Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71

Wątek: Zamiana PENa na XZ... doradźcie proszę

  1. #21
    | OlyJedi Awatar banc
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.470
    Siła reputacji
    43
    Moja galeria

    Odp: Zamiana PENa na XZ... doradźcie proszę

    Cytat Zamieszczone przez agajan3 Zobacz posta
    normalnie jestem przerażona jak te ceny lecą w dół...

    ---------- Post dodany o 22:17 ---------- Poprzedni post był o 22:12 ----------



    to jednak dopytam jeszcze - dobry aparat w komórce - skonczyła mi się umowa i w sumie może mogłabym wziąść nowy telefon, jesli DUK da dobrą ofertę...
    jakis smartfon, Nokia Lumia albo Sony Xperia - orientujecie się czy któryś model ma dobry aparat ? tylko nie ten z najwyższej półki.
    Chyba musisz zdefiniować pojęcie dobry.
    Mogę się tylko wypowiedzieć o Noki Lumnia 620 i Xperia L. Nie mają.
    Ale ja to generalnie używam aparatu w telefonie do cykania zdjęć typu ogłoszenie na drzwiach, wnętrze komputera (żeby nie trzeba było ślęczeć), ewentualnie coś w środku dnia na ulicy, żeby pokazać sytuację, produkt.

  2. #22
    | OlyJedi Awatar Ziootek1971
    Dołączył
    Nov 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    462
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria

    Odp: Zamiana PENa na XZ... doradźcie proszę

    Cytat Zamieszczone przez banc Zobacz posta
    Chyba musisz zdefiniować pojęcie dobry.
    Mogę się tylko wypowiedzieć o Noki Lumnia 620 i Xperia L. Nie mają.
    Ale ja to generalnie używam aparatu w telefonie do cykania zdjęć typu ogłoszenie na drzwiach, wnętrze komputera (żeby nie trzeba było ślęczeć), ewentualnie coś w środku dnia na ulicy, żeby pokazać sytuację, produkt.
    Do niczego innego - moim zdaniem - aparat w komórce się nie nadaje.
    Ziootek
    E-30; E-P3; mZD 14-42; "dekielek" 15 mm; ZD 14-54; ZD 9-18; ZD 40-150; Sigma 24; Metz 48-AF1

  3. #23
    | OlyJedi Awatar realnasty
    Dołączył
    Jun 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    1.661
    Siła reputacji
    59
    Moja galeria

    Odp: Zamiana PENa na XZ... doradźcie proszę

    Cytat Zamieszczone przez agajan3 Zobacz posta
    normalnie jestem przerażona jak te ceny lecą w dół...
    Na Forum właśnie ktos wystawia taki zestaw jak Twój, tylko na gwarancji i z dodatkami za 1500 zł, także może nie będzie tak źle..

    Cytat Zamieszczone przez agajan3 Zobacz posta
    to jednak dopytam jeszcze - dobry aparat w komórce - skonczyła mi się umowa i w sumie może mogłabym wziąść nowy telefon, jesli DUK da dobrą ofertę...
    jakis smartfon, Nokia Lumia albo Sony Xperia - orientujecie się czy któryś model ma dobry aparat ? tylko nie ten z najwyższej półki.
    Jeśli chodzi o smartfony, to coś więcej niż kamerki do proktologii mają tylko topowe modele. Ale nawet te high-endowe dają jakość, która w konfrontacji z bezlusterkowcem może okazać się cokolwiek rozczarowujaca... Rozumiem, że nie chcesz mieć kosztownego, zaawansowanego urządzenia, którego potencjału nie wykorzystujesz, ale jeśli posmakowałaś już lepszej jakości zdjęć, to pstryki ze zwykłego kompakta, nie mówiąc już o smartfonie mogą być mało satysfakcjonujące. Może spróbuj jednak sprzedać posiadany zestaw i upolować używanego xz-2.
    mikrusek i trochę szkiełek
    Zapraszam do mojego wątku i na Flickr.

  4. #24
    | OlyJedi Awatar petreq
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    Chrzanów
    Posty
    4.046
    Siła reputacji
    206
    Moja galeria

    Odp: Zamiana PENa na XZ... doradźcie proszę

    Nie kombinuj... Jeżeli budżet Cię ciśnie, kup uźywanego XZ-1. Ja tak owego nabyłem, naprawdę na stosunkowo niewieką kwotę (na gwarancji, sensownymi dodatkami). XZ-1-ka naprawdę jest fajnym sprzętem i obrazek też daje dobry.

