Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 71

Wątek: Morawy 2013 - mini zlot pijacko fotograficzny

  1. #11
    | OlyJedi Awatar waruga
    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    50 05,3 N 018 33,2 E
    Posty
    12.556
    Siła reputacji
    306
    Moja galeria

    Odp: Morawy 2013 - mini zlot pijacko fotograficzny

    Morawy jak pozostale krainy maja niesamowity klimat.Warto wybrac sie z aparatem i co najciekawsze uchwycic. Bylem kilka lat temu i przez pare dni podziwialem.
    Moja przygoda z morzem Kapitan I , II , V rejsu PBO

  2. #12
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria

    Odp: Morawy 2013 - mini zlot pijacko fotograficzny

    Bardzo mnie cieszy zainteresowanie tematem, czas więc na dalszy ciąg opowieści o Morawach.
    Cytat Zamieszczone przez Wieprz Zobacz posta
    Mam nadzieję, że Karol nie będzie mieć nic przeciwko (albo przynajmniej niewiele) gdy dorzucę czasem do wątku trochę baśni, legend, klechd i anegdotek. Jako fotograficzny prawieimpotent, zdjęciami wiele dobrego nie wniosę.
    Proszę Cię... Nic nie umniejszając wartościowym opisom, masz wiele świetnych zdjęć, jakbym nie widział, to bym nie pisał. Owszem mają pewną bolesną dla mnie cechę - ja ich nie zrobiłem, ale to nie powód żeby ich nie pokazać tutaj. Już się cieszę m.in. na te freelensowe klimaty, pozwalające zobaczyć Morawy jak po solidnej konsumpcji wytwarzanych tam trunków .
    Cytat Zamieszczone przez Wieprz Zobacz posta
    Jeśli kogoś będą ciekawić kolejne opowiastki to jeszcze coś dorzucę nie pomijając pijańskich anegdot o spektakularnych wyczynach Karola.
    Oj tam, znów skłonność do przesady...
    Wracając do zdjęć - tym razem próba pokazania morawskich pejzaży. Zdjęcia tam robią się same - obiektyw bardzo lubi skąpane w słońcu wzgórza, ruiny zamków, kościoły, kapliczki, no i wszechobecne uprawy winorośli, porządkujące na swój sposób krajobraz...

    9.


    10.


    11.


    12.


    13.


    14.


    15.


    16.


    17.
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  3. #13
    | OlyJedi Awatar Lolita
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Za siedmioma lasami...
    Posty
    4.021
    Siła reputacji
    194
    Moja galeria

    Odp: Morawy 2013 - mini zlot pijacko fotograficzny

    Ciekawie się zapowiada. Zdjęcia bardzo przyjemne. A i pogoda widać u sąsiadów lepsza była niż u nas. A co do testowania win, widać że auto fokus w Olkach działa bez zarzutu
    Lola vel Sharlotta >>Sekretarka Prezesa TWA<< <3 Pierwszy zmarzluch forumowy <3
    Nie jestem starą babcią Zlotowiczka: 7

  4. #14
    | OlyJedi Awatar witia
    Dołączył
    Feb 2006
    Mieszka w
    Zamość
    Posty
    5.396
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria

    Odp: Morawy 2013 - mini zlot pijacko fotograficzny

    Ładniutko na tych Morawach.
    Oj będę TU wpadał
    Pozdrawiam.

  5. #15
    | OlyJedi Awatar sepi19
    Dołączył
    Dec 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.787
    Siła reputacji
    115
    Moja galeria

    Odp: Morawy 2013 - mini zlot pijacko fotograficzny

    Coś Panowie selektywnie zdajecie relację z Mikulova. Nie umniejszając nic jego urodzie i walorom historyczno-turystycznym, jeszcze do niedawna był bardzo lubiany i często odwiedzany przez sąsiadów z Austrii. Z jakiego powodu? Ano z kilku: tanie kasyna, burdele i sklep bezcłowy na granicy, gdzie do dzisiaj zaopatrują się w papierosy i alkohol. Przejeżdżałem przez Mikulov średnio 2-3 razy w miesiącu i nie zaprzeczam, jest tam naprawdę pięknie. W lecie super miejscem na bazę wypadową jest kompleks turystyczny kilka kilometrów wcześniej przy samym jeziorze, nawiasem mówiąc przez środek którego prowadzi droga do Mikulova i granicy.
    Wielu nie zdaje sobie sprawy że niezależnie od modelu aparatu ich zdjęcia będą wyglądały tak samo

  6. #16
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria

    Odp: Morawy 2013 - mini zlot pijacko fotograficzny

    Cytat Zamieszczone przez sepi19 Zobacz posta
    Coś Panowie selektywnie zdajecie relację z Mikulova. Nie umniejszając nic jego urodzie i walorom historyczno-turystycznym, jeszcze do niedawna był bardzo lubiany i często odwiedzany przez sąsiadów z Austrii. Z jakiego powodu? Ano z kilku: tanie kasyna, burdele i sklep bezcłowy na granicy, gdzie do dzisiaj zaopatrują się w papierosy i alkohol.
    No i czar prysł
    The question is, who cares?

  7. #17
    | OlyJedi Awatar sepi19
    Dołączył
    Dec 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.787
    Siła reputacji
    115
    Moja galeria

    Odp: Morawy 2013 - mini zlot pijacko fotograficzny

    Upsss.... nie chciałem.
    W ramach rekompensaty, zachód albo wschód, już nie pamiętam, słońca nad jeziorem przed Mikulovem
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF5844.JPG
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	92,4 KB
ID:	91234
    Wielu nie zdaje sobie sprawy że niezależnie od modelu aparatu ich zdjęcia będą wyglądały tak samo

  8. #18
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria

    Odp: Morawy 2013 - mini zlot pijacko fotograficzny

    Cytat Zamieszczone przez ahutta Zobacz posta
    No i czar prysł
    Absolutnie siez tym nie zgadzam. Burdele są, kasyna też, sklepy bezcłowe w EU nie mają racji bytu. A budowle, zaułki, zakątki, plenery są i pozostają. I chętnie tam jeszcze wrócę nie raz.
    Ostatnio edytowane przez apz ; 18.06.13 o 16:01
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  9. #19
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    7.334
    Siła reputacji
    202
    Moja galeria

    Odp: Morawy 2013 - mini zlot pijacko fotograficzny

    A Karol to tylko suche badyle, druty i zasieki. Czyli że jednak "normalne" życie też się tam toczy?

  10. #20
    | OlyJedi Awatar sepi19
    Dołączył
    Dec 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.787
    Siła reputacji
    115
    Moja galeria

    Odp: Morawy 2013 - mini zlot pijacko fotograficzny

    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Absolutnie siez tym nie zgadzam. Burdele są, kasyna też , sklepy bezcłowe w EU nie mają racji bytu. A budowle, zaułki, zakątki, plenery są i pozostają. I chętnie tam jeszcze wrócę nie raz.
    Z tym TAX FREE się zgadza, jest tam teraz normalny sklep, z tym, że bezcłówkę zastąpiło kilka supermarketów zaraz przy drodze do granicy.
    Apz, przecież napisałem, że nie chcę umniejszać walorów turystycznych tego miejsca, które sa niezaprzeczalne, chciałem tylko przedstawić pełniejszy obraz Mikulova.
    Wielu nie zdaje sobie sprawy że niezależnie od modelu aparatu ich zdjęcia będą wyglądały tak samo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.