Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Nowe puszki Sony

  1. #1
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria

    Nowe puszki Sony

    No własnie... tak pięknie rozgadalismy się o C i N...

    Ale tam gdybanie się już skończyło... może teraz coś o sonolcie?

  2. #2
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    polska północna
    Posty
    2.514
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    dla mnie to temat od początku do końca zamknięty. nie ta technologia, nie ta jakość jakiej oczekuję od sprzętu. no, ale udział w rynku zgarnie, bo miliony posiadaczy małpek podążą za logo.

  3. #3
    | OlyJedi Awatar RobertW3D
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.347
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria

    Re: Nowe puszki Sony

    Cytat Zamieszczone przez grizz
    No własnie... tak pięknie rozgadalismy się o C i N...

    Ale tam gdybanie się już skończyło... może teraz coś o sonolcie?
    Eeee ... poczekajmy do poniedziałku Pewnie jeszcze drukują materiały marketingowe
    A po premierze Nikosia potrzebują ich dwa razy więcej co by o nich słuch nie zaginął
    Pozdrawiam, Robert
    Był sobie Olek, piękny, wielki, czarny Olek z całą kompanią braci ...
    ... a jest ... żółta łódź podwodna ....

  4. #4
    | OlyJedi Awatar RafiFB
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    51
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Popieram zdanie że Sony nie powinien zajmować się lustrzankami , tak jak np. Skoda samochodami luksusowymi. W pogoni za trendami wypuścili na rynek alfa 100 , której nikt nie kupuje. Każdy woli Olka lub coś z dwóch pozostałych. Szokiem była informacja , że właśnie z powodu promocji alfa 100 Sony zaprzestało produkcji R1 - aparatu prawie doskonałego. Kogoś kto podjął tę decyzję powinni zwolnić w trybie natychmiastowym. Mam E20 , rozglądałem się za czymś nowym od paru miesięcy. Myślałem o E300 , E500 , E400 , czasem nawet o E1... Miałem je w rękach , robiłem fotki , porównywałem. Ale jak trafiłem na R1 od razu zapomniałem o lustrzankach. Może i ma swoje wady , ale w życiu nie zamieniłbym go na lustrzankę. Zero fioletowych otoczek , fenomenalna jakość obrazu. I sensor CMOS 22x15. Zresztą poczytałem recenzje na zagranicznych portalach i okazało się , że nie tylko ja mam takie zdanie. Więc mam nadzieję , że Sony powróci do kontynuacji linii konstrukcji hybrydowych. W tym są dobrzy i tego powinni się trzymać. A lustrzanki... No to już tylko Olki.
    Nikon W oczekiwaniu na FF od Olympusa...

  5. #5
    | OlyJedi Awatar Dag
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    360
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    podoba sie czy nie, sony bedzie mialo spory udzial w rynku, 3 pozycja narazie, potem pewnie wyzej

  6. #6
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar andytown
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    790
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria
    w tej chwili olek jeszcze walczy o trzecią pozycje - pytanie jak czasowo będą miały się premiery nowego olka i nowej alfy oraz co olek pokaże na PMA 2008 - stawiam ze e-420 z IS
    Próbowałem już wielu kochanek i zawsze wracam do OLI

    www.fotochwila.pl - zdjęcia ślubne, portrety

  7. #7
    | OlyJedi Awatar Dag
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    360
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    historia pokazuje ze sony ma wieksze szanse, ale wiadomo - pilka jest okragla a bramki sa dwie


    a 420 z is byla by calkiem fajna, do tego jeszcze jakis adapter zeby mozna bylo nalesniki od pentaxa przypinac, bo ze olek zrobi cos podobnego to niewierze

  8. #8
    The z00m
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez RafiFB
    Popieram zdanie że Sony nie powinien zajmować się lustrzankami , tak jak np. Skoda samochodami luksusowymi. W pogoni za trendami wypuścili na rynek alfa 100 , której nikt nie kupuje.
    Nie wiesz co piszesz. Masz google.com więc poszukaj. Wszelkiej maści promocje swoje zrobiły. To badziewie doskonale się sprzedawało i nadal sprzedaje...

    PS. Tak na marginesie... jak już znajdziesz wyniki sprzedaży to odnieś je go Olympusa Było o tym i na naszym forum

    PS2. Miło by było mieć takiego Zeissa w swojej stajni. Panasonic z logo Leica to nie to samo.

    PS3. Cóż... zobaczymy co SONY pokaże. Mają potencjał i bez problemu łykną przykładowo Olympusa.

  9. #9
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar andytown
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    790
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria
    dokładnie w 2006 r. Sony sprzedał 230 k alf, a olek 211 k wszystkich lusterek....

    Panasłonik dorzucił 30 k lusterek

    w 2007 wygląda to lepiej bo olek ma obecnie po pierwszym półroczu ok 9% rynku z 3,8 mln lusterek sprzedanych w I pół. 2007, alfa znacznie mniej
    Próbowałem już wielu kochanek i zawsze wracam do OLI

    www.fotochwila.pl - zdjęcia ślubne, portrety

  10. #10
    The z00m
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez andytown
    dokładnie w 2006 r. Sony sprzedał 230 k alf, a olek 211 k wszystkich lusterek....

    Panasłonik dorzucił 30 k lusterek

    w 2007 wygląda to lepiej bo olek ma obecnie po pierwszym półroczu ok 9% rynku z 3,8 mln lusterek sprzedanych w I pół. 2007, alfa znacznie mniej
    He he... pisaliśmy w tym samym czasie.

Podobne wątki

  1. sony A55 i A33
    By nightelf in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 180
    Ostatni post / autor: 26.10.10, 19:17
  2. Trudna decyzja [Zmiana puszki, czy nowe szkło?]
    By SkateAndDestroy in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 29.07.10, 18:58
  3. Nowe Sony ALFA ?
    By qazy in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11.05.09, 23:27
  4. Sony A-100
    By milo in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 3.10.06, 19:10

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.