Strona 3 z 167 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1663

Wątek: nad petreq'iem lincz...

  1. #21
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Ja stawiam tu wlasnie na cala glowe ostra(w GO)jednak ta czerwien zabija wszystko w LD.Jeszcze jakies bananowe zolcie w tle.Robi sie wesole miasteczko ze smutnym spokojnym kotem w srodku

  2. #22
    | OlyJedi Awatar petreq
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    Chrzanów
    Posty
    4.046
    Siła reputacji
    206
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    A nie spotkaliście się Panowie z uwagami (np. na innych forach), że na portrecie jak oko jest ostre to i nos też musi? Chyba, że do pokaznia są tylko oczy jako moty przedwodni.

  3. #23
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Cytat Zamieszczone przez petreq Zobacz posta
    A nie spotkaliście się Panowie z uwagami (np. na innych forach), że na portrecie jak oko jest ostre to i nos też musi? Chyba, że do pokaznia są tylko oczy jako moty przedwodni.
    Portret to pokazanie charakteru,sytuacji.Nie ma takiego czegos jak to to i to.To zalezy co chcesz przekazac w tym portrecie.Motyw przewodni oczy w portrecie to chyba jakis nowy trend.Kurde,chyba jestem zacofany.

  4. #24
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Cytat Zamieszczone przez petreq Zobacz posta
    A nie spotkaliście się Panowie z uwagami (np. na innych forach), że na portrecie jak oko jest ostre to i nos też musi?
    Przyznam, że nie spotkałem się z taką tezą.

  5. #25
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Ja stawiam tu wlasnie na cala glowe ostra(w GO)jednak ta czerwien zabija wszystko w LD.Jeszcze jakies bananowe zolcie w tle.Robi sie wesole miasteczko ze smutnym spokojnym kotem w srodku
    Na forach można spotkać różne opinie. Zasada jest prosta. GO wybiera fotograf. Jeśli mieści się tylko jedno oko, to ostre ma być oko bliższe. Jeśli oba, to oba. Teraz dopiero przychodzi kolej na nos. Jeśli w ciasnym kadrze ostre są oczy i nos, to najczściej oznacza fotę z imprezy u cioci na imieninach, czyli fotę robioną tanim kompaktem na automacie Fotograf musi umieć podejmować decyzję i świadomie kierować uwagę widza. GO jest jednym z narzędzi. Nie mylić z dokumentacja muzealną, tam faktycznie wszystko powinno być ostre.

  6. #26
    | OlyJedi Awatar petreq
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    Chrzanów
    Posty
    4.046
    Siła reputacji
    206
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Mała wrzutka do oceny. Luźne zdjęcia, taki 'street foto' z Sanoka.



    Ostatnio edytowane przez petreq ; 29.12.12 o 17:14

  7. #27
    | OlyJedi Awatar PaniNikt
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    659
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Eee, tam, od razu lincz... Fotki ostatnie utrzymane w jednolitym stylu i klimacie, podobają mi sie, może dlatego, że takie "niedoskonałe": ziarno, jasności na pograniczu przepału, ostre kontrasty. Pasują do miejscówek

  8. #28
    | OlyJedi Awatar petreq
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    Chrzanów
    Posty
    4.046
    Siła reputacji
    206
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Cytat Zamieszczone przez PaniNikt Zobacz posta
    Eee, tam, od razu lincz... Fotki ostatnie utrzymane w jednolitym stylu i klimacie, podobają mi sie, może dlatego, że takie "niedoskonałe": ziarno, jasności na pograniczu przepału, ostre kontrasty. Pasują do miejscówek
    Miło mi

  9. #29
    | OlyJedi Awatar petreq
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    Chrzanów
    Posty
    4.046
    Siła reputacji
    206
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Zapraszam do oceny kolejnego setu fotek z Sanoka. Wszelkie komentarze mile widziane.




  10. #30
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria

    Odp: nad petreq'iem lincz...

    Fajne drzewa wynalazłeś i fotki też dzięki temu niczego sobie . Szczególnie dwójka przypadła mi do gustu a później jedynka. Dla mnie w jedynce chyba powinno być ciut wyżej a na pewno w trójce no i trójka chyba lepiej by jeszcze wyglądałaby gdyby bardziej w lewo poszła. I co do wszystkich to chyba przydałoby się deko więcej kontrastu i lekkiego podkręcenia kolorów. Bardzo mnie też ciekawi jakby jedynka w lekkim HDR'ku wypadła ale takim robionym z kilku kadrów a nie z jednego

    P.S.
    Przyniosę Ci szczęście bo ten mój post mam trzy siódemki hihi
    Ostatnio edytowane przez CzaRmaX ; 30.12.12 o 01:43
    Popraw stopkę, wg regulaminu powinna mieć max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZĘ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JUŻ Z NAS OPADNIE": A gdy już z nas opadnie, łuska słów, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bóg?; "BEZ DATY": Dojrzałość przychodzi, Zawsze nazbyt późno, Kiedy już powoli, Odchodzimy w tło; "ZWIERZĘTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych głodów. HEHE UDAŁO SIĘ

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.