Cueva del Milodon - Jaskinia Milodona w Chile. 200m głęboka, 80 szeroka i 30 wysoka, tu znaleziono szczątki prehistorycznego olbrzymiego leniwca Milodona.
993.
994.
995.
996.
Cueva del Milodon - Jaskinia Milodona w Chile. 200m głęboka, 80 szeroka i 30 wysoka, tu znaleziono szczątki prehistorycznego olbrzymiego leniwca Milodona.
993.
994.
995.
996.
A już myślałem że będzie Cueva de los Cristales... Ale to Meksyk i zakaz wstępu![]()
cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach||Łowca spamerów||
Z przyjemnością pozwiedzałem, ale to jeszcze nie koniec wycieczki pewnie. Ośnieżone pasma gór świetne.
Jacek
Wszystkie trzy robią wrażenie...
OM-D E-M10 Mark II + lumix g25 1.7, ED 14‑150mm F4‑5.6 II, xiaoyi 42,5 1,8. / smartfonem już nie focę
Bajkowe krajobrazy!
Pozdrawiam!
Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)
Pierwsze miejsce na które czekałem...
Błękitne góry, mniam. Na 998 lekko po prawej z tyłu widać chyba szczyt najsłynniejszych w tym paśmie Trzech Wież Del Paine.
Cuda.
No to teraz czekam jeszcze na Los Glaciares i Fitz Roya i Cerro Torre.
Ech raz w życiu pojechać i zobaczyć.
Dawaj więcej zdjęć, chociaż się napatrzymy![]()
Kapitalna ostatnia seria, uwielbiam takie widoczki.
Jacek
Piękne miejsce. Takie właśnie lubię, i jak czytam nie tylko ja.Z trzech ostatnich, mimo że najmniej gór, najbardziej podoba mi się ostatnie.
Jeśli nawet jesteś w mniejszości, prawda zawsze pozostanie prawdą.