Strona 124 z 131 PierwszyPierwszy ... 2474114122123124125126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.231 do 1.240 z 1302

Wątek: Esy- floresy, fantasmagorie w multicolorze ;)

  1. #1231
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    Pomimo pozornego spokoju na zdjęciu z zebrami da się wyczuć napięcie. Zdjęcie nosorożców jest odlotowe.
    pozdrawiam Wiejo

  2. #1232
    | OlyJedi Awatar Lilen
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Posty
    1.700
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    Dziękuję ponownie za komentarze i odwiedziny.

    Cytat Zamieszczone przez cobra Zobacz posta
    Bardzo blisko te nosorożce. Zdjęcie z samochodu?
    Tak, podeszły bardzo blisko do naszego samochodu

    363. Pozostałość po akacji, która uschła ponad 600 lat temu, kiedy to otaczające dolinę wydmy odcięły dopływ wody. Obecnie, wyschnięte białe solnisko, z którego sterczą kikuty drzew, otaczają wysokie na kilkaset metrów pomarańczowe wydmy. Całość tworzy niesamowity i nierealny widok.Deadvlei, Namibia

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20210907_Martwe_drzewo_001.jpg
Wyświetleń:	141
Rozmiar:	464,6 KB
ID:	239794

    364. Zebry kojarzą się raczej z otwartymi, trawiastymi równinami. Kiedy jednak przychodzi okres, w którym młode zebry przychodzą na świat, wielkie stada zebr kierują się w stronę okolicy jeziora Ndutu w Tanzanii. Ten czas przypada w lutym, kiedy to okolica się zazielenia a porastające wokół jeziora zarośla pozwalają łatwiej się ukryć przed drapieżnikami.
    Rejon Ndutu, Tanzania

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20210205_Gleboko_w_buszu_001.jpg
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	856,3 KB
ID:	239795
    Więcej moich zdjęć na tomekszpila.com lub spotkajmy się na Instagramie

  3. #1233

    Dołączył
    Feb 2020
    Mieszka w
    UK/Białystok
    Posty
    369
    Siła reputacji
    89
    Moja galeria
    Jak zawsze wspaniałe kadry
    Ostatnio edytowane przez Camilo ; 16.12.21 o 20:30

  4. #1234
    | OlyJedi Awatar Lilen
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Posty
    1.700
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    Dzięki za komentarz

    365. Lipiec w Botswanie to miesiąc zimowy, co oznacza zimne noce i poranki - termometry wskazują wtedy zaledwie kilka kresek powyżej zera. Surykatki, po nocy w chłodnych norach, stają na dwóch nogach by lepiej wykorzystać promienie niskiego, porannego słońca.

    Nazwa:  20210705_grupowe_001.jpg
Wyświetleń: 114
Rozmiar:  704,9 KB


    366. Lepiej nie bawić się w chowanego razem ze żmiją karłowatą. Nie dość, że jest naprawdę niewielka to jeszcze potrafi zakopać się tak, że wystają jej tylko same oczy. Trudno znaleźć takiego przeciwnika, ale najlepiej nie szukać i omijać ją z daleka…

    Nazwa:  20210908_misztr_chowanego_001.jpg
Wyświetleń: 117
Rozmiar:  1,97 MB
    Więcej moich zdjęć na tomekszpila.com lub spotkajmy się na Instagramie

  5. #1235

    Dołączył
    Mar 2021
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    591
    Siła reputacji
    73
    Moja galeria
    Oczy żmii niesamowite!!!

  6. #1236
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Przyznam, że najpierw zobaczyłem dolne, dopiero po chwili górne.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  7. #1237

    Dołączył
    Mar 2021
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    591
    Siła reputacji
    73
    Moja galeria
    Ja początkowo nie przeczytałem komentarza i myślałem, że tozdjęcie piaseku (też ładne)

  8. #1238
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.883
    Siła reputacji
    384
    Moja galeria
    żmija faktycznie niesamowicie zamaskowana. A piękne grupowe zdjęcie surokatek - wydaje mi się, że już je kiedyś pokazywałeś. Ale - jeśli nawet już było to niewątpliwie zasługuje na przypomnienie.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  9. #1239
    | OlyJedi Awatar Lilen
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Posty
    1.700
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    Fajnie, że zaglądacie - Dziękuję!

