i ok. Temat zamknięty. Tak ja myślę.

Podobne wątki

  1. Konstruktywna krytyka.
    By themoth in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 20.08.15, 09:53
  2. No to się zacznie...krytyka mile widziana :)
    By acidmk in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 812
    Ostatni post / autor: 27.12.14, 11:03
  3. Krytyka i porady mile widziane.
    By jarecki112 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27.03.12, 15:48
  4. Konstruktywna krytyka mile widziana
    By michalzolnowski in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 22:39
  5. Krytyka mile widziana :P
    By Gimi_PL in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21.09.04, 07:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.