Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 84

Wątek: Zakup OMD w FJ ciekawy przypadek

  1. #11
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria

    Odp: Zakup OMD w FJ ciekawy przypadek

    Cytat Zamieszczone przez thedoc Zobacz posta
    Koledzy sobie jak zawsze robją jaja, a problem jest poważny, bo Fotomaniac mógł w duże g... wdepnąć i problem gotowy. Zawsze mnie dziwi taka beztroska sprzedawców. Kiedyś zaszalałem i kupiłem wysyłkowo z B&H Cammera New York obiektyw 35L. Oczywiście zapłaciłem słono za wysyłkę i cło ale i tak wyszedłem na swoje (kurs USD/PLN był na mocno innym poziomie niż obecnie), w każdym razie dostałem obiektyw po 5 dniach, oczywiście idealny. A tu proszę, rodzimy FJ i taki zong. Współczuje!
    P.S. OM-D jest cool
    Koledzy zawsze robią sobie jaja jak nie mają o czym pisać a pospamować dla licznika warto...
    Po prostu zarządałbym godziwego upustu lub wydania fabrycznie nowego aparatu, bo zapłaciłeś za nowy wg. opis oferty. Lub zwrotu kasy i poszukałbym innego kontrahenta. A tak swoją drogą to nie mogłeś zakupić w programie?
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  2. #12
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria

    Odp: Zakup OMD w FJ ciekawy przypadek

    a może arcypoważni koledzy nie złapali, że Ci mniej poważni żartują nie z kłopotów Fotomaniaca, ale z ostatniego zdania:
    Cytat Zamieszczone przez Fotomaniac Zobacz posta
    A może to znak, by nie kupować OMD, tylko Fuji'ka E-X1?
    które to również było napisane w żartobliwym tonie (przynajmniej ja to tak odebrałem)?

  3. #13
    | OlyJedi Awatar bobdylan
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    288
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria

    Odp: Zakup OMD w FJ ciekawy przypadek

    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Koledzy zawsze robią sobie jaja jak nie mają o czym pisać a pospamować dla licznika warto...
    Po prostu zarządałbym godziwego upustu lub wydania fabrycznie nowego aparatu, bo zapłaciłeś za nowy wg. opis oferty. Lub zwrotu kasy i poszukałbym innego kontrahenta. A tak swoją drogą to nie mogłeś zakupić w programie?
    Też zastanawiało mnie dlaczego kolega wybrał FJ skoro ma dostęp do OJ.

  4. #14
    Jd
    Gość

    Odp: Zakup OMD w FJ ciekawy przypadek

    Cytat Zamieszczone przez bobdylan Zobacz posta
    Też zastanawiało mnie dlaczego kolega wybrał FJ skoro ma dostęp do OJ.
    Poczytaj dokładnie pierwszy post i masz odpowiedż.

  5. #15
    | OlyJedi Awatar Fotomaniac
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Lublin i Świat
    Posty
    111
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria

    Odp: Zakup OMD w FJ ciekawy przypadek

    P.S. OM-D jest cool [/QUOTE]

    Wiem że jest cool, bo to będzie mój drugi OM-D poprzednik dzielnie służył mi ponad rok.

    FJ zapewnił mnie dziś, że za 2-3 dni będzie do odbioru dziewiczy i będą przeprosiny. Że są zdumieni całą sprawą, winę zwalają na magazyn.

    Czekamy.....

    ---------- Post dodany o 11:04 ---------- Poprzedni post był o 11:03 ----------

    Cytat Zamieszczone przez szafir51 Zobacz posta
    a może arcypoważni koledzy nie złapali, że Ci mniej poważni żartują nie z kłopotów Fotomaniaca, ale z ostatniego zdania:


    które to również było napisane w żartobliwym tonie (przynajmniej ja to tak odebrałem)?
    Ja się na nikogo ani na siebie się nie gniewam, ale jak trzeba to komuś dowalę

    ---------- Post dodany o 11:05 ---------- Poprzedni post był o 11:04 ----------

    Cytat Zamieszczone przez bobdylan Zobacz posta
    Też zastanawiało mnie dlaczego kolega wybrał FJ skoro ma dostęp do OJ.


    W chwili złożenia zamówienia w FJ cena wynosiła 3988,- więc sporo mniej niż OJ, taką cenę mieli przez zaledwie 2-3 dni.

    ---------- Post dodany o 11:18 ---------- Poprzedni post był o 11:05 ----------

    Cytat Zamieszczone przez POLM Zobacz posta
    A może to znak by poczekać do września - z okazji wejścia nowego modelu może pojawi się jakaś promocja na e-m5?

