Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Co można z E-510 + ED 90-250 f/2.8

  1. #1
    | OlyJedi Awatar zibi1303
    Dołączył
    Aug 2006
    Mieszka w
    Gdynia
    Posty
    2.876
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria

    Co można z E-510 + ED 90-250 f/2.8

    Ciekawa stronę znalazłem i ciekawy komentarz.
    Zdjęcia fantastyczne, ale czy rzeczywiście E510 jest tak boleśnie" wolny jak pisze autor ? A może jest kapryśny po prostu i rozpuszczony

    Cyt:

    Musings and photos of birds and other critters, and my wild bird store, Backyard Boutique, in Gainesville, VA. Made with Olympus E510 and (usually) Zuiko 90 - 250mm 2.8. Love this lens - anxiously awaiting the new pro camera...Olympus is painfully slow getting this out.

    PS przynajmniej nie ma zastrzeżeń do obiektywu
    Stronka www
    /*...................*/
    /* ...........................*/

  2. #2
    The z00m
    Gość

    Re: Co można z E-510 + ED 90-250 f/2.8

    Cytat Zamieszczone przez zibi1303
    Ciekawa stronę znalazłem i ciekawy komentarz.
    Zdjęcia fantastyczne, ale czy rzeczywiście E510 jest tak boleśnie" wolny jak pisze autor ? A może jest kapryśny po prostu i rozpuszczony

    Cyt:

    Musings and photos of birds and other critters, and my wild bird store, Backyard Boutique, in Gainesville, VA. Made with Olympus E510 and (usually) Zuiko 90 - 250mm 2.8. Love this lens - anxiously awaiting the new pro camera...Olympus is painfully slow getting this out.

    PS przynajmniej nie ma zastrzeżeń do obiektywu
    Stronka www
    Fantastyczne!!! IMO te zdjęcia są bardzo przeciętne Co do szybkości E-510 to mimo, że jej puszki nie miałem możliwości testować jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, że AF w niej jest demonem szybkości przy tym z E-1.

  3. #3
    | OlyJedi Awatar zibi1303
    Dołączył
    Aug 2006
    Mieszka w
    Gdynia
    Posty
    2.876
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Mamy widać inny odbiór. Mnie się one bardzo podobają. IMO nie widziałem lepszych w Twojej galerii.
    Istotne jest tutaj chyba to, że mimo tego można i E510 zrobić fotki niezłe (jak dla mnie). Oczywiście bardziej wybrednych zadowoli być może dopiero E3, ale ja taki nie jestem
    /*...................*/
    /* ...........................*/

  4. #4
    | OlyJedi Awatar lech2
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    - GALICJA - Krakow
    Posty
    286
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Re: Co można z E-510 + ED 90-250 f/2.8

    Cytat Zamieszczone przez The z00m
    Co do szybkości E-510 to mimo, że jej puszki nie miałem możliwości testować jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, że AF w niej jest demonem szybkości przy tym z E-1.
    Nie jesteś w błędzie - E-510 ma
    wyraźnie sprawniejszy AF od E-1,
    mam oba zatem i możliwość oceny !
    z Poważaniem .. Leszek Tańcula .. Kraków
    http://www.lechfoto.pl/
    http://www.kki.pl/lech/ggf/

  5. #5
    The z00m
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez zibi1303
    Mamy widać inny odbiór. Mnie się one bardzo podobają. IMO nie widziałem lepszych w Twojej galerii.
    Istotne jest tutaj chyba to, że mimo tego można i E510 zrobić fotki niezłe (jak dla mnie). Oczywiście bardziej wybrednych zadowoli być może dopiero E3, ale ja taki nie jestem
    To, że w swojej ocenie nie znalazłeś lepszych zdjęć w mojej galerii nie uczyni tych z Twojego LINKu lepszymi Wiele z nich to zwyczajne gnioty. Kilka ładnych, ale "normalnych" kadrów, kilka łapanych gdzieś na "parapecie"

    Nikt nie twierdził, że za pośrednictwem E-510 nie można robić zdjęć To mimo wszystko jest aparat W mojej ocenie chorym jest konieczność podpinania pod takie szkło jak 90-250/2,8 tak przeciętnego amatorskiego korpusu jak E-510 Mam nadzieję, że chwycisz o co mi chodzi. Na chwilę obecną mamy kilka zajefajnych ZAWODOWYCH obiektywów oraz lepsze lub gorsze stricte amatorskie body.

  6. #6
    | OlyJedi Awatar zibi1303
    Dołączył
    Aug 2006
    Mieszka w
    Gdynia
    Posty
    2.876
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Stary nie mówiłem że wszystkie tam są dobre. Jest kilka bardzo dobrych i ciekawych. Chodziło mi o to, że można nim pstryknąć ptaka w ruchu. Małego ptaszka, który jest jednym z najtrudniejszych obiektów do złapania. Widzisz dla ciebie chorym jest przypinanie takiego obiektywu do tego aparatu, a dla mnie nie. Po to to jest aby korzystać. Jeśli ktoś ma albo może pożyczyć, to czemu nie... Jak widać amerykanie się nie certolą tylko robią fotki. Jak będzie nowe body to pewnie sobie kupi E3,
    /*...................*/
    /* ...........................*/

  7. #7
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar salvadhor
    Dołączył
    Aug 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    1.783
    Siła reputacji
    71
    Moja galeria
    Nie rozumiem co jest zdrożnego w podpinaniu szkieł z serii pro do e-510, czy e-500, czy e-300, czyli puszek nie oznaczonych jako 'pro' w katalogu. Przecież na szkłach nie pisze, że współpracują tylko z korpusami pro i trzeba czekać na E-3. Ktoś kupuje body, bo mu się podobają funkcje, zbiera do tego szklarnie, wychodzą inne, nowsze modele aparatów, to zmienia sobie body, a szkła mu zostają. Bo wg. powyższego rozumowania, mając E-500 powinienem używać tylko obiektywów do, góra, tysiąca złotych.

    Błędne rozumowanie.

  8. #8
    | OlyJedi Awatar olifant
    Dołączył
    Jul 2006
    Mieszka w
    Opole
    Posty
    540
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    zibi: jak dla mnie to jemu chodzi o to, że olek strasznie długo nie może wypuścić następcy E-1 a nie o to, że E-510 jest żółwiem
    .

  9. #9
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dzemski
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    3.203
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    dokładnie, czytajcie ze zrozumieniem

  10. #10
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    1.094
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Jak dla mnie to podpiecie takiego szkla nawet do body E500/E510 to troszke dziwne ze wzgleduna srodek ciezkosci. Po kilku godzinach pstrykania stwierdzisz to czas kupic jednak E1-next.
    ...był Olek jest A6000

Podobne wątki

  1. Czy można to poprawić.
    By BIKER in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 3.02.11, 02:35
  2. Czy można więcej od E-510
    By Filipek in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 7.04.09, 23:07
  3. Czy można?
    By Mata_Hari in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 7.06.06, 17:26
  4. Czy można zmieniać dpi?
    By Kwera in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 7.10.04, 18:43
  5. Czy mozna 256 do C-730 ?
    By maszu in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30.08.03, 05:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.