Strona 171 z 173 PierwszyPierwszy ... 71121161169170171172173 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.701 do 1.710 z 1724

Wątek: Ze samiuśkich Tater

  1. #1701
    Awatar kon
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    4.467
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez alnico Zobacz posta
    Nie nastąpi to już koniec.
    Co dalej zobaczymy....... Lodowy
    Wio koniku.

  2. #1702
    | OlyJedi Awatar alnico
    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Śląsk, Mikołów
    Posty
    6.228
    Siła reputacji
    201
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez kon Zobacz posta
    Wio koniku.
    strach się bać...

    ---------- Post dodany o 22:08 ---------- Poprzedni post był o 22:00 ----------

    Cytat Zamieszczone przez edorka Zobacz posta
    Problem w tym, że ostatnio czuję się jak stuletnia staruszka przejechana walcem :/
    Więcej optymizmu i nogi same poniosą
    OM-D E-M5 I/II + kilka słoików. Łowię nimi oblechy .
    Kiedy wychodzę w góry wracam do domu ; Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz mieć dwa dni wolnego.
    Szwarc, mydło i powidło
    || Z Tater ||Bieszczady || Słowacja

  3. #1703
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    364
    Moja galeria
    przepiękne Darek te zdjęcia
    ta panorama - ale tez inne cud mniód


    Cytat Zamieszczone przez Rysiek_O Zobacz posta
    Dobra robota! Jednak piękne te górki
    jednak ?? to miałeś jakieś inne zdanie na ten temat

    Cytat Zamieszczone przez alnico Zobacz posta
    Ważne jak się czujesz, kalendarz do pieca , trochę szaleństwa nie zaszkodzi (ostatnio coś często to słyszę)
    Cytat Zamieszczone przez alnico Zobacz posta
    Więcej optymizmu i nogi same poniosą
    tak jest - to jest to podejście które lubię

    Cytat Zamieszczone przez alnico Zobacz posta
    Nie nastąpi to już koniec.
    Co dalej zobaczymy, we wrześniu chętnie bym spróbował wyleźć na jakąś Łomnicę, Baranie Rogi czy Lodowy. Zobaczymy jaka będzie pogoda i kogo da się jeszcze wyciągnąć. Może jeszcze jakiś szlak najbliższy weekend...
    nogi same Cię poniosą
    udanego planowania , dobrej pogody jeszcze lepszego światła a co za tym idzie także i zdjęć
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  4. #1704
    | OlyJedi Awatar alnico
    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Śląsk, Mikołów
    Posty
    6.228
    Siła reputacji
    201
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    ...
    udanego planowania , dobrej pogody jeszcze lepszego światła a co za tym idzie także i zdjęć
    dzięki, z planami u mnie zwykle tak, że w ostatnim momencie i tak się zmieniają więc staram się za dużo nie planować
    OM-D E-M5 I/II + kilka słoików. Łowię nimi oblechy .
    Kiedy wychodzę w góry wracam do domu ; Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz mieć dwa dni wolnego.
    Szwarc, mydło i powidło
    || Z Tater ||Bieszczady || Słowacja

  5. #1705
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    Ładne z Kościelca widoki miałeś, ja byłem w chmórach, z deszczykiem i ze śniegiem w jednym dniu. Ale samo wejście jest fajne.

  6. #1706
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez yamada Zobacz posta
    Ładne z Kościelca widoki miałeś, ja byłem w chmórach, z deszczykiem i ze śniegiem w jednym dniu. Ale samo wejście jest fajne.
    Taaa
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  7. #1707
    | OlyJedi Awatar ronin75
    Dołączył
    Apr 2011
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    191
    Moja galeria
    Koledzy i Koleżanki, możecie doradzić jakąś ciekawą trasę zaczynającą się i kończącą w Starym Smokowcu? Wiem, że "google mym pasterzem..." , ale chciałbym poznać opinie tatrzańskich wyjadaczy. Trasa jednodniowa...
    Mężczyzna bez kobiety jest jak samuraj bez pana.

