Strona 1 z 167 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1663

Wątek: nad petreq'iem lincz...

  1. #1
    | OlyJedi Awatar petreq
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    Chrzanów
    Posty
    4.046
    Siła reputacji
    206
    Moja galeria

    nad petreq'iem lincz...

    Witajcie,
    często zadrza mi się ciasno kadrować, ucinając przy tym przeważnie "coś" . W tym przypadku doszedł jeszcze problem ze zbyt małą GO. Czy takie kadrowanie w jakiś sposób jest do obrony?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_6349_web.jpg
Wyświetleń:	260
Rozmiar:	113,9 KB
ID:	77228

  2. #2
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Kazde kadrowanie mozna obronic.To ty widza prowadzisz po kadrze wykorzystujac podzial,mocne punkty i glebie ostrosci.Jednak jesli obrobka niweczy wszystko to niestety juz kadr sie nie obroni.Koty to zwierzaki do glaskania,przytulania(nie cierpie kotow)miekkie,delikatne,gibkie.Pokaz je tak zeby on na fotce byl takim pluszakiem do przytulenia.Tu pokazales jak by jeszcze jego siersc calkiem nie wyschla,Brak jej tego co powinna miec na fotce kota,tej miekkosci.A ten czerwony trojkat w LD to to to ...no nie wiem po co.

  3. #3
    | OlyJedi Awatar petreq
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    Chrzanów
    Posty
    4.046
    Siła reputacji
    206
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Dziękuję Mirku za uwagi.

  4. #4
    | OlyJedi Awatar petreq
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    Chrzanów
    Posty
    4.046
    Siła reputacji
    206
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Czy ktoś jeszcze ma jakieś uwagi odnośnie zamieszczonego zdjęcia? Przyjmę krytykę źle, ale przeżyję

  5. #5
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Cytat Zamieszczone przez petreq Zobacz posta
    Czy ktoś jeszcze ma jakieś uwagi odnośnie zamieszczonego zdjęcia? Przyjmę krytykę źle, ale przeżyję
    Jak źle przyjmujesz krytykę nie wiem czy pisać
    Łobcięte ucho rzuca się w oczy, a pro po oczy powinny być obydwa ostre, a nie są

  6. #6
    | OlyJedi Awatar petreq
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    Chrzanów
    Posty
    4.046
    Siła reputacji
    206
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Jak źle przyjmujesz krytykę nie wiem czy pisać
    Łobcięte ucho rzuca się w oczy, a pro po oczy powinny być obydwa ostre, a nie są
    Pisz, pisz... Właśnie o tym pisałem w pierwszym poście (ucięte uszko, mała GO). Czyli takie kadrowanie jest do bani?

  7. #7
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dziama0
    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    Dolnośląskie
    Posty
    249
    Siła reputacji
    43
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    ucho to jedno a dwa to otoczenie kota, te maziaje w tle przeszkadzają, oczy nie maja przyciągającej ostrości i nie bardzo plastyczne światło, sympatyczna kicia ale nic więcej, mz pzdr

  8. #8
    | OlyJedi Awatar petreq
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    Chrzanów
    Posty
    4.046
    Siła reputacji
    206
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Cytat Zamieszczone przez dziama0 Zobacz posta
    ucho to jedno a dwa to otoczenie kota, te maziaje w tle przeszkadzają, oczy nie maja przyciągającej ostrości i nie bardzo plastyczne światło, sympatyczna kicia ale nic więcej, mz pzdr
    Dziękuję za uwagi.

  9. #9
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Cytat Zamieszczone przez petreq Zobacz posta
    Czyli takie kadrowanie jest do bani?
    Oj tam, całkiem do bani nie jest. Zwracaj uwagę też na szczegóły, które tu były wspomniane.
    Jak ciąć to zdecydowanie co by wyglądało na zamierzone, a nie przypadkowe (skrawek ucha)

  10. #10
    dzarro
    Gość

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Koty to zwierzaki do glaskania,przytulania(nie cierpie kotow)miekkie,delikatne,gibkie.Pokaz je tak zeby on na fotce byl takim pluszakiem do przytulenia.
    A dlaczego kot ma się kojarzyć z czymś milutkim? Przecież to zwierzę, które jak wiadomo "chodzi własnymi drogami", czyli zlewa wszystko i wszystkich, czyli niezależne jest na swój zwierzęcy sposób. Kot potrafi też zabijać dla przyjemności. Na wsi też się kiedyś koty trzymało, żeby zabijały(tylko myszy - ale zawsze). Koty potrafią znacznie doskonalej ewoluować jako drapieżcy niż np. wszelkie psowate.
    Jasne, teraz jest moda na trzymanie zwierząt w małych mieszkaniach i okaleczanie ich pierwszorzędnych cech płciowych - więc może i zaczynają ewoluować w stronę gatunku pluszaków na baterię.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.