Strona 127 z 131 PierwszyPierwszy ... 2777117125126127128129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.261 do 1.270 z 1302

Wątek: Esy- floresy, fantasmagorie w multicolorze ;)

  1. #1261

    Dołączył
    Mar 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.198
    Siła reputacji
    98
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Ale właśnie wyczytałem gdzie indziej o tym, że zdobyłeś wyróżnienie w konkursie Nature Photographer of the Year 2021 no i musiałem poinformować o tym forumowiczów a przede wszystkim złożyć ci gratulacje .
    Do gratulacji się dołączyć zdecydowanie wypada... A po obejrzeniu zdjęcia słonia szczękę musiałem na trytytkę uwiązać, bo jak mi opadła, tak do tej pory wisi...

  2. #1262

    Dołączył
    Mar 2021
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    591
    Siła reputacji
    73
    Moja galeria
    Nature Photographer of the Year 2021
    Zasłużony tytuł! Serdeczne gratulacje!

  3. #1263
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    364
    Moja galeria
    Jak najbardziej zasłużone gratulacje dołączam i ja
    A nagród fotograficznych wcześniej też już trochę było z tego co pamiętam
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  4. #1264
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.875
    Siła reputacji
    384
    Moja galeria
    Również i ode mnie gratulacje! Zasłużyłeś - sądzę że nie tylko na wyróżnienie.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  5. #1265
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    Bardzo się z wyróżnienia kolegi Lilena cieszę ale nie dziwię, gdyż prezentowane przez Niego zdjęcia na forum są najwyższych lotów i na pewno jeszcze nie raz, będą docenione przez gremium pierwszej klasy fachowców.
    pozdrawiam Wiejo

  6. #1266
    | OlyJedi Awatar Lilen
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Posty
    1.700
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    Przepraszam za dłuższe milczenie ale byłem przez dłuższy czas pozbawiony dobrego dostępu do Internetu. Postaram się w najbliższym czasie nadrobić zaległości.

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Widząc rewelacyjne zdjęcia zwierząt w konkursach na foto miesiąca wszedłem w ten wątek. I szczęka mi opadła. Widać, że kochasz Afrykę (tak sądzę). Postanowiłem przeczytać wszystko od deski do deski, już jakiś czas temu. Tylko ... ten wątek jest długi i jeszcze mi trochę zostało. Chciałem napisać coś wtedy, o całości tego co widzę. Ale właśnie wyczytałem gdzie indziej o tym, że zdobyłeś wyróżnienie w konkursie Nature Photographer of the Year 2021 https://naturephotographeroftheyear.com/ no i musiałem poinformować o tym forumowiczów a przede wszystkim złożyć ci gratulacje
    Ty to masz oko.
    Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że zdjęcia się podobają - to zawsze cieszy, nie miej niż wyróżnienia w konkursach.

    Dziękuję za wszystkie dobre słowa i gratulacje, które tu padły od pozostałych użytkowników forum. Jest mi niezmiernie miło i cieszę się, że jestem członkiem tej społeczności.

    Po części oficjalnej czas na zdjecia

    381. Trójka gepardów z grupy Tano Bora dopadła Sasebi po krótkim, ale bardzo dynamicznym pościgu. Chociaż sam pościg trwał kilka sekund to sama walka, nawet z pomocą dwóch kolejnych gepardów, trwała 7 minut zanim waleczna antylopa została powalona i uduszona. Masia Mara, Kenia

    Nazwa:  20210218_Tano_Bora_001-2.jpg
Wyświetleń: 729
Rozmiar:  1,52 MB


    382. Żmija karłowata, ta najmniejsza żmija afrykańska, za swój rewir upatrzyła sobie niewielki pustynny skrawek zachodniego wybrzeża Afryki. Jest do tego środowiska świetnie przystosowana i pomimo maskującego ubarwienia i tak woli czekać na ofiarę zakopana w piasku, dzięki czemu jest niemal zupełnie niewidoczna. Na zdjęciu jest właśnie w trakcie zakopywania, które zajmuje jej najwyżej kilkanaście sekund. PN Dorop, Namibia

    Nazwa:  20210908_zmija_karlowata_002.jpg
Wyświetleń: 86
Rozmiar:  1,22 MB
    Więcej moich zdjęć na tomekszpila.com lub spotkajmy się na Instagramie

  7. #1267
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.587
    Siła reputacji
    195
    Moja galeria
    381 - straszna scena, dramat, tragedia, ale jak pokazana! Gotowy materiał do płaskorzeźby w jakimś pałacu, może faraona.
    TJ

  8. #1268
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.875
    Siła reputacji
    384
    Moja galeria
    381 - kapitalna reporterka przyrodnicza. Zdjęcie bardzo brutalne, ale taka właśnie jest przyroda - gepardy muszą zabijać, bo inaczej same zgina z głodu. Poszło do fotografii miesiąca!

    382 - też bardzo dobre, ciekawe zdjęcie. Z jakiej odległości tę żmiję fotografowałeś?
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  9. #1269

    Dołączył
    Feb 2020
    Mieszka w
    UK/Białystok
    Posty
    369
    Siła reputacji
    89
    Moja galeria
    Jak zawsze piękne kadry!!!

  10. #1270
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    Przyroda ma swoje odwieczne prawa nieraz bardzo brutalne ale konieczne do istnienia gatunku. Zdjęcie zwiastuje co stanie się z antylopą a dzięki za to, że nie ma jeszcze wyrwanych kawałków ciała i cieknącej krwi. Maskowanie w piasku żmiji świetnie pokazane.
    pozdrawiam Wiejo

Podobne wątki

  1. Esy-floresy, fantasmagorie
    By aga_piet in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 22.08.08, 12:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.