  8. #1708

    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    23
    Siła reputacji
    10
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ronin75 Zobacz posta
    Koledzy i Koleżanki, możecie doradzić jakąś ciekawą trasę zaczynającą się i kończącą w Starym Smokowcu? Wiem, że "google mym pasterzem..." , ale chciałbym poznać opinie tatrzańskich wyjadaczy. Trasa jednodniowa...
    Nie wiem czy jestem wyjadaczem, ale mogę polecić trasę, którą robiłem tydzień temu. Start w Starym Smokowcu żółtym szlakiem do Śląskiego Domu, dalej zielonym na Polski Grzebień. Tutaj można wejść na szczyt Mała Wysoka i zejść z powrotem na Polski Grzebień (ja tak zrobiłem). Potem niebieskim przez Rohatkę do Doliny Staroleśnej. Po drodze obiad w Zbójnickiej Chacie. Po opuszczeniu doliny idziemy czerwonym na Hrebienok i dalej zielonym do Smokowca.
    Wg. pewnej mapy cała trasa wraz z wejściem na Małą Wysoką liczy ok 21km i ok 1760m wspinki. Generalnie piękna widokowo trasa z dwiema ładnymi dolinami. Trudności jedynie na końcowym podejściu na Rohatkę, ale jak komuś niestraszne łańcuchy i klamry to nie ma się czego obawiać.
    Ps. Była to maja pierwsza większa wycieczka po słowackiej stronie i trochę zdziwił mnie stan szlaków w porównaniu do polskiej części. Szczególnie w wyższych partiach szlaki są w złym stanie - pełno porozrzucanych i obsypujących się kamieni i trzeba bardzo uważać, żeby na nich nie "pojechać".

  9. #1709
    | OlyJedi Awatar alnico
    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Śląsk, Mikołów
    Posty
    6.228
    Siła reputacji
    201
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ronin75 Zobacz posta
    Koledzy i Koleżanki, możecie doradzić jakąś ciekawą trasę zaczynającą się i kończącą w Starym Smokowcu? Wiem, że "google mym pasterzem..." , ale chciałbym poznać opinie tatrzańskich wyjadaczy. Trasa jednodniowa...
    Jedyną trasą jaką odbyłem, spełniająca powyższe warunki to niebieski szlak na Sławkowski. Trasa łatwa ale w przypadku mgły nietrudno o utratę orientacji i zejście ze szlaku. Widoki u szczytu imponujące, po drodze szału nie ma.
    Jeśli byśmy się nie upierali przy Starym Smokowcu mógłbym doradzić coś więcej
    OM-D E-M5 I/II + kilka słoików. Łowię nimi oblechy .
    Kiedy wychodzę w góry wracam do domu ; Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz mieć dwa dni wolnego.
    Szwarc, mydło i powidło
    || Z Tater ||Bieszczady || Słowacja

  10. #1710
    | OlyJedi Awatar ronin75
    Dołączył
    Apr 2011
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    191
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez kulbit Zobacz posta
    Nie wiem czy jestem wyjadaczem, ale mogę polecić trasę, którą robiłem tydzień temu. Start w Starym Smokowcu żółtym szlakiem do Śląskiego Domu, dalej zielonym na Polski Grzebień. Tutaj można wejść na szczyt Mała Wysoka i zejść z powrotem na Polski Grzebień (ja tak zrobiłem). Potem niebieskim przez Rohatkę do Doliny Staroleśnej. Po drodze obiad w Zbójnickiej Chacie. Po opuszczeniu doliny idziemy czerwonym na Hrebienok i dalej zielonym do Smokowca.
    Wg. pewnej mapy cała trasa wraz z wejściem na Małą Wysoką liczy ok 21km i ok 1760m wspinki. Generalnie piękna widokowo trasa z dwiema ładnymi dolinami. Trudności jedynie na końcowym podejściu na Rohatkę, ale jak komuś niestraszne łańcuchy i klamry to nie ma się czego obawiać.
    Ps. Była to maja pierwsza większa wycieczka po słowackiej stronie i trochę zdziwił mnie stan szlaków w porównaniu do polskiej części. Szczególnie w wyższych partiach szlaki są w złym stanie - pełno porozrzucanych i obsypujących się kamieni i trzeba bardzo uważać, żeby na nich nie "pojechać".
    Cytat Zamieszczone przez alnico Zobacz posta
    Jedyną trasą jaką odbyłem, spełniająca powyższe warunki to niebieski szlak na Sławkowski. Trasa łatwa ale w przypadku mgły nietrudno o utratę orientacji i zejście ze szlaku. Widoki u szczytu imponujące, po drodze szału nie ma.
    Jeśli byśmy się nie upierali przy Starym Smokowcu mógłbym doradzić coś więcej
    Dziękuję Kolegom za porady.
    Stary Smokovec przegrał z Strbskim Plesom, gdzie z kolei trasa Strbskie -> Bystra Lavka -> Strbskie przepadła na rzecz trasy Strbskie -> Koprovsky Stit -> Strbskie. Mój brat i ja byliśmy za tą pierwszą, ale bratowa przestraszyła się wykrzykników na mapie i powiedziała: "nie chcę żadnych łańcuchów!!!". No i wyszło na to, że z bratem jesteśmy w mniejszości jak chodzi o wybór trasy .
    Kulbit, faktycznie stan szlaków jest miejscami nieciekawy - dla ludzi nie mających wprawy w chodzeniu po kamienistych szlakach lub w nieodpowiednim obuwiu to może być niezbyt bezpieczne.
    Mężczyzna bez kobiety jest jak samuraj bez pana.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.