  5. #25
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    217
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria

    Odp: Zamiana PENa na XZ... doradźcie proszę

    Cytat Zamieszczone przez realnasty Zobacz posta
    Na Forum właśnie ktos wystawia taki zestaw jak Twój, tylko na gwarancji i z dodatkami za 1500 zł, także może nie będzie tak źle
    Szkoda, że nie wystawił w cenie 2000, byłoby jeszcze lepiej

  6. #26
    | OlyJedi Awatar kris12
    Dołączył
    Feb 2013
    Mieszka w
    KRAKÓW
    Posty
    832
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria

    Odp: Zamiana PENa na XZ... doradźcie proszę

    Cytat Zamieszczone przez themoth Zobacz posta
    drugi obiektyw - to już wiele zmienia

    tak czy inaczej - nie sprzedasz e-pl3 z podstawowym kitem 14-42 za 900pln (Bodzio był ostatnim któremu się to udało)

    ja mam e-pl3, 7-miesiecznego, gdybym dostał za niego 850pln sprzedaję od razu.
    a co taraz byś kupił ? z jednej strony jestem zadowolony z tego aparatu i myślę że jeszcze go do końca nie poznałem, a z drugiej ten bieg do przodu z technologią , kolejnymi numerkami . ciężka sprawa
    pl3 + Panasonic 14-42 II

  7. #27
    | OlyJedi Awatar agajan3
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    lubelskie
    Posty
    93
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Odp: Zamiana PENa na XZ... doradźcie proszę

    Cytat Zamieszczone przez banc Zobacz posta
    Chyba musisz zdefiniować pojęcie dobry.
    Mogę się tylko wypowiedzieć o Noki Lumnia 620 i Xperia L. Nie mają.
    Ale ja to generalnie używam aparatu w telefonie do cykania zdjęć typu ogłoszenie na drzwiach, wnętrze komputera (żeby nie trzeba było ślęczeć), ewentualnie coś w środku dnia na ulicy, żeby pokazać sytuację, produkt.
    dzieki za opinię - tak i mi się dotąd wydawało właśnie - to w takim razie odpada.

    ---------- Post dodany o 10:30 ---------- Poprzedni post był o 10:28 ----------

    Cytat Zamieszczone przez petreq Zobacz posta
    Nie kombinuj... Jeżeli budżet Cię ciśnie, kup uźywanego XZ-1. Ja tak owego nabyłem, naprawdę na stosunkowo niewieką kwotę (na gwarancji, sensownymi dodatkami). XZ-1-ka naprawdę jest fajnym sprzętem i obrazek też daje dobry.
    dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów będę miała możliwość przetestowania XZ-1

    ---------- Post dodany o 11:08 ---------- Poprzedni post był o 10:30 ----------

    Cytat Zamieszczone przez realnasty Zobacz posta

    Jeśli chodzi o smartfony, to coś więcej niż kamerki do proktologii mają tylko topowe modele. Ale nawet te high-endowe dają jakość, która w konfrontacji z bezlusterkowcem może okazać się cokolwiek rozczarowujaca... Rozumiem, że nie chcesz mieć kosztownego, zaawansowanego urządzenia, którego potencjału nie wykorzystujesz, ale jeśli posmakowałaś już lepszej jakości zdjęć, to pstryki ze zwykłego kompakta, nie mówiąc już o smartfonie mogą być mało satysfakcjonujące...
    tego rozczarowania się własnie obawiam...
    a czy odczuję różnicę po zamianie na xz-2 ?
    jak przypuszczam nie będzie taki szybki.

  8. #28
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    217
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria

    Odp: Zamiana PENa na XZ... doradźcie proszę

    Niestety, szybkość xz1 w porównaniu z e-pl 3 to dwie różne bajki. Pytanie, czy będzie Ci to niezbędne.

  9. #29
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar easy_rider
    Dołączył
    Jan 2012
    Mieszka w
    Rybnik
    Posty
    1.193
    Siła reputacji
    106
    Moja galeria

    Odp: Zamiana PENa na XZ... doradźcie proszę

    Jakość zdjęć na wysokim ISO z aparatów XZ1 i XZ2 dzieli przepaść...
    Gdy ktoś kupuje małego kompakta to raczej nie po to, by do niego wielgachną lampę podpinać - więc duża czułość może się przydać.
    Ja bym sobie modelem XZ1 głowy nie zwracał

  10. #30
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar adambieg
    Dołączył
    Aug 2011
    Mieszka w
    Miasto nad Brdą
    Posty
    2.812
    Siła reputacji
    108
    Moja galeria

    Odp: Zamiana PENa na XZ... doradźcie proszę

    Cytat Zamieszczone przez jurekg Zobacz posta
    Niestety, szybkość xz1 w porównaniu z e-pl 3 to dwie różne bajki. Pytanie, czy będzie Ci to niezbędne.
    Ale już obrazek z XZ-2 i E-PL3 jest porównywalny. Ten drugi będzie tylko troszkę lepszy a w XZ-2 mamy z zestawie bardzo dobre, jasne szkiełko. Mam nadzieję, że wzorem Nikona P7800, XZ-3 będzie miał wbudowany EVF.

Podobne wątki

  1. doradźcie dużą torbę na 2 lustra
    By lessie in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 7.08.08, 13:32
  2. Jaki aparat wybrać? Doradźcie ;)
    By anora in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 13.06.08, 18:15
  3. doradzcie w zakupie - FE 350WIDE- MJU 840
    By crossmen in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 3.04.08, 21:42
  4. e-300 zamiana ? na e-1
    By sqidrafal in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 17.10.06, 15:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.