Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: konwersja pliku video

  1. #11
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: konwersja pliku video

    Cytat Zamieszczone przez Darekw1967 Zobacz posta
    Witam

    Niestety ale to nieprawda co napisales i wprowadzasz ludzi w blad.
    Przeczytaj pierwsze zdanie dokladnie i ze zrozumieniem z pierwszego postu..
    Prosciej to tak mozna:Za darmo to mozna w pysk zarobic a nie film konwertowac bezstratnie.Jakosc kosztuje.Nie ma programu darmowego(ja nie znam) co zrobi to za darmo bez chociaz minimalnej straty jakosci.
    Widoczniej jestes taki egzemplarz ze nie wystarczy Ci powiedziec cofnij sie tylko trzeba powiedziec odwroc sie zrob dwa kroki przed siebie i ponownie sie obroc.Obracaj sie zawsze o 180°.

  2. #12
    | OlyJedi Awatar Darekw1967
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    2.059
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria

    Odp: konwersja pliku video

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Przeczytaj pierwsze zdanie dokladnie i ze zrozumieniem z pierwszego postu..
    Prosciej to tak mozna:Za darmo to mozna w pysk zarobic a nie film konwertowac bezstratnie.Jakosc kosztuje.Nie ma programu darmowego(ja nie znam) co zrobi to za darmo bez chociaz minimalnej straty jakosci.
    Widoczniej jestes taki egzemplarz ze nie wystarczy Ci powiedziec cofnij sie tylko trzeba powiedziec odwroc sie zrob dwa kroki przed siebie i ponownie sie obroc.Obracaj sie zawsze o 180°.
    Witam !

    Wyjasnie Ci jeszcze raz...
    Czytalem dokladnie i ze zrozumieniem i naprawde Mirku odpusc sobie tego rodzaju sugerowanie.

    Nie zmienia to faktu, ze GLUPOTY NAPISALES na temat konwersji i nie potrafisz sie przyznac do wlasnego bledu.

    Napisales tak: "Nie ma konwersji bez straty jakosci" i to praktycznie ZAMYKA sprawe i pokazuje, ze
    nie znasz sie na tym

    Pozdrawiam
    Nie ma brzydkich aparatow tylko wina czasem brak

  3. #13
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: konwersja pliku video

    Czlowieku.Nie ma konwersji w bez straty jakosci w tym konkretnym zalozeniu.Ze za darmo.
    Czy mam jeszcze rozwinac temat o coderach i dekoderach?.
    Tomek chce sobie zrobic awi z innego pliku.Podalem mu program darmowy.Gdybym byl zlosiwy to napisal bym jeszcze ze nie musi go insatalowac.Zakladam,ze jesli wybierze ten program to pogogluje o nim,dowie sie,ze zeby dokonac konwersji nie musi go insalowac.Uwazasz,ze musze mu jeszcze napisac,ze jak bedzie kombinowac z instalacja kodekow to se zrobi kuku w systemie.

    Potrzebuje postujacy tylko ten jeden plik przekonwertowac,on nie chce pisac pracy doktorskiej o konwersji jednego kontenera na drugi

    Tak nie znam sie na tym,nigdy nie konwertowalem zadnych plikow.Ty jestes wielki.
    Tylko zejdz juz ze mnie.

  4. #14
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria

    Odp: konwersja pliku video

    RobertW3D już to wcześniej napisał - zarówno .mov jak i .avi to kontenery, w których mogą siedzieć strumienie kompresowane za pomocą różnych kodeków. Otwórz plik w darmowym programie GSpot, będziesz wiedział czym został zakodowany film. Może uda się jakimś programem zmienić kontener bez rekompresji pliku (i utraty jakości).

  5. #15
    | OlyJedi Awatar ronin75
    Dołączył
    Apr 2011
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    190
    Moja galeria
    Nagrałem wczoraj pewien program bezpośrednio z tv na usb. Mam teraz zonk z tym ponieważ jest to format .ts, którego nie mogę odtworzyć na komputerze ani na jakimkolwiek odtwarzaczu (z wyjątkiem rzeczonego telewizora). Chciałbym przerobić ten plik na avi albo lepiej na mp4.
    Jaki konwerter polecicie?

  6. #16
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ronin75 Zobacz posta
    Nagrałem wczoraj pewien program bezpośrednio z tv na usb. Mam teraz zonk z tym ponieważ jest to format .ts, którego nie mogę odtworzyć na komputerze ani na jakimkolwiek odtwarzaczu (z wyjątkiem rzeczonego telewizora). Chciałbym przerobić ten plik na avi albo lepiej na mp4.
    Jaki konwerter polecicie?
    Wystarczy tylko zmienić rozszerzenie z .ts na .mpg
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  7. #17
    | OlyJedi Awatar ronin75
    Dołączył
    Apr 2011
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    190
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez viruuss Zobacz posta
    Wystarczy tylko zmienić rozszerzenie z .ts na .mpg
    Próbowałem tak - player wyrzuca błąd "nie można renderować pliku", a konwertery wyrzucają przeróżne błędy - niektóre po prostu piszą, że nie mogą wczytać pliku, a niektóre jakąś chińszczyznę.

  8. #18
    | OlyJedi Awatar robtor
    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    okolice Tarnowa
    Posty
    4.165
    Siła reputacji
    122
    Moja galeria
    Może ma zabezpieczenia przed nielegalnym rozpowszechnianiem treści ten plik w sobie wszyte, i nie odtworzysz tego nigdzie poza oryginalnym urządzeniemz którego został nagrany
    Kasprowy Wieczorową porą: http://forum.olympusclub.pl/threads/...=1#post1249315
    Orion, Plejady i inne dziady: http://forum.olympusclub.pl/threads/...=1#post1246830
    Olympus E-PL5 dual kit 14-42mm + 40-150mm plus Nikony

  9. #19
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ronin75 Zobacz posta
    Nagrałem wczoraj pewien program bezpośrednio z tv na usb. Mam teraz zonk z tym ponieważ jest to format .ts, którego nie mogę odtworzyć na komputerze ani na jakimkolwiek odtwarzaczu (z wyjątkiem rzeczonego telewizora). Chciałbym przerobić ten plik na avi albo lepiej na mp4.
    Jaki konwerter polecicie?
    Spróbuj może programem Wondershare Video Converter Pro. Bardzo prosty w użyciu konwerter plików video. Był rozpowszechniany swego czasu za free (może jeszcze jest...) Ostatecznie wersję trial można ściągnąć.
    Niewykluczone, że jest tak jak napisał robtor z tymi zabezpieczeniami...
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  10. #20
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ronin75 Zobacz posta
    Chciałbym przerobić ten plik na avi albo lepiej na mp4.
    Jaki konwerter polecicie?
    Spróbuj on line:
    http://www.zamzar.com/convert/ts-to-mp4/ albo http://www.zamzar.com/convert/ts-to-avi/
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

Podobne wątki

  1. EPL-1 Konwersja 30 fps na 25 fps
    By Darekw1967 in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 6.04.11, 08:32
  2. Konwersja do B&W- na przykładzie
    By Kaz de Wro in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 7.02.09, 15:05
  3. Konwersja MOV na AVI
    By Pio 69 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20.07.05, 23:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.