Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: konwersja pliku video

  1. #31
    | OlyJedi Awatar ronin75
    Dołączył
    Apr 2011
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    191
    Moja galeria
    Hmmm, live....
    Popatrzę, poszukam, popytam.
    Mam co prawda gdzieś Knopixa startującego z płytki, ale to straszna staroć; oprócz tego mam też S.U.S.E. tyle że wersję instalacyjną.

  2. #32
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Ciekaw jestem czy ten plik importowało by Nero Vision?
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  3. #33
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    2.223
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Ale po co tak kombinować, FormatFactory albo Pazera poradzą sobie ze wszystkim, są darmowe i łatwe w użyciu. Raz się wybiera, starczy na sto lat

  4. #34

    Dołączył
    Feb 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    51
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria
    FFmpeg jest również na Windowsy.
    Proponuję nagrać krótki plik .TS (30s) z tego samego źródła i na nim dokonać próby (krótki czas konwersji)
    Zmodyfikowane na Windows komendy podane przez Bodzipa:
    01 treść należy zapisać w pliku nazwa.bat, uruchomić w katalogu z plikiem nazwa.TS, oraz ffmpeg-em.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    for %%a in ("*.mts") do ffmpeg.exe -i "%%a" -f avi -r 25 -s vga -vcodec mpeg4 -b 900k -g 300 -mbd 2 -cmp 2 -subcmp 2 -bf 2 -vtag DX50 -acodec copy "%%~na_DX50_VGA_640x480.avi"
    for %%a in ("*.m2ts") do ffmpeg.exe -i "%%a" -f avi -r 25 -s vga -vcodec mpeg4 -b 900k -g 300 -mbd 2 -cmp 2 -subcmp 2 -bf 2 -vtag DX50 -acodec copy "%%~na_DX50_VGA_640x480.avi"
    for %%a in ("*.ts") do ffmpeg.exe -i "%%a" -f avi -r 25 -s vga -vcodec mpeg4 -b 900k -g 300 -mbd 2 -cmp 2 -subcmp 2 -bf 2 -vtag DX50 -acodec copy "%%~na_DX50_VGA_640x480.avi"


    cls


    pause
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    02. użycie jak wyżej
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    for %%a in ("*.mts") do ffmpeg.exe -i "%%a" -acodec copy -vcodec libx264 -preset slow -crf 22 "%%~na_mp4_slow_orgXorg.mp4"
    for %%a in ("*.m2ts") do ffmpeg.exe -i "%%a" -acodec copy -vcodec libx264 -preset slow -crf 22 "%%~na_mp4_slow_orgXorg.mp4"
    for %%a in ("*.ts") do ffmpeg.exe -i "%%a" -acodec copy -vcodec libx264 -preset slow -crf 22 "%%~na_mp4_slow_orgXorg.mp4"


    cls


    pause
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Powyższe skrypty po uruchomienu, automatycznie wyszukają i przekonwertują pliki .mts, .m2ts, .ts, więc najlepiej (dla wprawy) próbować z jednym
    plikiem do konwersji.

    Powodzenia

  5. #35
    | OlyJedi Awatar ronin75
    Dołączył
    Apr 2011
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    191
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Janko Muzykant Zobacz posta
    FormatFactory albo Pazera poradzą sobie ze wszystkim, są darmowe i łatwe w użyciu.
    Niestety , nie radzą sobie. Reszta się zgadza.
    Dziękuję za podpowiedź!
    Cytat Zamieszczone przez JoteM Zobacz posta
    FFmpeg jest również na Windowsy.
    01 treść należy zapisać w pliku nazwa.bat, uruchomić w katalogu z plikiem nazwa.TS, oraz ffmpeg-em.
    02. użycie jak wyżej
    Powodzenia
    W obu przypadkach plik wynikowy miał 0B.

  6. #36
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    2.223
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ronin75 Zobacz posta
    Niestety , nie radzą sobie.
    A, to jakiś pierwszy przypadek jaki znam. Ale kiedyś musi być pierwszy raz.

  7. #37
    | OlyJedi Awatar Syd Barrett
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Krk
    Posty
    636
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    To ja też zapytam: mam 72 movy h264 w HD. Potrzebuje wszystko złączyć do kupy. W sumie zajmuje to 13GB. Co darmowego potrafi to połączyć? (z reguły są ograniczenia do jakiejś pojemności).

  8. #38

Podobne wątki

  1. EPL-1 Konwersja 30 fps na 25 fps
    By Darekw1967 in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 6.04.11, 08:32
  2. Konwersja do B&W- na przykładzie
    By Kaz de Wro in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 7.02.09, 15:05
  3. Konwersja MOV na AVI
    By Pio 69 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20.07.05, 23:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.