Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 212

Wątek: paparazzi (wuzet)

  1. #11
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4.770
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria

    Odp: paparazzi (wuzet)

    e tam, Olbrychskiego to można teraz w biedronce spotkać, a z angeliną to ostatnio w łóżku leżałem (ale nie mam pewności czy to nie była aby tylko angina)
    Szukam linka do "Autobana"
    ---
    "Do Zobaczenia"

  2. #12
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria

    Odp: paparazzi (wuzet)

    Nooo! zaciekawiło mnie..... Fajnie się ogląda i czyta... , jedynego którego rozpoznałem to nasz "Kmicic"
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  3. #13
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria

    Odp: paparazzi (wuzet)

    Cytat Zamieszczone przez Jan_S Zobacz posta
    e tam, Olbrychskiego to można teraz w biedronce spotkać,
    Nigdy za nim nie przepadałem a nawet go nie lubię ale z reklamą Biedronki to chyba już lekko przesadził.
    Popraw stopkę, wg regulaminu powinna mieć max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZĘ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JUŻ Z NAS OPADNIE": A gdy już z nas opadnie, łuska słów, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bóg?; "BEZ DATY": Dojrzałość przychodzi, Zawsze nazbyt późno, Kiedy już powoli, Odchodzimy w tło; "ZWIERZĘTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych głodów. HEHE UDAŁO SIĘ

  4. #14
    | OlyJedi
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    619
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

    Odp: paparazzi (wuzet)

    Fajne foty.
    Kontynuuj koniecznie!
    Pozdrawiam, Andrzej.
    E-30 | ZD 12-60 | ZD 50-200 SWD | ZD 70-300 | Sigma 105 | Falcon 8 | sporo manualnych stałek M42

  5. #15
    | OlyJedi Awatar glee
    Dołączył
    Aug 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    762
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria

    Odp: paparazzi (wuzet)

    wow to jest ta sytuacja kiedy będąc tam można nieźle sprzedać zdjęcia tu - plotkarskie portale były by w 8mym niebie
    Bodies: EM-1/HLD-7/MMF-3 + E-3/HLD-4/FL-50r
    Szkła: ZD7-14, Leica25D/1.4, ZD 14-54 I, ZD 50/EX-25, Sigma 150, Z f1.4/50, Z f5/85-250
    http://forum.olympusclub.pl/threads/79188-obraz-obrazem-za-każdym-razem

  6. #16
    | OlyJedi Awatar Fatamorgana
    Dołączył
    Dec 2011
    Mieszka w
    SILESIA
    Posty
    216
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria

    Odp: paparazzi (wuzet)

    Cytat Zamieszczone przez CzaRmaX Zobacz posta
    Nigdy za nim nie przepadałem a nawet go nie lubię ale z reklamą Biedronki to chyba już lekko przesadził.
    Przepadać nie musisz i tak szczerze to mało kogo interesują nasze lajki/dislajki aktorskie, w temacie takim jak ten, ale należy docenić klasę i dorobek aktora, a Kmicica wtedy nikt by nie zagrał tak jak on.
    Poza tym, mało który polski aktor ma szansę zagrać w zagranicznym filmie i do tego dobrze obsadzonym.
    Tam się nie bierze przeciętniaków zza granicy.


    Wuzet - fajnie jest obejrzeć tu coś, czego na co dzień nie zobaczymy. No chyba że "w filmie o filmie".
    Fajnie zdjąłeś tych dwóch w krzokach- Rewińskiego i tego drugiego.
    A sześćseta Nikkora robi wrażenie zawsze i wszędzie.
    Ostatnio edytowane przez Fatamorgana ; 3.03.13 o 19:21
    3 bazy strzelnicze, kilka dział krótszego i dalszego zasięgu, amunicja, lasery, lodówa, van i...tzw. otrzaskanie.

  7. #17
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria

    Odp: paparazzi (wuzet)

    Cytat Zamieszczone przez Fatamorgana Zobacz posta
    Przepadać nie musisz i tak szczerze to mało kogo interesują nasze lajki/dislajki aktorskie, w temacie takim jak ten, ale należy docenić klasę i dorobek aktora, a Kmicica wtedy nikt by nie zagrał tak jak on.
    Poza tym, mało który polski aktor ma szansę zagrać w zagranicznym filmie i do tego dobrze obsadzonym.
    Tam się nie bierze przeciętniaków zza granicy.
    Ja nic w swoim poście nie wspominałem o jego aktorstwie, dorobku i kunszcie lecz o reklamie Biedronki. Moim zdaniem jak już to mógł sobie lepiej dobrać firmę do reklamowania bo niestety co by Biedronka prze długi czas nie robiła to nadal jest kojarzona tak jak jest a to z automatu dopina łątkę.
    Popraw stopkę, wg regulaminu powinna mieć max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZĘ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JUŻ Z NAS OPADNIE": A gdy już z nas opadnie, łuska słów, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bóg?; "BEZ DATY": Dojrzałość przychodzi, Zawsze nazbyt późno, Kiedy już powoli, Odchodzimy w tło; "ZWIERZĘTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych głodów. HEHE UDAŁO SIĘ

  8. #18
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria

    Odp: paparazzi (wuzet)

    Humorystyczny temat związany z Biedronką trafił do odpowiedniego wątku: [humor]
    Ostatnio edytowane przez hades ; 4.03.13 o 11:21

  9. #19
    | OlyJedi Awatar wuzet
    Dołączył
    Feb 2013
    Mieszka w
    Rzeszów / Maidstone
    Posty
    1.544
    Siła reputacji
    77
    Moja galeria

    Odp: paparazzi (wuzet)

    Wracamy do tematu ... kilka miesiecy później trafiłem na kolejna dużą produkcje, czyli film "Limitless" (Jestem Bogiem).
    Pierwszy raz trafiłem na ekipe na lodowisku w Central Parku .



    Na planie pracowała wtedy Abbie Cornish



    I oczywiście reżyser Neil Burger


    Kilka dni później trafiłem na filmowców w innej części Manhattanu z innym bohaterem ...





    W przerwach pomiedzy ujęciami, trzeba oczywiście przypudrować nosek


    W przerwach również nie brakowało ożywionych dyskusji aktora z reżyserem



    oczywiście cdn ...

  10. #20
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria

    Odp: paparazzi (wuzet)

    Po Twoich zdjęciach widać ile to dziwadełek trzeba stosować. Pan z kamerą biega po lodowisku w okutych łańcuchami butach niczym samochód z oponami i łańcuchami z kolei kilkanaście osób biega wkoło aktorów z różnymi przedmiotami w czasie kręcenia sceny. Fajnie, fajnie i miło, że dorzucasz opisy
    Popraw stopkę, wg regulaminu powinna mieć max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZĘ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JUŻ Z NAS OPADNIE": A gdy już z nas opadnie, łuska słów, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bóg?; "BEZ DATY": Dojrzałość przychodzi, Zawsze nazbyt późno, Kiedy już powoli, Odchodzimy w tło; "ZWIERZĘTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych głodów. HEHE UDAŁO SIĘ

Podobne wątki

  1. paparazzi
    By marwit in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20.12.04, 14:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.