    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    żmija faktycznie niesamowicie zamaskowana. A piękne grupowe zdjęcie surokatek - wydaje mi się, że już je kiedyś pokazywałeś. Ale - jeśli nawet już było to niewątpliwie zasługuje na przypomnienie.
    Dziękuję. Podobny kadr z surykatkami faktycznie już tutaj publikowałem. Ten jest nie co inny, jest na nim o jedną więcej modelek niż na poprzednim

    367. Bycie w paszczy lwicy to przeważnie mało przyjemna sprawa, no chyba, że jesteś kilkutygodniowym lwim kociakiem - wtedy jest to wyraz troski i czułości. Kiedy lwica spodziewa się porodu to oddala się od stada i szuka gęstych krzaków, w których może się schować. W ten sposób zapewnia bezpieczeństwo młodziutkim kociakom, które mogłyby zostać zabite przez przewodzącego stadu samca. W takim odosobnieniu przebywają do 8 tygodni, ale już po 4 tygodniach oddalają się od matki i próbują samodzielnie eksplorować najbliższą okolicę. Lwica co bardziej odważne kociaki chwyta w pysk i ponownie chowa w krzakach.Park Narodowy Hwange, Zimbabwe

    Nazwa:  20211001_okrutna_czy_troskliwa_001.jpg
Wyświetleń: 827
Rozmiar:  1,37 MB


    368. Zebry tworzą niewielkie grupy, zwane haremami, złożone z jednego ogiera, kilku klacz i ewentualnego potomstwa. Haremy mogą się łączyć, zwłaszcza podczas migracji, tworząc duże stada składające się z kilkuset osobników. Właśnie takie duże stado zaspokaja swoje pragnienie u brzegu rzeki Boteti w Botswanie.
    (podobny kadr już był, teraz nieco inne ustawienie i postprocesing)

    Nazwa:  20210702_Pasiasta_mozaika_001.jpg
Wyświetleń: 87
Rozmiar:  1,36 MB
    Więcej moich zdjęć na tomekszpila.com lub spotkajmy się na Instagramie

  10. #1240
    | OlyJedi Awatar Lilen
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Posty
    1.700
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    369. Młody, kilkutygodniowy szczeniak Likaona, opuszcza dziarskim krokiem swoją norę, w której spędza większość czasu ze swoim licznym rodzeństwem. Licznym, bo w miocie być nawet kilkanaście szczeniaków, co jest rekordem wśród psowatych. Tak liczny miot sprawia, że tylko samica alfa może mieć młode, ponieważ dwa tak liczne mioty nie mogłyby być wykarmione przez stado.Delta Okawango, Botswana

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20210706_Szczeniaczek_001.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	654,9 KB
ID:	239914

    370. Tylko w Parku Narodowym Etosha w Namibii przy wodopojach widziałem tak liczne zgromadzenie różnych gatunków zwierząt na tak niewielkiej powierzchni. Panuje tam duży tłok bo poszczególne stada czekają w kolejce aż większe od nich zwierzęta ugaszą pragnienie. Taka sytuacja najwidoczniej nie pasowała jednemu z dziesiątek skoczników antylopich, który postanowił oddalić się od swojego stada.
    Park Narodowy Etosha, Namibia

    Nazwa:  20210915_Outsider_001.jpg
Wyświetleń: 63
Rozmiar:  710,3 KB
    Więcej moich zdjęć na tomekszpila.com lub spotkajmy się na Instagramie

Podobne wątki

  1. Esy-floresy, fantasmagorie
    By aga_piet in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 22.08.08, 12:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.