    ---------- Post dodany o 07:57 ---------- Poprzedni post był o 07:56 ----------

    Swoja droga SA inne sklepy bardziej wiarygodne od FJ gdzie można go kupić poniżej 4000

    POLM jaki sklep masz na myśli?
    Ostatnio edytowane przez Fotomaniac ; 30.08.13 o 13:17
    foto, watches, MB, jazz & more

  6. #16
    | OlyJedi Awatar POLM
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Okolice Wrocławia
    Posty
    911
    Siła reputacji
    38
    Moja galeria

    Odp: Zakup OMD w FJ ciekawy przypadek

    Właśnie sprawdzałem - wersji za 3990 już brak ale jest :
    http://notopstryk.pl/foto-bezlusterkowce-olympus-om-d-e-m5-+-12-50-mm-czarny-+-16gb-extreme-pro-o_l_89_3998.html
    a
    karta warta 180zł Pewnie można się dogadać bez karty.
    Gdzieś jeszcze widziałem ale nie pamiętam już gdzie - ten sklep znam bo robię tam czasem zakupy (jest we Wrocławiu)

    ---------- Post dodany o 13:30 ---------- Poprzedni post był o 13:25 ----------

    Swoją drogą to w OJ zrobiło się drogo ;-(
    OM-D E-M5 (Black) + parę stałek

  7. #17
    | OlyJedi Awatar Fotomaniac
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Lublin i Świat
    Posty
    111
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria

    Odp: Zakup OMD w FJ ciekawy przypadek

    Cytat Zamieszczone przez POLM Zobacz posta
    Właśnie sprawdzałem - wersji za 3990 już brak ale jest :
    http://notopstryk.pl/foto-bezlusterkowce-olympus-om-d-e-m5-+-12-50-mm-czarny-+-16gb-extreme-pro-o_l_89_3998.html
    a
    karta warta 180zł Pewnie można się dogadać bez karty.
    Gdzieś jeszcze widziałem ale nie pamiętam już gdzie - ten sklep znam bo robię tam czasem zakupy (jest we Wrocławiu)

    ---------- Post dodany o 13:30 ---------- Poprzedni post był o 13:25 ----------

    Swoją drogą to w OJ zrobiło się drogo ;-(

    Dzięki, czekam na reakcję FJ, procedura wdrożona
    foto, watches, MB, jazz & more

  8. #18
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: Zakup OMD w FJ ciekawy przypadek

    Wlasnie siedze se u znajomego w sklepie.Powiedzial tak:Gdyby to bylo w moim sklepie z moim pracownikiem to klijent dostaje nowy produkt w cenie uzywanego i butelke dobrego koniaku na zapomnienie takiej sytuacji.

  9. #19
    | OlyJedi Awatar realnasty
    Dołączył
    Jun 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    1.661
    Siła reputacji
    59
    Moja galeria

    Odp: Zakup OMD w FJ ciekawy przypadek

    Nie wiemy jeszcze, jak sytuacja zostanie rozwiazana ze strony FJ, ale zachowania, jakie opisujesz, spodziewałałabym się raczej po małych sklepach, które walczą o klienta, a nie po sieciówce o ogólnopolskim zasięgu, jakim jest FJ. Niestety... Chociaż tam u Was, w cywilizowanym świecie, może być inaczej.
    mikrusek i trochę szkiełek
    Zapraszam do mojego wątku i na Flickr.

  10. #20
    | OlyJedi Awatar Fotomaniac
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Lublin i Świat
    Posty
    111
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria

    Odp: Zakup OMD w FJ ciekawy przypadek

    Cytat Zamieszczone przez realnasty Zobacz posta
    Nie wiemy jeszcze, jak sytuacja zostanie rozwiazana ze strony FJ, ale zachowania, jakie opisujesz, spodziewałałabym się raczej po małych sklepach, które walczą o klienta, a nie po sieciówce o ogólnopolskim zasięgu, jakim jest FJ. Niestety... Chociaż tam u Was, w cywilizowanym świecie, może być inaczej.
    Miejscowy sklep jest ok, chłopaki starają się jak mogą, nie mam do nich pretensji, fakt że mogli przed telefonem do klienta sprzęt sprawdzić .Ach ta rutyna ......
    Zapewniali mnie, że do tej pory nie zdarzyła się u nich taka sytuacja.
    Tu nie zadziałały procedury wewnętrzne FJ, w dzisiejszych czasach sprzęt rzadko jest od ręki w internetowych sklepach, są u importera , hurtownika, czy innego dostawcy. Sprzęt "gdzieś" był, więc mogli przyjąć zamówienie, a kontrahent podesłał im bubla
    foto, watches, MB, jazz & more

Podobne wątki

  1. ciekawy blog
    By macieknr1 in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12.04.11, 21:01
  2. Ciekawy wynalazek
    By kojot3.0 in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26.03.09, 18:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.