Strona 164 z 164 PierwszyPierwszy ... 64114154162163164
Pokaż wyniki od 1.631 do 1.634 z 1634

Wątek: Olympus OMD E-M1

  1. #1631
    | OlyJedi Awatar Hrr
    Dołączył
    May 2009
    Mieszka w
    Las Palmas
    Posty
    812
    Siła reputacji
    78
    Moja galeria
    viruuss

    Ze szkłami m4/3 ostrzy po kontraście, a z dużymi 4/3 po fazie. Przy AF-C wspomaga się fazą (z małymi szkłami).

    Jeśli nie masz jakichś szkieł z dużego 4/3 których koniecznie chcesz używać to chyba nie ma sensu na siłę em-1 kupować. Nie wiem jak one cenowo wypadają, ale em-5v2 ma lepsze filmy, hi res i pewnie jeszcze jakieś bajery. Em-1 za to da lepszą ergonomię.


    Korolian

    Właśnie o czymś takim mówię. Zdjęcie poruszone o parę pixeli.

    Podobno najbardziej jest to widoczne w em-1 i ep-5 (ta sama migawka)

    W em-5 nigdy czegoś takiego nie zaobserwowałem, a 95% zdjęć podwodnych wykonuję w tym przedziale czasów migawki.
    Pozdrawiam

    Zapraszam na Instagrama

  2. #1632
    | OlyJedi Awatar Hrr
    Dołączył
    May 2009
    Mieszka w
    Las Palmas
    Posty
    812
    Siła reputacji
    78
    Moja galeria
    Jeżeli kogoś jeszcze gnębił problem Shutter Shock'a to z radością informuje, iż funkcja Antishock 0s rozwiązuje kłopot w całości. Mam to włączone na stałe i zapomniałem o całej sytuacji.
    Pozdrawiam

    Zapraszam na Instagrama

  3. #1633

    Dołączył
    Feb 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Czy ktoś się orientuje ile kosztuje naprawa, bądź wymiana migawki? Moja po 60k pada już od jakiegoś czasu.

  4. #1634
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Muminek
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    4.025
    Siła reputacji
    330
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez PiXeL91 Zobacz posta
    Czy ktoś się orientuje ile kosztuje naprawa, bądź wymiana migawki? Moja po 60k pada już od jakiegoś czasu.
    @PiXeL91 Naprawiałem aparat w Serwis Olympus w drugiej połowie zeszłego roku, poniżej cytat z serwisu :

    "...Koszty naprawy wszystkich produktów marki Olympus są w naszym serwisie stałe i zryczałtowane dla konkretnego modelu sprzętu.

    Przesłany przeze mnie kosztorys obejmuje:
    - usunięcie wszystkich usterek z przesłanego do nas sprzętu i przywrócenie sprzętu do jego pełnego działania
    - wystawienie na sprzęt 6-miesięcznej gwarancji producenta
    - czyszczenie oraz aktualizację oprogramowania do jego najnowszej wersji (tam gdzie jest to możliwe)
    - transport w obydwie strony (do i z serwisu) oraz podatek..."

    Naprawa kosztowała 765 złotych.
    Pozdrawiam
    E-M1, E-3, E-30, TG-2, Stylus XZ-2, E-PL2, C-2100 UZ, ZD 8, ZD 7-14, ZD 14-54 II, 12-60 SWD, 50-200 SWD, 35 ED Macro, 50 ED Macro, ED 90-250, EC-20, EC-14, EX-25, FL-50 R, FS-SRF-11, Sigma 150 HSM

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.