Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 95

Wątek: Filmy Muzykanta

  1. #11
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria

    Odp: Filmy Muzykanta

    Cytat Zamieszczone przez Janko Muzykant Zobacz posta
    Ale czy ktoś gdzieś napisał, że nie umie? Zawsze musisz odpowiadać na niezadane pytania?
    Czytaj do konca co napisalem...
    Nie spodobal mi sie sakrastyczny wpis kolezanki, to w identycznym tonie odpowiedzialem...


    pozdro

    ---------- Post dodany o 18:49 ---------- Poprzedni post był o 18:48 ----------

    Cytat Zamieszczone przez realnasty Zobacz posta
    Ależ tu nie było cienia sakrazmu Cieszę się po prostu
    Ja to inaczej odebralem...


    pozdro
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  2. #12
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    2.223
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria

    Odp: Filmy Muzykanta

    Cytat Zamieszczone przez nyny Zobacz posta
    Nie spodobal mi sie sakrastyczny wpis kolezanki, to w identycznym tonie odpowiedzialem...
    No i jak widać tylko Tobie się tak wydaje.
    Tak przy okazji tego klipu - tak, to jest 5DIII - bardzo przyzwoita kamera, używam czasem. Tylko kilka razy droższa. Droższa także od Blackmagicka, przy którym jakikolwiek filmujący sprzęt bez rawów nie ma sensu.
    Wśród Canonów jedynie 5DIII i nowe jedynki dają taką jakość, niższym modelom daleko do tego.

  3. #13
    | OlyJedi Awatar wulf
    Dołączył
    Apr 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    647
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria

    Odp: Filmy Muzykanta

    Wiatr nie poruszał takim lekkim zestawem na statywie? Jakoś specjalnie obciążałeś, żeby nie drgało przy takiej wielkiej ogniskowej?
    bezbagnetowiec z mianowania

  4. #14
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    2.223
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria

    Odp: Filmy Muzykanta

    Cytat Zamieszczone przez wulf Zobacz posta
    Wiatr nie poruszał takim lekkim zestawem na statywie? Jakoś specjalnie obciążałeś, żeby nie drgało przy takiej wielkiej ogniskowej?
    Oj, poruszał. Nie chciało mi się gonić z ciężkim, toteż nie raz musiałem kombinować. Na szczęście przy eq.600mm można kadrować z samej ziemi bez różnic w kadrze, a tam jest stabilniej.

  5. #15
    Awatar krisder
    Dołączył
    Dec 2008
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    196
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria

    Odp: Filmy Muzykanta

    Nie jest tajemnicą jakim programem montujesz film? Może znasz jakiś darmowy prosty program do filmów? W końcu i ja po roku potestuję swoją E-5 a przynajmniej by wypadało jeżeli już taka funkcja występuje.
    Na Twoim filmie mignęła mi sylwetka legendarnego i dawno nie widzianego kombajnu marki Vistula i to nie zardzewiałego stojącego w pokrzywach ale pracującego na polu.
    E-5+HLD-4, E-520,ZD 12-60, ZD-14-54, , ZD-35 macro,Sigma 50-500 f/4-6,3 EX DG HSM, FL-35R

  6. #16
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    2.223
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria

    Odp: Filmy Muzykanta

    Cytat Zamieszczone przez krisder Zobacz posta
    Nie jest tajemnicą jakim programem montujesz film? Może znasz jakiś darmowy prosty program do filmów?
    Używam dość egzotycznego dziś już Editstudio, programu z tradycjami kilkunastoletnimi. Starsze wersje można znaleźć darmo z gazetkami komputerowymi (łącznie z piątką), szóstka kosztuje 50 dolców. Program ma dość ascetyczny interfejs, ale żadnych ograniczeń co do ilości i rodzaju ścieżek. Robię nim także animacje graficzne. Czy warto w niego wchodzić... 13 lat temu, gdy składałem swój pierwszy film wersją chyba drugą, do pecetów wiele nie było oprogramowania do montażu o takich możliwościach. Dziś jest tego mnóstwo i warto poczytać coś o tym, żeby wybrać najbardziej trafiony edytor do własnych potrzeb. Ten mój program jest niestety słabo rozwijany - został sprzedany i jak widzę, od roku nic nowego.
    Cytat Zamieszczone przez krisder Zobacz posta
    Na Twoim filmie mignęła mi sylwetka legendarnego i dawno nie widzianego kombajnu marki Vistula i to nie zardzewiałego stojącego w pokrzywach ale pracującego na polu.
    Oj, można tu jeszcze znaleźć dużo takich wynalazków. Traktorki samoróbki nadal powszechnie pomykają po beskidach...

  7. #17
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    2.223
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria

    Odp: Filmy Muzykanta

    Zapraszam dla odmiany w bardzo trudne warunki, czyli w ciemność. Backstage nocnej sesji foto na terenie opuszczonego szpitala "Stalownik" w Bielsku-Białej, promujący zestaw przenośnych lamp błyskowych Genesis LITE Reporter:

    I tu muszę wykazać się wazeliną: ujęcia robiliśmy Penem oraz Canonem 5DII. W całym filmie wykorzystałem dwa klipy z Canona, ponieważ wyglądały marnie. EPM2 dzielnie pracował z 1600ISO. Zielonkawy zafarb całego filmu to świadome działanie.
    Film został zmontowany w Editstudio, w którym także montowałem grafikę na początku. Jeśli kogoś interesuje, źródło dźwięków muzycznych to Roland RD700SX z kartą instrumentów klasycznych (także we wcześniejszym klipie).

  8. #18
    | OlyJedi Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    Kielcach
    Posty
    5.013
    Siła reputacji
    105
    Moja galeria

    Odp: Filmy Muzykanta

    Cytat Zamieszczone przez Janko Muzykant Zobacz posta
    I tu muszę wykazać się
    Skoro już przyznałeś się, że jesteś czarodziejem to czekamy na pierwsze filmy z BMD, najlepiej z małym komentarzem jak to ugryźć bez Ziona.
    Tak, słuchaj mój też to ma.
    Cholera pojechałam specjalnie do nich w sobotę, gdzie tam nawet nie zszedł na dół przywitać się z babką, tylko
    cały dzień Plejstejszyn.

  9. #19
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    2.223
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria

    Odp: Filmy Muzykanta

    Trzymajcie kciuki za pogodę w weekend, to pokręcę coś w końcu w Tatrach

  10. #20
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar droplet
    Dołączył
    Nov 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.359
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria

    Odp: Filmy Muzykanta

    Cytat Zamieszczone przez Janko Muzykant Zobacz posta
    Trzymajcie kciuki za pogodę w weekend, to pokręcę coś w końcu w Tatrach
    hmm, za jaką pogodę mamy trzymać kciuki? Zawsze twierdziłeś, że im gorsza pogoda w górach tym ciekawsze zdjęcia.

Podobne wątki

  1. Zdjęcia Muzykanta
    By Janko Muzykant in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 615
    Ostatni post / autor: 19.03.17, 23:32
  2. Panoramiczne filmy
    By RadioErewan in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 4.03.09, 17:41
  3. Filmy w SP 510 UZ
    By sonya in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17.05.08, 23:11
  4. SP-570 a filmy
    By PitD in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 8.05.08, 00:29

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.