Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Warsztaty Panasonic

  1. #1
    | OlyJedi Awatar anmael
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    270
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria

    Warsztaty Panasonic

    Panasonic przygotował specjalną ofertę warsztatów fotograficznych. Klienci, którzy zakupili lub zakupią aparat z serii Lumix G z linii na rok 2012, otrzymają voucher, który uprawnia do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach fotograficznych. Warsztaty odbędą się w Warszawie, Białymstoku, Gdańsku i Krakowie.

    http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/P...432/index.html
    E-620, ZD 14-54/2.8-3.5, ZD 70-300/4.0-5.6, Metz 48 AF-1

  2. #2
    | OlyJedi Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    Kielcach
    Posty
    5.013
    Siła reputacji
    105
    Moja galeria

    Odp: Warsztaty Panasonic

    Cytat Zamieszczone przez anmael Zobacz posta
    Panasonic przygotował voucher, który uprawnia
    Czyli talon na cegłę i balon. Szkoda, że nie oberwali ceny np. 12-35X, tak jak np. w UK.
    Tak, słuchaj mój też to ma.
    Cholera pojechałam specjalnie do nich w sobotę, gdzie tam nawet nie zszedł na dół przywitać się z babką, tylko
    cały dzień Plejstejszyn.

  3. #3
    | OlyJedi Awatar anmael
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    270
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria

    Odp: Warsztaty Panasonic

    Cytat Zamieszczone przez gietrzy Zobacz posta
    Czyli talon na cegłę i balon. Szkoda, że nie oberwali ceny np. 12-35X, tak jak np. w UK.
    Pewnie, że szkoda. Ale z drugiej strony skorzystają na tym Ci, którzy w fotografii stawiają pierwsze kroki - nauczą się podstaw na kursie, na który prawdopodobnie by się nie wybrali, gdyby nie dostali go gratis.
    E-620, ZD 14-54/2.8-3.5, ZD 70-300/4.0-5.6, Metz 48 AF-1

  4. #4
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4.770
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria

    Odp: Warsztaty Panasonic

    Cytat Zamieszczone przez anmael Zobacz posta
    Pewnie, że szkoda. Ale z drugiej strony skorzystają na tym Ci, którzy w fotografii stawiają pierwsze kroki - nauczą się podstaw na kursie, na który prawdopodobnie by się nie wybrali, gdyby nie dostali go gratis.
    ciekawe czy poziom będzie dla początkujących czy bardziej zaawansowanych ale i tak - zajęcia z "fotografem znanym z top-model" to +10 do lansu

    ---
    na marginesie: Olympus - gratisowy obiektyw, Canon - "konkurs" zwrot gotówki, Panasonic - warsztaty. Fuji chyba dawało kupony na odbitki - ale to raczej w przypadku tańszych aparatów...

    ciekawe... kto da więcej...

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4.770
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria

    Odp: Warsztaty Panasonic

    Cytat Zamieszczone przez anmael Zobacz posta
    Panasonic przygotował specjalną ofertę warsztatów fotograficznych. Klienci, którzy zakupili lub zakupią aparat z serii Lumix G z linii na rok 2012, otrzymają voucher, który uprawnia do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach fotograficznych. Warsztaty odbędą się w Warszawie, Białymstoku, Gdańsku i Krakowie.

    http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/P...432/index.html
    chyba im niespecjalnie akcja promocyjna wypaliła bo dla pierwszej czterdziestki (4 x 100) dorzucają obiektyw lub lampę gratis

Podobne wątki

  1. Panasonic 14-42 a Panasonic G1 - kompatybilność
    By photolo in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28.11.10, 15:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.