Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: "Nieludzki fotograf"

  1. #11
    | OlyJedi Awatar strOOs
    Dołączył
    Feb 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    1.486
    Siła reputacji
    64
    Moja galeria

    Odp: "Nieludzki fotograf"

    Na wszystkim da się zarabiać, kwestia jedyna jak jesteś w tym dobra i jak bardzo chcesz na tym zarabiać.

    Bez wiedzy o tym co robisz, co chcesz robić i co możesz już w tej chwili pokazać.

    "Ale czy mając sam aparat i statyw można w ogóle myśleć o jakichś początkach"

    Tak i nie. Nic nie wiadomo co to może być, bo może być małpka za 200zł na chińskim statywie za 50zł.
    Body: E-M5 II / E-M5 / E-M10 / AIR A01
    "Canon 24-70 L is good enough (sharp enough) for Annie Leibowitz, but not good enough for some anonymous amateur photographers. (martin mintal)"

  2. #12

    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    30
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria

    Odp: "Nieludzki fotograf"

    Przepraszam za późną odpowiedź, ale nie miałam do wczoraj internetu.

    Dziękuję więc dopiero teraz za nowe posty.

    Cytat Zamieszczone przez Syd Barrett
    Mnie na studiach w pierwszym dniu np. powiedzieli, że 8% kończy w zawodzie.
    Tak akurat jest chyba z każdym kierunkiem, a przynajmniej z przeważającą większością. Mało kto idzie na studia pewnie, jest wytrwały, a na dodatek jeszcze lubi i umie robić to co trzeba. Także nie zdziwiłby mnie nawet 1%. A jeśli chodzi o fotografię to najczęściej spotykam się z opinią, że szkoła jest przy niej całkowicie zbędna, więc podejrzewam, że większość fotografów żadnej z nich nie skończyła.

    Cytat Zamieszczone przez dobas
    Osobiście mimo iż mam świadomość że pieniądz z tego jakiś by był z fotografowania ludzi - nie mam jakoś też ochoty fotografować ślubów chrzcin czy innych tego typu imprez.. Eventy lubię bo coś ciekawego zawsze się dzieje
    Mam podobnie, chociaż doświadczenie prawie zerowe. Fotografowanie jakichś szkolnych imprez na przykład nie sprawiało mi problemu, tak więc reportaże, koncerty itp jeszcze jakoś są dla mnie znośne. Ale też nie chciałabym się w tym specjalizować mimo wszystko ;p

    Ogólnie dziękuję za te informacje związane z tematem. Trochę mi to poszerzyło perspektywy i przypomniało o paru sprawach. Do stocków (jak i innych rzeczy) już dawno się przymierzałam, ale póki co nie mam nic na start, no ale mniejsza z tym. Kiedyś na pewno zacznę się w tym udzielać, bo wydaje się to fajnym dodatkiem do tej działalności. Szczerze mówiąc zawsze byłam sceptycznie nastawiona do książek o fotografii, ale może warto się do nich przekonać w takim razie. Tak jak myślałam, wytrwałość i umiejętności to podstawa. Cóż, brakuje mi obu Ale może wkrótce się ogarnę i zacznę naukę na poważnie.

    Pozdrawiam ludzkich i nieludzkich fotografów.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 1.04.12, 08:00
  2. "4 pory roku - Lato 08" - "Pozostali Zwycięzcy" galeria pokonkursowa
    By mynameisnobody in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 9.10.08, 19:22

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.